Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktoś miał styczność z aniołem stróżem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
255 odpowiedzi w tym temacie

#31

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siedziała na fotelu i się uśmiechała
  • 0

#32

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może twój anioł stróż cię pilnował? No np. żebyś czegoś nie przeskrobał, tak po omacku :] ?
  • 0

#33

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i patrzyła wprost na ciebie? miała skrzydła aureole albo jakąś jasną aurę?
  • 0

#34

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedynie jasną aurę , ale opowiem wam o czymś innym . Moja babcia ciągle mi mówi , że każdy z nas ma diabełka i aniołka ;-) (ech ciągle mam mnie za dzidziusia) pamiętm ,że za tą postacią stała inna i mam trzy możliwości mój zmarły wujek który który zginął w wypadku samochodowym ;( prababcia która mieszkała tu przez całe życie lub Diabeł


wujek też z nami mieszkał
  • 0

#35

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem przekonany że każdy ma własnego anioła stróża, czy jak go kto zwał. Ja nazywam go Opiekunem, bo brzmi tak bardziej uniewersalnie. Od dłuższego czasu chce się z nim bezpośrednio skontaktować, ale do tej pory nic z tego. Mimo to odczuwam jego obecność, wiele razy mi pomógł, i równie wiele razy odczuwałem jego bliską obecność.
  • 0

#36

noxd11.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja jestem nowy, choć już troche przeczytałem tu tematów:P zaniam sie zarejestrowałem. No w każdym razie przechodze do sedna. Otóż wczoraj w nocy czytałem ten temat i postanowiłem "wystawić na próbę" mojego "Anioła Stróża". Pomyślałem : "jeżeli istniejesz, zaskocz mnie bardzo czyms bardzo pozytywnym dla mnie, czymś, z czego będę miał korzyści". No i przychodze dzisiaj do szkoły. Miałem miec dzisiaj ciezki spr. z francuskiego na którego nie miałem nic oprócz ściąg ze słowek:P ja zwykle zresztą :P . i 2 lekcje przed moim francuskim dowiaduje sie że babki od francuza nie ma !! Po prostu myślałem ze padne :D wiecie jak to jest zresztą. A potem jeszcze nie miałem kartkowki z hisotrii która "rzekomo" miała być. Zbieg okoliczności? (zakończe pytaniem retorycznym :P )
  • 0

#37

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zbieg okoliczności? (zakończe pytaniem retorycznym :P )

A ja na nie odpowiem :mrgreen: - być może.
  • 0



#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

i patrzyła wprost na ciebie? miała skrzydła aureole albo jakąś jasną aurę?


Jamyslalem zawsze ze to tylko ludzkie wyobrazenia. W demony z rozkami, kopytkami i ogonkiem tez wierzysz ?
  • 0

#39

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jamyslalem zawsze ze to tylko ludzkie wyobrazenia. W demony z rozkami, kopytkami i ogonkiem tez wierzysz ?

Ihaaa :] Małe szarlatanki ;] biegają sobie po korytażu
  • 0

#40

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jamyslalem zawsze ze to tylko ludzkie wyobrazenia. W demony z rozkami, kopytkami i ogonkiem tez wierzysz ?

a co nie mogę sobie wierzyć? to że ich nie widziałeś nie znaczy że ich nie ma
  • 0

#41

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jamyslalem zawsze ze to tylko ludzkie wyobrazenia. W demony z rozkami, kopytkami i ogonkiem tez wierzysz ?



powietrza nie widzisz a wiesz , że jest
  • 0

#42

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kuba (żę tak pozwolę sobie zwrócić się do Ciebie po imieniu), jeśli mnie spotykałoby choć w połowie tyle niezwykłych wydarzeń co Ciebie, dawno bym nie wytrzymała... Tym bardziej, jeśli chodzi o bliznę od demona :-|

Ja po prostu nie wierzę w to, co ty mówisz, chociaż nie kwestionuję istnienia anioła stróża.
  • 0

#43

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czekaj, a co Ty poczułeś w tym momencie Kuba? bo ja bym chyba dostał zawału..budzisz się w środku nocy, ledwo przytomny, otwierasz oko i widzisz że obok Ciebie ktoś siedzi i się uśmiecha...jeszcze pewnie się też uśmiechnąłeś i nic do głowy? ja jak siedzę w słuchawkach w nocy i wchodzi mój tata lub moja mama do pokoju i odwracam się i widzę dużą, czarną postać to jakieś mam dziwne uczucie (wiedząc że to nie może być nikt inny prócz moich rodziców ~~)nie, sory ale nie wierzę w takie Wasze przeróżne przeżycia. tak jak mówi Kori, ja tak samo - gdybym przeżył choć połowę takich fajnych rzeczy jak Wy, to bym kopnął w kalendarz dawno temu...
  • 0

#44

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdybym przeżył choć połowę takich fajnych rzeczy jak Wy, to bym kopnął w kalendarz dawno temu...

Kwestia przyzwyczajenia ;-)
  • 0

#45

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak nie wie życie to nie musicie pisać komentarzy to tak jakby was to nie interesowało ale musicie przeczytać na siłę dajcie spokój nie wicie na 100% jak to było to przynajmniej nie obrażajcie innych swoimi uwagami :-/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych