Skocz do zawartości


Zdjęcie

Interesujące sny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

DevilOlsson.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, bardzo mi miło dołączyć do tego grona, jednakże czytając większość historii "z życia wziętych", śmiać mi się chce. Mam nadzieję, że coś tutaj od siebie wniosę.
Do rzeczy..
Od ponad dwóch tygodni mam identyczny sen, codziennie śni mi się to samo.
Sen zaczyna się zawsze od ciemności, nagle po kilku chwilach wszystko staje się jaśniej i jaśniej, kiedy w końcu po chwili czasu następuje coś w stylu supernovej. Po tym wybuchu widzę cały biały pokój i inteligentnie wyglądającego faceta (czarne włosy, garnitur, biały krawat), nic nie mówi, tylko się patrzy na mnie i mówi coś w stylu "LaVey przyjdzie, musisz czekać.". Po tych słowach znika, po prostu rozpływa się w powietrzu, a ja się budzę. Zawsze jest 03:02. Zawsze ;)

Od razu wspomnę, że proszę tylko o mniej więcej logiczne objaśnienie sensu tego snu. Wiem kim był LaVey, przeczytałem nawet kilka razy biblię szatana i odprawiałem rytuały. Nie ważne. Nie zmyślam, bo nie mam takiego zwyczaju, ani nie było by w tym najmniejszego sensu.

Czekam na komentarze.
  • 0

#2

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

..."że proszę tylko o mniej więcej logiczne objaśnienie"...proszę, idz się leczyć dziecko...


Użytkownik jako_taki edytował ten post 01.06.2017 - 17:39

  • -1

#3

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak o 03:02 to nie ma się czego bać, co innego gdybyś budził się równo o 3:00, wtedy niewątpliwie byłby to znak, że to sam Anton odwiedza Cię we śnie. Z drugiej strony, jest opcja, że może spóźniać mu się zegarek. Najlepiej zapytaj dziś w nocy kiedy ostatnio nastawiał go zgodnie z internetami.


  • 1



#4

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nic nie mówi, tylko się patrzy na mnie i mówi coś

 

To w końcu nic nie mówi, czy coś mówi?

Coś kręcisz...


  • 1

#5

DevilOlsson.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteście dziwni. Dlaczego na tym forum się wszystko neguje?
  • 0

#6

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wstawanie zawsze o jednej godzinie można wytłumaczyć sąsiadem, który pracuje na nocki, i wychodzi lub wraca późno. Trzaśnięcie drzwi z mieszkania obok potrafi obudzić. A jeśli wiesz kto to ten LaVey, interesujesz się nim ciągle o nim myślisz (cyt. "Wiem kim był LaVey, przeczytałem nawet kilka razy biblię szatana i odprawiałem rytuały.") to co w tym dziwnego że Ci się ciągle śni? Mi też się powtarzają sny, może nie noc w noc, ale po kilka razy śniło mi się dokładnie to samo. Są tu też osoby które śnią świadomie i mogą wybierać sobie sen albo zmieniać go wedle upodobań. Był tu również jakiś temat gdzie można było opowiedzieć co się komu najdziwniejszego śniło.

 

A co do negowania, nikt nie mówi że Ci się to nie śniło.

Ale też nikt nie szuka paranormalności w śnie o Twoich zainteresowaniach. Myślisz o Tym ciągle i to Ci się śni. Nie widzę nic dziwnego ani w snach ani w naszym podejściu do nich.

Niechcący trafiłeś na forum pełne myślących ludzi, a tacy zawsze rozważają najpierw te logiczne opcje, jeśli myślałeś że zrobisz tu wielkie boom i zostaniesz przez nas ogłoszony wielkim prorokiem szatana, po czym przyniesiemy 666 kotów do złożenia w ofierze i walniemy jakąś orgię na czarnej mszy, to obawiam się że nie jesteśmy aż tak rozrywkowi xD

 

Chociaż w sumie, poczekaj chwilę, może Endinajla przyjdzie i opowie Ci coś fajnego o duszy, ciele i szatanie, i jego związku z dwuwymiarową projekcją wszechświata :P

 

Ps. Witaj na forum, nie daj się zjeść ;)
I uwaga na latające widły i gości z kopytkami, to nie centaury :P


Użytkownik Enetra edytował ten post 01.06.2017 - 18:47

  • 0



#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

(..) jest opcja, że może spóźniać mu się zegarek. Najlepiej zapytaj dziś w nocy kiedy ostatnio nastawiał go zgodnie z internetami.

A jak jest w innej strefie czasowej i mu się pokiełbasiło?...

 

Jesteście dziwni. Dlaczego na tym forum się wszystko neguje?

Uważaj, aby Cię ironia nie dopadła gdzieś w ciemnej uliczce. Nie obronisz się.





#8

DevilOlsson.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Enetra, dzięki za odpowiedź. ;).

Wybaczcie za uniesienie się.
  • 1

#9

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Interesujesz się tą tematyką i czytałeś Biblie szatana nie jeden raz.  To twoje emocje, wyobrażenia, wspomnienia, przemyślenia etc. zbudowały taki sen.   To nie jest nic paranormalnego. To odzew twojej podświadomości. :)


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych