Skocz do zawartości


Zdjęcie

elektrokineza

Elektrokineza Błyskawice PsiBall Magia Pioruny Elektryczność Kineza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#31

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oczywiscie ze tak mózg człowieka wytwarza elektryczne impulsy do mięśni to czemu by nie miała wytworzyć czegos więcej?


Ponieważ jest stworzony do przesyłania impulsów do mięśni,a nie do przesyłania czegoś innego :)
  • 0

#32

anonimxD.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja to sie tego nawet ucze od jakiegos czasu :P i wszystko sie zgadza z tym co pisza na stronkach internetowych . zawładnięcie nad każdym żywiołem jest możliwe nawet ciskanie piorunami .KIEDY ISTNIEJE WIZUALIZACJA NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK NIEMOŻLIWE .
a jesli chodzi o kwestie (cos w stylu "jak człowiek by panował całym swoim umysłem...") to ja uwazam ze na pełnych 100% umysłu bylibyśmy bogami krótko mówiąc ;)
  • 0

#33

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja uwazam ze na pełnych 100% umysłu bylibyśmy bogami krótko mówiąc


Mógłbyś objaśnić ten kawałek o umyśle, bo nie zrozumiałem ;p

W wizualizacji możliwe jest wszystko to co dzieje się w naszym umyśle. Żadne władanie nad żywiołami w jakiś niezwykły sposób nie jest możliwe. Chyba że chodzi o zapalniczki, generatory piorunów ...itp

Użytkownik scpt edytował ten post 14.02.2008 - 10:11

  • 0

#34

anonimxD.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś objaśnić ten kawałek o umyśle, bo nie zrozumiałem ;p

W wizualizacji możliwe jest wszystko to co dzieje się w naszym umyśle. Żadne władanie nad żywiołami w jakiś niezwykły sposób nie jest możliwe. Chyba że chodzi o zapalniczki, generatory piorunów ...itp

najpierw odpowiem na "w wizualizacji możliwe jest wszystko to co dzieje się w naszym umyśle"w naszym umyśle dzieje sie więcej niz ci sie wydaje :P np. impulsy elektryczne wysyłane z mózgu sterują całym naszym ciałem . a jesli chodzi o ten kawałek o umyśle co nie zrozumiałeś to chodizło mi o to ze człowiek uzywa 10% umysłu +/- (3%-18%) jacyś tam filozofowie czy ktoś w dawnych czasach uważali ze od 30% umielibyśmy takie rzeczy jakie przypisywane są bogu (chodzi tu chyba o stworzenie czegoś z nicości bez używania innych przedmiotów i drugiej osoby) w raz z ewolucją człowieka średnia używanych % umysłu sie zwiększa i ja uważam że od 100% stalibyśmy sie bogami.

oczywiscie ze tak mózg człowieka wytwarza elektryczne impulsy do mięśni to czemu by nie miała wytworzyć czegos więcej?


Ponieważ jest stworzony do przesyłania impulsów do mięśni,a nie do przesyłania czegoś innego :)

ja uwazam ze moze przesyłać co tam zechce gzie che tlyko wszytkiego trza sie nauczyć ^^, http://pyroar.tripod.com/id11.html z tego linku se przeczytaj zobacz czy to ma sens wizualizacja a elektrycznosc w umyśle :P
  • 0

#35

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak człowiek może zawładnąć piorunami itp, ale tylko własną intelignecją i nauką(mądrością). A jeśli chodzi o mózg człowieka to też jest potężne narzędzie, ale raczej nie do ciskania piorunami ...
Nie mówie także że telekineza nie istnieje, ale nie jest to taka siła że możesz podnieść krzesło lub coś innego ...
  • 0

#36

Elfares.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się ostatnio zastanawiałem. Zawsze gdy się skupiam mocno przy kompie ( jak się uczę jakiejś chemii czy matmy lub normalnie myślę nad jakimś trudnym tekstem który czytam ) to czasem szumi mi w głośnikach. Nie że szum jak wiatr jest czy coś tylko normalnie nie wiem jak to się nazywa przebicie? Tak się zastanawiałem nad tym ostatnio wydaje się niemożliwe ogólnie nie wierzę w takie rzeczy ,ale no coś mi nie pasuje.
  • 0

#37

anonimxD.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się ostatnio zastanawiałem. Zawsze gdy się skupiam mocno przy kompie ( jak się uczę jakiejś chemii czy matmy lub normalnie myślę nad jakimś trudnym tekstem który czytam ) to czasem szumi mi w głośnikach. Nie że szum jak wiatr jest czy coś tylko normalnie nie wiem jak to się nazywa przebicie? Tak się zastanawiałem nad tym ostatnio wydaje się niemożliwe ogólnie nie wierzę w takie rzeczy ,ale no coś mi nie pasuje.

no nie wiem myśle ze powinieneś kupić nowe głośniki :P moje mają ze 12 lat i też tak robią .

electrokineza nie polega zaraz na ciskaniu piorunami ale takie zakucenia mozna nią wytwozyć z tego co wiem . sam nie jestem za dobry w niej ale wiem jak to idze. nie mam na mysli tego ze electrokineza to walenie piorunami tlyo jakies tam lepsze uzycie elektrycznosci w ciele dzieki wizualizacji i PSI i blablablablabla .
  • 0

#38

Vis.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

walenie piorunami jest możliwe.
sądzę, że - paradoksalnie - jest to przede wszytkim kwestia zrozumienia działania fizyki. Jeśli wiesz, jaka energia powinna się przy tym wyzwolić, w jaki sposób i dlaczego - możesz to zrobić. Musisz tylko umieć wyczuć tą energię, jakby wtopić się w nią. Własną energią łatwo jest manipulować, prawda?
nie chodzi o tworzenie piorunów, chodzi o manipulacje tym, co już jest. Energia to energia, nie od dziś wiadomo że można nią kierować.
  • 0

#39

Maayel.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muszę rozczarować wszystkich tych wielbicieli ludzkiego mózgu, którzy twierdzą jakobyśmy wykorzystywali jedynie 10% swojego mózgu, odsyłam do odpowiedniego artykułu, niestety w języku angielskim ale kto dzisiaj nie zna angielskiego ;p
http://www.sciam.com/article.cfm?id=people-only-use-10-percent-of-brain
Jednak, w owym artykule mowa jest o tym, że ludzie na czas obecny wiedzą jedynie w 10% do czego nasz mózg jest zdolny (w moim przekonaniu, prędko się tego nie dowiemy), dlatego nie należy podchodzić nader sceptycznie do zjawisk związanych z tzw. energia PSI, gdyż na chwilę obecną nasza wiedza o funkcjach mózgu i przeznaczeniu jego poszczególnych części jest znikoma, udało nam się ustalić jedynie te miejsca, które możemy sprawdzić, natomiast nawet gdybyśmy wpłynęli na część mózgu, odpowiadająca za np. telekinezę najprawdopodobniej nie odnotowalibyśmy niczego, gdyż zjawisko takowe jest traktowane bardziej jako wymysł niż coś istniejącego w rzeczywistości co za tym idzie, nawet nie bylibyśmy przygotowani na odebranie takowej reakcji. Dlatego, moim skromnym zdaniem, do póki człowiek nie będzie miał wiedzy absolutnej (co nie nastąpi prawdopodobnie nigdy), nie powinien negować występowania jakichkolwiek zjawisk, których istnienie ma jakiekolwiek empiryczne podstawy.
Co do samego zjawiska "elektrokinezy", mimo iż jestem wielkim fanem wszelakich wyładowań elektrycznych, szczerze wątpię, by człowiek potrafił sam, bez pomocy jakichkolwiek urządzeń, stworzyć wyładowanie elektryczne o sile zbliżonej do wyładowań atmosferycznych. Jednakowoż wytworzenie, wyładowania o mocy nieporównywalnie mniejszej lecz dostrzegalnej i odczuwalnej jest możliwe, jednak do wszystkich miłośników DB itp. Nawet, gdyby udało się wam wytworzyć iskrę, która by przeskoczyła między wami, a waszym celem, iskra takowa podziałała by na was tak samo jak na cel, więc raczej należy zapomnieć o potężnej mocy do niszczenia naszych nieprzyjaciół ;)
No ale sie rozpisałem ;p Połowy z tego co napisałem sam nie rozumie ale co tam ;p

Użytkownik Maayel edytował ten post 26.02.2008 - 14:31

  • 0

#40

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym wykorzystywaniem 10 % to powszechnie znany mit :)
  • 0

#41

anonimxD.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sceptyczne podejścia z waszej strony troche zbyt malo naukowe z naszej ale widze ze nikt nikogo nie przekona :P jak bede mial jakieś dowody to napisze ^^, rozmowa jest troche nudna :P ale czemu tu mnie nikt nie popiera xD (prawie nikt) ja elektrokinezy uczyc sie bede , a w inne kinezy np. areokineza ? powiedzcie co o tym myslicie :P


areokineza- manipulacja żywiołem wiatru
  • 0

#42

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

KIEDY ISTNIEJE WIZUALIZACJA NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK NIEMOŻLIWE

Jasna sprawa. Kwestia tylko tego, że jedyną osobą która widzi te ciskane pioruny jesteś Ty =] (czyt. osoba wizualizująca).
  • 0

#43

Elfares.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale, że tak powiem każdy teraz myśli "Szkoda, że nie mamy wiedzy na ten temat przez co żyło by się nam lepiej" A wyobraźcie sobie co by się stało gdyby w takim 18 wieku ktoś dowiedział się jak się żyje w 21 albo my tu jak się będzie żyło w 23. Do końca życia wyrzuty "dlaczego ja nie mogę tego doświadczyć tylko mam taki stary shit"
  • 0

#44

Maayel.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sceptyczne podejścia z waszej strony troche zbyt malo naukowe z naszej ale widze ze nikt nikogo nie przekona :P jak bede mial jakieś dowody to napisze ^^, rozmowa jest troche nudna :P ale czemu tu mnie nikt nie popiera xD (prawie nikt) ja elektrokinezy uczyc sie bede , a w inne kinezy np. areokineza ? powiedzcie co o tym myslicie :P


areokineza- manipulacja żywiołem wiatru


Lol... A pokaż mi jakieś czysto naukowe dowody, chociaż nie, źle to ująłem, pokaż mi czysto naukowy przykład, który by potrafił przekonać przeciętnego człowieka, że elektrokineza jest możliwa. Nie wiem, jakieś procesy w ludzkim organiźmie, które pozwoliły by na:
Primo: wytworzenie odpowiednio silnej energii elektrycznej
Secundo: skumulowaniu owej energii w jednym punkcie naszego ciała
Tertio: zmuszenie tak nieokiełznanej siły, jaką jest elektryczność aby przeskoczyła miedzy źródłem skumulowanej energii a porządanym celem (chodzi mi o to, jak sobie wyobrażasz, zmuszenie zgromadzonej energii do tego, aby iskra, przeskoczyła tam gdzie chcesz, a nie tam gdzie jest zgromadzony najwiekszy przeciwny ładunek elektryczny)
Quarto: i wreszcie, w jaki sposób zamierzasz zmusić iskrę, która już postanowiła przeskoczyć, do tego aby nie poraziła również Ciebie?

Wyjaśnij mi te cztery sprawy w sensowny sposób a uwierze w elektrokineze :D
  • 0

#45

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

sceptyczne podejścia z waszej strony troche zbyt malo naukowe z naszej ale widze ze nikt nikogo nie przekona tongue1.gif jak bede mial jakieś dowody to napisze ^^


Narazie nie ma do czego przekonywać, więc sceptyczne podejście jest uzasadnione.




----------------------------------------
Ile jest wogóle tych -kinez?
Bo już się powoli zaczynam gubić..
  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Elektrokineza, Błyskawice, PsiBall, Magia, Pioruny, Elektryczność, Kineza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych