Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demony przeszłości (?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wirowmaker, nasze ciało jest jak bateria i nie wiemy jak podnieść zapałkę psychokinezą. Aha, dobrze wiedzieć. Telekineza jest niemożliwa. Poczytaj jakieś książki.

A co do historii z tematu. To był zbieg okoliczności. Twój ojciec po pewnym czasie postanowił się zmienić, a ty w tym czasie się modliłeś. A reszta tego co pisałeś to były problemy hormonalne w czasie dojrzewania.
  • 0



#17

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie można powiedzieć, że nie istnieje siła wyższa, a wysłuchane prośby, to tylko zbieg okoliczności. Wielu ludzi doświadcza cudów. Prosiłeś o paranormal to go doświadczyłeś.

Jednak wiele też przeżyć może być związanych z autosugestią. Pewnie czytałeś o tych zjawiskach, oglądałeś filmy.

 

Kiedyś na sobie testowałam jak to działa i odkryłam, że mózg sprowokowany do uwierzenia w coś, sam to wytworzy. Dlatego dochodzenie zjawisk paranormalnych, jest czasami trudne. Zjawisko może być obiektywnie realne, a może również być czymś subiektywnym.

 

 

Przeraziłem się i porzuciłem te modlitwy, ale od tego czasu moje podejście do kościoła nigdy nie było takie samo.  Lęk przed mszą, sakramentem, ogromne pocenie się w kościele i chęć wyjścia przez przekonanie, że zaraz zemdleję.

Twoja podświadomość skojarzyła te dziwne wydarzenia, z boską interwencją. Musiały cię przerazić. Kto to zrobił? Bóg czy Szatan? Dlatego w kościele odczuwałeś stres na poziomie podświadomym, co powodowało dziwne objawy somatyczne. Stąd takie reakcje. Szatan nie istnieje, to nasze prymitywne , złe pragnienia. Reprezentuje on  ciało.  Ciało jest przeciwnikiem duszy. 

 

Radio ci się ściszyło? Może po postu wystąpiło jakieś zakłócenie w odbiorze fal radiowych, a brat poruszał pokrętłem i zostawił na maxymalnym wyciszeniu.


  • 0



#18

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czasem tak się dzieje. Ot tak po prostu samo z siebie. To tylko sprzęt RTV który ma prawo szwankować.

Pamiętam jak z córą siedziałyśmy same w dużym pokoju, piloty na stole a my oglądamy jakiś program rozrywkowy, nagle słyszymy, że telewizor gra coraz głośniej i widzimy charakterystyczne kółko głośności na ekranie telewizora LG. W sekundzie spojrzałam na piloty które leżały swobodnie na stole. Pierwsza myśl przycisk który mógł się wcisnąć do środka, obejrzałam go i zaczęłam naciskać na minus poziom głosu. Nie pomogło. Wyłączyłam go z sieci, córka piszczy przestraszona. Wyłączyłam całą fazę w mieszkaniu i podpięłam go w innym pomieszczeniu, wszystko działa jak należy. Nie wiem czy to chwilowy spadek napięcia, czy po prostu taki psikus rzeczy martwych. Telewizor działa do dziś.

 

@Maltyxyz

 

Widząc, że modlitwa się spełnia zacząłem modlić się o nadprzyrodzone zdolności i od tego momentu zaczęły się dziać dziwne rzeczy wokół mnie.

Jakie to rzeczy? Chyba nie te niżej opisane?

Czułem obecność, nie mogłem spać, miałem dziwne koszmary z piekłem w roli głównej

Bezsenność nie jest zjawiskiem paranormalnym. Koszmary senne także. Poza tym jest tu temat o snach, koszmarach i paraliżach sennych, można poczytać, niektóre faktycznie mogą przerazić ale jest to tylko sen a więc również nic paranormalnego. Natomiast jeśli chodzi o czucie czyjejś obecności to jak sądzę to zwykła autosugestia, sam siebie nakręciłeś do tego stopnia, że jesteś pewny, iż w twoim domu coś jest. Zmień myślenie a czucie zniknie.

 

Uczucie obecności powoli ustępuje, ale zdarzają mi się napady lęku (np idąc ulicą musze co chwile się odwracać, czuje mrowienie i  pojawia się na mnie zimny pot)

Wygląda mi to na rodzaj psychozy.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych