Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozbłysk w pokoju środek nocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

Holdysz.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tej nocy około godziny 22:30 włączyliśmy horror,ja tego filmu nie zobaczyłem do końca ponieważ najnormalniej zasnąłem w połowie. Po godzinie 2 w nocy dziewczyna mnie budzi mówiąc że coś jej chucha zimnym powietrzem w twarz,mówię ze to może ja.. ale ona się upewniła ze nie,następnie że coś też w głośnikach od komputera buczało (telefon był obok) oraz widziała mrugającą na zielono diodę w miejscu gdzie nigdy by jej nie było.. powiem szczerze jakoś to wszystko mnie to nie urzekło,oglądała film teraz się boi normalna rekcja widzi rzeczy w głowie... do momentu gdy razem patrzyliśmy w stronę telewizora i nagle pojawił się błysk jasnego zimnego światła a'la flesz nie wiem jak można to wyjaśnić,bardzo mocny rozbłysk ale na pewno nie było to normalne (tv wyłączony,okna zasłoniete) wszystko jakby w jego odbiciu. Zamórowało mnie a dziewczyna podskoczyła i zaraz obracając się przytuliła,wykluczam samochody i inne zewnętrzne źródła,matryca telewizora takze odpada na pewno nie włączyła się samoistnie to z niej odbijało.. widzieliśmy to w tej samej chwili i zdałem sobie sprawę że coś się faktycznie w tym domu dzieje nie tak co to za energia? Dodam że to nie pierwsze dziwne zjawisko widziane w tym domu,były już kiedyś cienie,wystrzeliwujące butelki,spadające lampy oraz pukanie w okna w środku nocy,człowiek inaczej parzy na te sytuacje gdy sam jej doświadczy.
  • 1

#2

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podaj tytuł filmu. Takie fazy mieć po horrorze? Che to doświadczyć na własnej skórze!


  • 1



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten błysk to pewnie burza, a zimny podmuch z okna. Nic paranormalnego się u was nie dzieje.


  • 0



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To było sprzężenie zwrotne fal HAARP, które załamały kontinuum czasoprzestrzenne w twoim pokoju.


  • 3



#5

Holdysz.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpie by to miałoby coś wspólnego z filmem.. w każdym razie nie mówię o czymś co się wydawało,przyśniło ale co się naprawdę wydarzyło a z natury jestem sceptykiem w każdym razie proszę tylko o wyjaśnienie tego nagłego rozbłysku flesza (odpadają przepięcia i łuki elektryczne czy wyładowania) to źródło było nienaturalne podpowiem że mój opis jest bardzo zbliżony do artykułu pod tym linkiem https://nautilus.org...html?cat_id=117
  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to napisałem ci że to burza jest, piorun pewnie walnął i tyle. Co tu wiele myśleć.


  • 0



#7

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież pisałem że to fale HAARP na Animal Planet było o tym.


  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te wystrzeliwujące butelki są ciekawe. Myślę że jest to dość powszechne zjawisko zwłaszcza na sylwestra kiedy ludzie strzelają szampanami (albo jego imitacją)

Użytkownik Wszystko edytował ten post 14.05.2017 - 12:06

  • 0



#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 (tv wyłączony,okna zasłoniete) 

 

 

No to napisałem ci że to burza jest, piorun pewnie walnął i tyle. Co tu wiele myśleć.

 

To nie jest aż tak długi post, żeby dwa razy pisać coś, co autor wykluczył w poście wprowadzającym. Poza tym, gdyby to była burza, to chybaby podjął temat, nie?


  • 0



#10

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś miałem coś podobnego. Jakby z następnego pokoju błyskał flesz aparatu. Myślałem, że to ktoś z rodziny robi zdjęcia, ale nie. Okazało się, że to sąsiedzi z czymś majstrowali, a światło tak się odbiło, że wyglądało jakby dobiegało z wnętrza domu.


  • 0

#11

Holdysz.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miało to miejsce nie całe 2m ode mnie zaraz po słowach dziewczyny że chyba ją coś straszy,nie wiem co to było ale na pewno nie było to z zewnątrz budynku (dom parterowy na wsi) pogoda w nocy była spokojna żadnej burzy,nawet jej w żadnym stopniu nie przypominało ale widzę że chyba nie ma na to wyjaśnienia.. będę obserwować co się będzie działo przez kolejne noce
  • 0

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kronikarz, jak zasłonisz okna zasłonami w jasny dzień, to w pokoju będziesz miał ciemno jak w nocy?
Jak nie burza, to może światło z latarki albo auta. Ktoś w nocy wracał z grila i latarką sobie świecił.
  • 0



#13

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dom parterowy na wsi a ty się dziwisz pukaniem w okna? To chyba jakiś żart. To samo ze strzelającymi butelkami, pijąc wciągasz powietrze z butelki, elastyczny plastik wraca do dawnej struktury tworząc "stuknięcie". Nie rozumiem cieni i spadających lamp. Proszę o wytłumaczenie.
 
Głośniki komputera buczały bo pewnie po wyłączeniu komputera, nie wyłączyłeś głośników i w nocy gdy wszystko cichnie i zwykły szelest jest głośny dla ucha, dochodzący szum z głośnika wydawał się zjawiskiem paranormalnym zwłaszcza, że byliście poddenerwowani horrorem i choć emocje opadły, świadomość podpowiadała wam czy tam twojej dziewczynie, że może to być coś złego. Pominę tą zieloną diodę bo jakoś nie chce mi się w nią wierzyć. 
 

patrzyliśmy w stronę telewizora i nagle pojawił się błysk jasnego zimnego światła a'la flesz nie wiem jak można to wyjaśnić,bardzo mocny rozbłysk ale na pewno nie było to normalne (tv wyłączony,okna zasłoniete) wszystko jakby w jego odbiciu

 
Ten telewizor gdzie jest? Na komodzie? Wisi na ścianie? Jest w meblościance? Naprzeciwko telewizora co się znajduje skoro "wszystko jakby w odbiciu"?
 
Skoro błysk był a'la flesz to obstawiam spięcie elektryczne. To by również tłumaczyło buczenie w głośnikach. W gniazdku masz prąd zmienny, być może był spadek napięcia i stąd te dziwactwa. Najlepiej jakby wstawić zdjęcie a szczególnie tam gdzie pojawiła się magiczna zielona dioda!



#14

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kronikarz, jak zasłonisz okna zasłonami w jasny dzień, to w pokoju będziesz miał ciemno jak w nocy?
 

 

Nie kumam? - akcja dzieje się w nocy, więc co ma do tego jasny dzień?


  • 0



#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Że zasłony w nocy przepuszczają błyski piorunów. Ale dobra jak koleś twierdzi że się nie było burz, to nie będę tego ciągnął.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych