Skocz do zawartości


Zdjęcie

Małpa? Leniwiec? Człowiek? Stwór spod mostu.

Humanoid Człekokształtny Coś

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu natrafiłem na to nagranie i z początku uznałem, że to jakiś naczelny, albo leniwiec, ale do końca nie jestem przekonany, zwłaszcza, że miało to mieć miejsce na Ukrainie. Pewnie szukam Jezusa w fusach z herbaty, ale od jakiegoś czasu ten filmik chodzi mi po głowie, więc czemu by się nie podzielić ;)

 


  • 0

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy aby przypadkiem nie jest to człowiek? Uciekinier lub przeciwieństwo kogoś kto normalnie szedłby górą mostu?





#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zwykły koleś który porusza się trzymając liny. Na pewno nie jest to zwierzę. A leniwiec tak szybko sie nie rusza.


  • 0



#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 lub przeciwieństwo kogoś kto normalnie szedłby górą mostu?

 

A jakbys określiła takie coś? keiwołzc 

 

To jacyś goście, którzy ćwiczą np. parkour. Jeden idzie asekurując się liną, a drugi siedzi dalej i czeka na swoją kolej albo jest "kołem ratunkowym" jakby się nie udało.


  • 0



#5

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jakbys określiła takie coś? keiwołzc


Człowiek ;)

 

Także Xotteva, humanoida nie wyszperałeś w czeluściach internetu. 





#6

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To jacyś goście, którzy ćwiczą np. parkour. Jeden idzie asekurując się liną, a drugi siedzi dalej i czeka na swoją kolej albo jest "kołem ratunkowym" jakby się nie udało.

 

A gdzie ten drugi? Ja szczerze nie widzę :o 


  • 0

#7

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Schował się pod numerem jeden i tylko nogi mu luźno wiszą.

 

2efhz6c.jpg





#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież to fejk. Porównajcie moment, kiedy w kadrze poruszają się ludzie. Ich ruch jest płynny, natomiast tego "leniwca" już nie. 

Komuś się nie chciało....





#9

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A to, to nie jest część mostu? Taki kwadraciok, z czymś wystającym co nawet nie drgnie.

Ja może jestem ślepy i głupi, lub dostrzegam mniej klatek na sekundę, niż przeciętny człowiek, ale nie widzę różnicy w ruchu ludzi i tego jegomościa.

Pomysł z parkourowcem wydaje się celny. Raczej nie byłby to uciekinier, bo co z tego, że ludzie na moście go nie zauważą, jak z poziomu kamerzysty będzie widoczny. Chyba, że miałby inteligencję leniwca ;)

Faktycznie, ja obstawiałem za zwierzakiem, ale teraz widzę, że rzeczywiście mógł być to człowiek. No, albo fake, choć ja na oko nie jestem w stanie tego stwierdzić.


Użytkownik Xotteva edytował ten post 11.05.2017 - 20:31

  • 0

#10

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem specjalistą od budowy mostu. Jeśli byś zapytał o pulpit, szafę sterowniczą, rozdzielnicę lub kasety zasilające to mogłabym coś odpowiedzieć konkretnego natomiast o budowie mostu wiem niewiele. Zdaje mi się z naciskiem na "zdaje", że gdyby byłyby to jakieś spawy bądź klamry to byłyby one po obu stronach mostu a nie jednej, prawda? Lecz tak jak już wspomniałam, specjalistką nie jestem więc to moje realne przypuszczenia.





#11

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Też się nie znam ;) Po prostu wydaje mi się, że to obiekt nieożywiony, nieruchomy.


  • 0

#12

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na moje oko ewidentnie człowiek. Mój kumpel kiedyś działając pod wpływem "ja nie dam rady? potrzymaj mi piwo" przeszedł tak pod mostem na drugą stronę Wisły.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 11.05.2017 - 22:46

  • 1



#13

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to jest człowiek który porusza się pod kładką techniczną mostu takie coś jest w większości mostów w polsce i nie tylko,nie potrzeba liny gdy jest kratownica  z sporymi otworami że mieszczą się ludzkie palce,puszzenie liny z jednego przyczułka do drugiego  to trudny wyczyn i bardzo ryzykowny zwłaszcza że nie ma jak zaczepić liny między przęsłami więc  opcje są dwie,gość zasuwa po kratownicy przywiązany liną albo ktos się tam wspinał i tą line  dostarczył wcześniej.

 

w krakowie kiedyś widziałem jak pod częściowo rozebranym mostem poruszały się jakieś  dzieciarnie które sobie urządzały wspinaczkę na barierkach i po zachowanym przęśle mostu na dąbiu,jest tam w jednym miejscu nad rzeką  most z samymi balustradami ale bez drogi,to był prawdopodobnie most kolejowy lini nr 111 którą w latach 90tych zlikwidowal.


  • 1

#14

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I to jest rozbrajające, zakładasz się z kumplami, albo robisz se jaja i bam!... lądujesz na YT jako nieznana kreatura spod mostu.


  • 0

#15

opłoczeniec.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie widzę głowy na zbliżeniu :omg:


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Humanoid, Człekokształtny, Coś

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych