Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaginięcie mojego kolegi/Mój kolega powrócił?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Przestraszony.
  • Postów: 12
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Story time:

 

Kilka lat temu, był to chyba 2003 czy 2004 żyłem na wsi. Normalne życie jak to życie, ale jedna rzecz odstawała dla mnie - każdej nocy ludzie zamykali swoje drzwi na noc. Dziwiło mnie to niezmiernie, dlatego też postanowiłem przenocować na zewnątrz. Mój ekwipunek:

  • Śpiwór ogrzewany
  • Nóż o długości 6 cali
  • Termos
  • Kamera termowizyjna i noktowizyjna
  • Namiot

Kiedy byłem w drodze na miejsce mojego spoczynku na tą noc spotkałem mojego kolegę, nazwę go Marek dla jasności. Zapytał się on mnie co ja robię z tą dużą torbą, a więc wyjaśniłem mu wszystko i zaproponowałem aby ze mną przyszedł. Zgodził się, a jako iż był on łowcą zdołał również przynieść nabitą broń palną podobną do tej z obrazka poniżej.

16hnb13.jpg

 

Kontynuując, o ok. północy kiedy już spaliśmy usłyszeliśmy dziwne dźwięki - no to jak planowano - kolega spluwa, ja nóż i czekaliśmy. Nic się jednak nie stało, ale to co wydarzyło się następnego dnia przeraziło mnie najbardziej...

 

Po powrocie do domu zadzwoniłem do kolegi... nie odbierał. Pobiegłem do jego domu, jednak nikt drzwi nie otwierał, dlatego też wybiłem okno (a co jeśli miał zawał? okno jest ważniejsze od życia ludzkiego).

 

Jednak nigdzie go nie było. Do tego dnia nie wiem co się z nim stało i nigdy nie wrócił. Boje się, iż czeka mnie to samo, co zrobić? teraz codziennie zamykam wszystkie możliwe wejścia do domu na noc, a także myślę o wymienieniu swoich szyb na bullet-resistant type.

 

Dodatkowo aby uczcić jego pamięć postanowiłem zostać łowcą, już mam licencję i ostatnio poluje dość dużo...

 

Usunęłam nazwiska które podpadały pod politykę. Proszę przeczytać regulamin.

TheToxic


  • -4

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żenująca prowokacja.
  • 1



#3

Przestraszony.
  • Postów: 12
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Żenująca prowokacja.

 

Czy jeżeli tobie ktoś by zaginął z rodziny też byś nazywał to prowokacją?


  • -3

#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czemu ma służyć ten temat? Rozumiem, że zaginięcie miało miejsce na przełomie 2003/2004 i do dzisiejszego dnia nie wiadomo co z tą osobą się dzieje?

Rozumiem też, że sprawa zgłoszona jest na policję więc o co chodzi?





#5

LotusFeet.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myśliwi nie mowia o sobie "łowca"... ;]


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twój kolega podobno zaginął, a ty chcesz niby zostać łowcą, żeby uczcić jego pamięć.
A co z szukaniem go, co z jego rodziną, policja go szukała? Kiedy ostatni raz go widziałeś?
  • 0



#7

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Myśliwi nie mowia o sobie "łowca"... ;]

 

Właśnie miałem o tym napisać - żaden myśliwy nigdy nie powiedziałby o sobie "łowca". Dodatkowo myśliwym się zostaje, a nie "uzyskuje licencje". A dodatkowo dodatkowo myśliwi mają pozwolenie na tzw. broń myśliwską, którą krótki rewolwer zdecydowanie nie jest.

 

No chyba, że w miałeś na myśli łowcę wampirów albo coś w tym stylu, ale w takim razie jak dla mnie temat z miejsca do zamknięcia się kwalifikuje...


  • 0



#8

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze trafiłeś! My też tu mamy takiego huntera - jego imię, które wywołuje spazmy przerażenia i szlochy rozpaczy, brzmi EDWARD. Jak cię dorwie, to nie zostaną z ciebie nawet kłaczki.

 

7534679.3.jpg

 

Ale tobie nikt z rodziny nie zaginął. Mowa tu o koledze - nawet w tak krótkim opisie się motasz. Następną bzdurną prowokację musisz lepiej przygotować. A na razie pakuj plecaczek, to jeszcze zdążysz na ostatnie lekcje w szkole - może upolujesz jakąś 3. Łowco.


  • 1



#9

synti.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

jedna rzecz odstawała dla mnie - każdej nocy ludzie zamykali swoje drzwi na noc. Dziwiło mnie to niezmiernie, dlatego też postanowiłem przenocować na zewnątrz.

 

A co w tym takiego dziwnego? I dlaczego nie zapytałeś o powód mieszkańców wsi, tylko od razu postanowiłeś przenocować na zewnątrz? Czego to miało niby dowieść?


  • 0

#10

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O kurde jaka fascynujaca historia! I nie boisz sie?

Tak szczerze to ja bym wysypal sol dookola domu zeby odgonic zle duchy i demony bo prawdopodobnie to one czyhaja na Twoje zycie. Zostanie lowca to tez dobry pomysl, ja zajmuje sie tworzeniem lukow wiec jezeli kiedys przyjdzie Ci do glowy wybrac sie na polow mamutow lub nosorozcow to uderzaj do mnie w celu nabycia najlepszego ekwipunku. I nie zapomnij o miksturach leczenia, bardzo sie przydaja w rzemiosle lowcy!

 

Powodzenia, informuj co tam u Ciebie bo mega mnie zainteresowala Twoja historia!


  • 1

#11

LotusFeet.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

Myśliwi nie mowia o sobie "łowca"... ;]

 

Właśnie miałem o tym napisać - żaden myśliwy nigdy nie powiedziałby o sobie "łowca". Dodatkowo myśliwym się zostaje, a nie "uzyskuje licencje". A dodatkowo dodatkowo myśliwi mają pozwolenie na tzw. broń myśliwską, którą krótki rewolwer zdecydowanie nie jest.

 

No chyba, że w miałeś na myśli łowcę wampirów albo coś w tym stylu, ale w takim razie jak dla mnie temat z miejsca do zamknięcia się kwalifikuje...

 

 

Ten watek to jakas kpina :szczerb:

 

Lepiej powiedz autorze co tam lowisz? Moze ryby?


  • 0

#12

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co jest dziwnego w tym, że ludzie zamykają drzwi na noc? Może mieli je otwierać na oścież żeby ułatwić złodziejom życie?

Użytkownik Lupus28 edytował ten post 08.05.2017 - 10:45

  • 3



#13

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ty to coś chyba do mnie na rewiry się przeniosło bo tutaj też każdy zamyka mieszkanie na noc. Nie znam żadnego łowcy, mam sie bać?
  • 3



#14

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kripipasty klasy "Z" to chyba w innym dziale.


  • 0



#15

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

kiedy już spaliśmy usłyszeliśmy dziwne dźwięki

Że co proszę? We śnie je usłyszeliście? Obaj?


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych