Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarne postacie w mojej okolicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Toksyczny.
  • Postów: 11
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zarejestrowałem się specjalnie aby wrzucić informacje nt. tego zjawiska.

 

Otóż w mojej okolicy, Warszawa, a dokładniej jej obrzeża dzieją się ciekawe rzeczy. Ostatnimi czasy w nocy, w pobliżu kościoła nieopodal mojego miejsca zamieszkania zauważyć można ciemne postacie wchodzące na jego teren, jako iż moje okno jest dosyć daleko nie mogę rozpoznać czy to młodzieńcy, dorośli czy może coś paranormalnego. Byłem już rozmawiać z księdzem, który często odprawia tam obrzędy w tej sprawie. Załatwiliśmy tą sprawę i zobaczymy jak to się dalej potoczy, dlatego też informacje będę na bieżąco aktualizował.

 

Dlaczego nie nagram tego? za każdym razem jak próbuje to zjawisko nagrać zaraz znika. W niedalekiej przyszłości powinny się pojawić tutaj nagrania z monitoringu i zobaczymy. Dodatkowo zadzwoniłem do wróżki i przebieg tej rozmowy można odsłuchać (specjalnie zamaskowałem głosy ze względu na anonimowość) tutaj:

 

https://soundcloud.c...26796212/glos-2

 

Pozdrawiam


Użytkownik Toksyczny edytował ten post 08.05.2017 - 11:46

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie klikajcie w ten link
Wirus
  • 0



#3

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnimi czasy w nocy, w pobliżu kościoła nieopodal mojego miejsca zamieszkania zauważyć można ciemne postacie wchodzące na jego teren, jako iż moje okno jest dosyć daleko nie mogę rozpoznać czy to młodzieńcy, dorośli czy może coś paranormalnego.

 

To bez wątpienia kościelny wraz z ferajną dobiera się do wina mszalnego korzystając z nieobecności księdza. Takie rzeczy już miały miejsce.


  • 0



#4

Toksyczny.
  • Postów: 11
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To bez wątpienia kościelny wraz z ferajną dobiera się do wina mszalnego korzystając z nieobecności księdza. Takie rzeczy już miały miejsce.


 

 

Masz rację. Zaraz po tym wpisie zadzwoniłem do kościoła i okazało się że to ksiądz Tadeusz stał za wszystkim. Został on już ekskomunikowany a temat można zamknąć


Użytkownik Toksyczny edytował ten post 08.05.2017 - 17:00

  • 1

#5

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To zamykam.

 

closed.gif


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych