Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sen z pewnymi informacjami.

sen nieznajoma parapsychologia paraliż interesujące

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Imperatorsnów.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio przyśnił mi się dość długi sen. Był dziwny, ale to u mnie normalne. ;)

Pomijając wiele, pierwsze co dało się zapamiętać to "6", która wyskoczyła na tablicy w pewnej firmie przy sprzedaży moich (niestety używanych) mebli.

Z tego co pamiętam była to niby cena jednego z nich, chyba krzesła. Wcześniej, przy licytowanej szafie wyskoczyła liczba 3-cyfrowa (zapomniałem). Zbuntowałem się wtedy i razem z pewną grupką nieznanych mi tylko w rzeczywistości osób zaczęliśmy latać po budynku i nawet pływać gdy próbowali nas zalać w pewnym pokoju. Jak się okazało potrafiliśmy oddychać pod wodą. I tu z kolei dowiedziałem się że była to sprawka jakiejś magicznej gumy do żucia, która była w posiadaniu pewnej dziewczyny z naszej grupy (cały czas chowała się pod kapturem). :?:

Pod koniec snu gdy dzieliłem się tą wspomnianą gumą z roślinkami, usłyszałem jak ktoś mi powiedział:

-Ona jest MAGANURI.

Chodziło oczywiście o tą dziewczynę z magiczną gumą.

Gdy się obudziłem wpisałem to nazwisko (jeszcze nie wiedząc że to nazwisko) w wyszukiwarkę i otrzymałem pewne informacje.

Wcześniej oczywiście trafił mi się niezły paraliż, jakby kto na mnie siedział.

W przybliżeniu ok. 6 osób nosi to nazwisko. Najbardziej powszechne jest w Indiach.

Rzadkość i występowanie tego nazwiska podpowiada mi że dziewczyna z magiczną gumą może istnieć naprawdę.

Jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje ( choćby w postaci waszego snu) albo i swoje zdanie na ten temat to zachęcam do podzielenia się. Każdy kto się udzieli, po odnalezieniu tajemniczej kobiety na pewno dostanie chociaż kawałek tego niezwykłego słodycza. :>


  • 0

#2

kokoszka.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że skoro znalazłeś informacje o owym nazwisku w internecie czyli jakoś tam sobie istnieje i nosi je ileś tam osób to faktycznie dziewczyna o tym nazwisku ma prawo istnieć aczkolwiek magiczna guma niekoniecznie :D Pewnie obiło Ci się to nazwisko o uszy i dlatego Ci się przyśniło, a reszta to takie tam senne czary-mary. Ja ostatnio śniłam o jakiś czarnych latających potworach i powiedziałam o tym rano mojemu chłopakowi. Opisałam mu je, a on powiedział, że właściwie takie same potwory były w filmie, który leciał sobie poprzedniego wieczoru. I chociaż ja tego filmu nie oglądałam to byłam w tym samym pokoju i zajmowałam się czymś innym. A jednak mózg wychwycił co tam miga na ekranie i zostało to gdzieś w podświadomości, a potem się przyśniło.

Idź na jakiś bazar, wystaw krzesło na sprzedaż za 6 zł, ale koniecznie szóstego dnia tygodnia czyli w sobote i poczekaj trochę to może przyjdzie jakaś hinduska studentka (dużo ich teraz w PL) żująca gumę i przedstawi Ci się jako pani Maganuri. Tylko niech ręka Boska broni przed karmieniem roślinek gumą do żucia!
  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na świecie żyje około 7 mld ludzi. Nazwisk różnych jest ogromnie dużo. Gdyby przyśniło ci się nazwisko ,, kukukele" i wpisałbyś je w google, to byś pewnie znalazł jakiegoś kenijczyka.
Twoj sen i szukanie nazwiska przypomina mi jeden z odcinków ,,świata według kiepskich". Ferdek szukał swoich krewnych, ale w Polsce był tylko jego wujek Władek. W końcu powiedział córce żeby poszukała w necie. Ta poszukała i znalazła jakiegoś faceta z nazwiskiem Kiepski, który mieszkał w Mongolii.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.05.2017 - 07:18

  • 0



#4

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

W przybliżeniu ok. 6 osób nosi to nazwisko. Najbardziej powszechne jest w Indiach.

 

Kompletnie bym się tym nie sugerował. Jak sądzę wynik ten wziąłeś ze strony forebears.io, na której faktycznie po wpisaniu Maganuri wyrzuca indie i info, że ok. 6 osób nosi to nazwisko. Problem w tym, że gdy ja wpisałem tam swoje nazwisko, to nie znalazło kompletnie nikogo. Fakt, nazwisko mam dosyć rzadkie (w Polsce nosi je ok. 30 osób i w całości jest to moja rodzina), ale jednak istnieję ;)


  • 0



#5

Imperatorsnów.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Idź na jakiś bazar, wystaw krzesło na sprzedaż za 6 zł, ale koniecznie szóstego dnia tygodnia czyli w sobote i poczekaj trochę to może przyjdzie jakaś hinduska studentka (dużo ich teraz w PL) żująca gumę i przedstawi Ci się jako pani Maganuri. Tylko niech ręka Boska broni przed karmieniem roślinek gumą do żucia!

 

Dzięki za radę :)) i spokojnie, roślinki nie ucierpią ;)


Na świecie żyje około 7 mld ludzi. Nazwisk różnych jest ogromnie dużo. Gdyby przyśniło ci się nazwisko ,, kukukele" i wpisałbyś je w google, to byś pewnie znalazł jakiegoś kenijczyka.
Twoj sen i szukanie nazwiska przypomina mi jeden z odcinków ,,świata według kiepskich". Ferdek szukał swoich krewnych, ale w Polsce był tylko jego wujek Władek. W końcu powiedział córce żeby poszukała w necie. Ta poszukała i znalazła jakiegoś faceta z nazwiskiem Kiepski, który mieszkał w Mongolii.

 

Trafne spostrzeżenie :beer2: To nie musi być Hinduska :good:


 

Kompletnie bym się tym nie sugerował. Jak sądzę wynik ten wziąłeś ze strony forebears.io, na której faktycznie po wpisaniu Maganuri wyrzuca indie i info, że ok. 6 osób nosi to nazwisko. Problem w tym, że gdy ja wpisałem tam swoje nazwisko, to nie znalazło kompletnie nikogo. Fakt, nazwisko mam dosyć rzadkie (w Polsce nosi je ok. 30 osób i w całości jest to moja rodzina), ale jednak istnieję ;)

 

 

Ach, ten internet :P Wezmę to pod uwagę ;] 


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: sen, nieznajoma, parapsychologia, paraliż, interesujące

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych