Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to możliwe że czakra dłoni może przybrać wizerunek na dłoni? Proszę o pomoc.

czakry energia paranormalne kosmos niebo dar moc pomoc wsparcie znaki na dłoniach

  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1

energy123kaw.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może tu się czegoś dowiem. To się zaczęło 3 lata temu nie wiedziałem jeszcze co tą są czakry. Pewnego ranka wstałem rano i czułem  w sobie że coś jak by mówiło mi bym wyszedł na dwór. Gdy wyjrzałem na zewnątrz coś zauważyłem jak by postać kota ułożona z chmur miał skrzydła Anioła. Był on oddalony od słońca gdy wyszedłem bo zdziwiło mnie to chmura zaczęła opadać na dół widziałem mnóstwo energetycznych postaci. Kot też był potem energetyczny. Powstała telepatia i wyciągnąłem w jego strone dłoń prawą na dłoni został mi ślad kota ze skrzydłami zrobiły się jak by pręgi w kolorze żył. Tego samego ranka po chwili zobaczyłem ze słońca jak by ptaka czy coś takiego nie wiem miał coś w szponach wyglądało to jak klucz w postaci  podłużnej o miał dwa lub trzy krótkie na ukos on też jak by przemówił do mnie w telepatii na dłoni miałem drugi znak to coś jak by odcisk łapy. Gdy to ucichło w moim życiu zaczęły dziać się dziwne rzeczy widze energie, wyczuwam ją gdy się na niej skupie jest tak mocna jak bym miał naświetlone oczy. Znaki zniknęły pokazują się troszkę gdy do mojej głowy przychodzą wspomnienia o tym. To wszystko jest dziwne i teraz mam takie pytanie czy ktoś wie coś o tym. Czy moze to jakieś połączenie ze światem innym czy coś. Nie mam już 20 lat i nie wygląda to jak wiek dojrzewania sam nie wiem co to prosze o pomoc dodam jeszcze że bardzo szybko rozwijam się w czakrach i parapsychologicznie a zanim się to nie wydarzyło nie miałem z tym styczności

 

 

Proponuję używać przeglądarki która podkreśla błędy ortograficzne.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 01.05.2017 - 20:19

  • -1

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Paaani Bozenko, co z tym kaftanem??
Autorze, mniej palenia ziola, tudziez innych dopalaczy. I zglos sie do jakiegos psychologa a nie na forum internetowe.
  • 0



#3

energy123kaw.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli uważasz że to po ziole to bardzo możliwe ale dla tych którzy je palą a nie prowadzą normalny tryb życia


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I co z tym kotem się teraz dzieje? Zyje czy nie


  • 0



#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To co co mówiło Ci byś wyszedł na dwór, to nic takiego... to taki przeczucie, wewnętrzny głos. Każdy coś takiego posiada, ale inaczej go odbiera. Chmury często przybierają różne kształty i tez potrafią w dziwne sposoby i czasami w mgnieniu oka, znikać , jak np. chmura soczewkowata. Taki widok chmury- anioła, mógł spowodować, że twoja wyobraźnia i mózg stworzyły pewną iluzję. To też jest czymś normalnym ;) Te energetyczne kwestie, są bardzo ciekawe, jednak to też może mieć, niestety przyziemne przyczyny, możesz mieć światłowstręt. Wtedy patrząc w słońce lub w słoneczny dzień będziesz takie coś widział, a nawet energetyczne otoczki wkoło ludzi , zwierząt, rzeczy etc. Ja bym poszła zbadać sobie wzrok, a jak ze wzrokiem będzie o'k to wtedy trzeba będzie wykonać MRI dla pewności. Jeśli wszystko wyjdzie o'k, to wtedy ...zwracam Ci honor ;) 

 

na dłoni miałem drugi znak to coś jak by odcisk łapy.

Masz jeszcze ten znak?

 

 

Gdy to ucichło w moim życiu zaczęły dziać się dziwne rzeczy widze energie, wyczuwam ją gdy się na niej skupie jest tak mocna jak bym miał naświetlone oczy. Znaki zniknęły pokazują się troszkę gdy do mojej głowy przychodzą wspomnienia o tym

Ten znak na dłoni też zniknął, tak?

Co do wyczuwania energii, to wiem, że takie coś istnieje. Ja również wyczuwam energię. Potrafię np. wyczuć, że za chwilę coś się wydarzy np. kłótnia. Dopiero wchodzę do pomieszczenia i wszyscy normalnie rozmawiają, ale ja czuje silne napięcie. Po chwili ktoś prowokuje kłótnię. Czyli podświadomie wyczuwam zła energię konkretnej osoby.  Zapewne wiele osób tak ma.

 

Spróbuj zbadać to racjonalnymi wytłumaczeniami, na początek. A jak niczego się nie dowiesz, to wtedy pogadamy o paranormalności. Żeby stwierdzić, że dane zjawisko leży w zakresie paranormal, to pierw trzeba wykluczyć wszystkie inne przyczyny  :)


  • 1



#6

energy123kaw.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wzrok miałem badany. Te znaki pokazują się też jak wyczuwam złą energię, gdy czuje ze moje czakry łączą się z dziwna energia. Gdy otwierają się coraz bardziej powstaje zachwanie jaźni. I pokazują się dziwne postacie. Wyczuwam zagrożenie gdy je widze ale i jak by coś mnie chroniło i kazalo się uczyć. Z tych znaków nawet gdy nie są widoczne wydobywa się dziwna energia. Zauważyłem to gdy patrzę na dłonie by sprawdzić czy te znaki jeszcze są. Energia ta jest silna ale i manipulacyjna. Gdy nie patrze na znaki to posługuje się ta energia czuje potęgę do puki nie przedobrze wtedy pojawiają się znowu te dziwne postacie i powstaje jak by rozdwjenie jaźni w energii. Byłem tez u lekarza okazało się że jestem zdrowy. Robiłem badanie eeg nic nie wykazało. Odczuwam coś takiego ze mam nie patrzeć na te znaki ale to działa jak narkotyk energetyczny.
Znaki działają też na zasadzie otwierania mnie na inne myślenie w inny wymiar
Ciezko tak to ogólnie też opisać bo pisze swoje spostrzeżenia ale na to od trzech lat i jak narazie to marnie mi to idzie bo to wyczerpuje gdy chce to zbadać
  • 0




Also tagged with one or more of these keywords: czakry, energia, paranormalne, kosmos, niebo, dar, moc, pomoc, wsparcie, znaki na dłoniach

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych