Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hell's Club - AMDS Films

AMDs Hells Club filmy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy znacie firmę montażową AMD, domyślam się, że nie, więc chcę Wam coś pokazać.

Gość, który tam pracuje robi montaże znanych filmów, to jeden z jego starszych filmów:

 

 

Każdy kto zna się choć lekko zna na filmach, uzna to za arcydzieło.

Jest tego więcej, póki co zapodaję ten powyższy (jeśli było, to przepraszam, patrzyłem po wyszukiwarce, ale nie było Hell's Club).

 

A tu pierwsza część, równie epicka:

 


Użytkownik szczyglis edytował ten post 13.04.2017 - 01:48




#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obejrzałam pierwszy film który wstawiłeś nazwałabym go "Atak obcych". Za czerwono mi tam było, ale faktycznie jest to mistrzostwo. Najlepsze jest to, że wszystko ze sobą pasuje i współgra. Brakowało mi tam jedynie na koniec Chucka Norrisa i by ten atak wygrali ;) i oczywiście więcej akcentów z horrorów, ponieważ Freddy Krueger jak dla mnie to zdecydowanie za mało. Może w następnych częściach będzie bardziej drastycznie i koszmarnie. Naprawdę piękne. Drugi film obejrzę jak tylko znajdę czas.





#3

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

świetne ;0 uśmialem się, i można nazwać te filmy Hell's club epickimi. Jeszcze jest jeden odcinek w toalecie też miazga. The Toxic do horrorów masz osobny mix :))



#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Up

Dobre ;) Ileż to tam fajnych filmów naliczyłam, i bliźniaczki z Lśnienia i Krzyk oraz moja ulubiona Piła. No no no, jestem pod wrażeniem. Obejrzałam wszystkie trzy i jednak najlepszy był pierwszy filmik, idealnie dopracowany. Ten mix horrorów bardzo przyjemnie się oglądało aczkolwiek czegoś mi tam brakuje. Nie wiem czego ale się dowiem. Tak myślę ;)

Proszę o jeszcze.





#5

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To łap:

 

 

 








Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: AMDs, Hells Club, filmy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych