Skocz do zawartości


Zdjęcie

Atak jakiejś istoty ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po raz kolejny coś mi się przydarzyło... Otóż tej nocy po położeniu się do łóżka i po chwilowej, bo 2 minutowej próbie medytacji na dodatek nieudanej z barku chęci i zmęczeniu. Pomyślałem sobie o czymś... przyjemnym (tutaj chłopaki mogą się łatwo domyśleć o czym ;-) ) i utrzymywałem te "marzenia przedsenne" przez jakieś 10 minut :P . Po kilku sekundach poczułem dziwny ból w głowie, jakby ktoś wwiercał mi się w czaszkę i na dodatek taki pisk, jak przy paraliżu sennym. Pomyślałem sobie, że to nic takiego i nic sobie z tego nie robiłem... Lecz to coś wwiercało się coraz głębiej i głębiej, ja czułem coraz większy ból i słyszałem coraz donoślejszy pisk. W końcu już wkurzony postanowiłem troche z tym powalczyć, ale nie mogłem wytworzyć wokół siebie bariery ochronnej, bo cały czas to coś zakłucało moje myśli i nie dawało mi się skoncentrować. W końcu już tym zmęczony podniosłem się i złapałem w to miejsce... ból i pisk ustały. Położyłem się znowu i znowu to samo w tym samym miejscu. W końcu położyłem się na drugi bok i jakoś to zniwelowało to coś do tego stopnia, że mogłem się spokojnie przespać. Powiem jeszcze, że to było tylko w jednym miejscu.

Teraz kiedy to pisze, odczuwam taki ból w tym miejscu i w podobnym po drugiej stronie czaszki, jakby coś się tam wwiercało...
  • 0



#2

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W to miejsce ^^

hrhrhr, może masz jakiegoś niezaspokojonego ducha w pokoju :D
  • 0

#3

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A oglądałeś to miejsce np. w lustrze? Bo możliwe, że po prostu się tam walnąłeś... albo to jakiś nieodkryty gatunek bólu głowy :P ...
  • 0

#4

lukas227.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a moze szatan sie do ciebie dobija , latwo jest otworzyc mu droge przez takie zabawy z medytacja;p czytalem o tym ksiazke ;p
  • 0

#5

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może poprostu szatan chce go zgwałcic ^^^ lool ;d;d
musi tylko w tym znaleść ukryte znaczenie :D
  • 0

#6

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może poprostu szatan chce go zgwałcic

Wszystko jest mozliwe hehe

Wiesiu a może to był zwykły ból glowy, który po prostu przybrał inna forme?
Nie zdarzalo ci sie takie wiercenie wczesniej??
  • 0

#7

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lukas227, Ginyu, n/c

utrzymywałem te "marzenia przedsenne" przez jakieś 10 minut


hah, przetrzymywałeś? konkretnie, a "prawa ręka" poszła w ruch czy nie ? :]
sorka ale ja jestem dość sceptycznie nastawiony do "ataków psychicznych" czy ataków jakiś bytów(Szczególnie po przeczytaniu książek R.Faulcona, tam odbywały się ataki psychiczne i jakoś mało wierzyłem w takie cuda, ksiażki są tak napisane że to wszystko staje sie nierealne :P )

więc podsumowując wydaje mi się że to był jais ból głowy
  • 0

#8

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gadałem z Goździkową o tym, powiedziała że etopiryne mogłeś zażyć :D nieno jaja ;)
JA bym nie robił z igły widły bo miewałem podobne przypadki, ze coś mnie pobolewa w głowe w dziwny sposob + jakieś dzwięki które rozsadzaja mój biedny MuSSZcZekgCh :D itp :-|

PoZsDrO MoIe ludAski SwWeEtaskI :* :* :D :D
  • 0

#9

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaaa, Goździkowa miała racje..
  • 0

#10

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe piski w głowie skad ja to znam... od kilku lat gdy zasypiam mam szum-pisk we łbie to juz sie przyzwyczaiłem co do wwiercania jest podobnie tyle ze u mnie objawia sie to łacznie z uczuciem Gorąca na małej powierzchni głowy ... to zazwyczaj jak jestem cholernie zmeczony - najczestszym powodem takich objawów jest nadcisnienie ;(
  • 0

#11

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:mrgreen: mógł być to napad sukuby bądz inkuba płci żeńskiej.
  • 0

#12

MaD.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może poprostu zbyt często "łapiesz sie za to miejsce" i to dlatego :P
  • 0

#13

FTR.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Idź z tym do lekarza... Miałem podobne bóle głowy, ale ustały. Nie chcę Cie straszyć, ale to może byc nawet góz mózgu :-/ Zbadaj sie!
  • 0

#14

Rafael.
  • Postów: 28
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ah tam, widać że złe duszki były w Castoramie i se kupiły wirtarke udarową z nowymi więrtłami :wow:
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widze, że niektórych rozbawiło to i się nie dziwie... no więc, taki ból miałem po raz pierwszy w życiu, może to i mogło być nadciśnienie, ale nigdy w takiej postaci jeszcze nie miałem,

a "prawa ręka" poszła w ruch czy nie ?

nie nie poszla ;] , i nie nie walnąłem się w to miejsce.

Wiem, że można się otworzyć na astral poprzez medytacje, i wiem, że takich przypadków może być więcej... teraz tylko trzeba bedzie zwracac uwage na szczegoly i sprawdzac czy to jest normalne.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych