Skocz do zawartości


Zdjęcie

10 promili alkoholu we krwi!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#31

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Alkohol w dużych ilościach to najgorsza zaraza jaka istnieje zaraz po narkotykach. Nie powiem - lubię wypić piwo, ponieważ lubię jego smak. Lubię próbować różnych jego gatunków i wcale nie kręci mnie zasada "byle sponiewierało" bo nie o to w tym chodzi - mógłbym je pić nawet wtedy, kiedy nie zawierałoby alkoholu. Granica pomiędzy "pijącym" a "pijakiem" jest niezwykle cienka. Nie trzeba wcale leżeć na przystanku, śmierdzieć i zataczać się, aby być tym drugim. Wystarczy wpaść raz czy drugi w tzw. ciąg. Siedem dni picia bez przerwy i wyraźne objawy abstynenckie oznaczają już nie dobrą zabawę, ale problem. Oczywiście ktoś, kto upija się często i gęsto uważa, że bardzo to lubi. Szkoda tylko, że nie lubi tego dziewczyna/chłopak osoby (zdrada po pijaku to częsty problem), rodzice ("Znów ledwo przyszedł, albo przynieśli go") czy niepijący znajomi - o ile tacy istnieją. Przecież są tacy szarzy i nudni - za to ten, który pije jest kolorowy, czadowy i rozrywkowy. Potrzebuje tylko flaszki. Facet, który miał 10 promili na pewno nie pił win czy piwa - te trunki są dla ludzi głęboko uzależnionych niczym woda. Bardzo możliwe, że narąbał się tak "paliwem do odrzutowca" z lokalnej meliny, ewentualnie jakimś produktem chemicznym bądź kosmetycznym. Wiele osób może zdziwić po co sięga alkoholik zmuszony przez nałóg. Kuzyn pracuje jako ratownik na izbie przyjęć w radomskim szpitalu. Przy "leżakach" zbieranych z ulic miasta znajdowane są pojemniki ze wszystkim, co może zmienić świadomość, poniżej krótka lista:
- spirytus salicylowy
- "likier na kościach" "ultrafiolet" "łolaboga", czyli denaturat
- płyn do cery trądzikowej Acnosan
- płyny do spryskiwaczy, chłodnic
- zmywacze do paznokci
- benzyna ekstrakcyjna
- płyny do mycia szyb
- wody po goleniu
W 90% przypadków jest to śmierdzący żul, jednak miłośnicy "wynalazków" często wyglądają całkiem nieźle - w miarę czyści, normalnie ubrani. To początek ich przygody z mózgotrzepami. 10 promili to faktycznie rekord, lecz w ciągu jednego dyżuru na porządku dziennym są wyniki 5,5 czy 6,5. Ciąg pijaka - rekordzisty nie trwał na pewno tydzień czy dwa. W tym środowisku ciągi trwają miesiącami. Po ich zakończeniu, nawet zupełnie trzeźwy na pozór alkoholik we krwi ma nadal ok. 1-2 promili. Tyle, że ciągi "wynalazców" kończą się zwykle na stole sekcyjnym...
  • 0



#32

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polak to jednak polak:P Czego to nasi polacy nie zrobią mi powiedzcie!
  • 0



#33

Tomek Z.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałem o 7 promilach ale 10 ?? Nie mogę sobie tego wyobrazić...
  • 0

#34

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi sie zdaje że po bimberze sie tak uchlał xD
takie samogony dają kopa . ;D
a jeśli chodzi o ten rekord . To on jest w Polsce , czy na świecie ? :>
  • 0

#35

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pijacy są żałośni. Żałosne są też osoby, które to śmieszy. Życzę wszystkim alkoholikom żeby zapili sie na śmierć. Im szybciej tym lepiej.



Mowisz o pijacych czy pijakach? Bo jezeli o pijacych to 90% ludzkosci powinna sie dzisiaj zachlac na smierc... Prawdopodobnie razem z Twoja najblizsza rodzina

Wyraźnie napisałem. Mój ojciec jest alkoholikiem i nienawidze go za to.


Edit [02.12.2007]: +.....
Temat wyczerpany - zamykam

  • 0

#36

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Na str.44 jest temat/wątek ,,10 promili alkoholu we krwi'' ale zamknięty więc prośba do Moda by go łaskawie open'ął i ten post mój połączył z nim bo mam inne rekordy, przy których te tytułowe 10 to Pikuś :) Zapytałem Wujka G. ,,10 promili alkoholu we krwi" i o to linki, które mi dał w odpowiedzi (podaję ofc tylko te >10%o by podbić rekord):

:) :) :) :)

 

No i co Wy na to? :) :)


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 06.04.2017 - 18:35

  • 0



#37

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niesłychanie interesujące. Wymaga aż 7 emotikonów - masz 12 lat i tata dał ci spróbować piwa pierwszy raz?


  • 0



#38

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

No i co Wy na to? :) :)

 

Drugi link (ten o 31%) to bzdury napisane dla żartu przez gazetę satyryczną.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

 

To o 22 promilach nie wiem na ile prawdziwe, mi wydaje się mało prawdopodobne. Podkreślono zresztą w tekście, że wynik mógł zostać zafałszowany.


  • 0



#39

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kronikarzu, gwoli wyjasnienia: mam 39 lat (jestem z 1978 r.) :) Co do emotikonek ,,:)'' to po prostu mnie te frekordy rozśmieszyły i tyle :) Czytałem tamten wątek i też tam ludzie stawiają wesołe emlotki bo to naprawdę jest smieszne, żeby się tak ubzdryngalać. 

 

Wracając do mojej prośby: otworzysz i połączysz, pls?

 

SKITTLES - ad 22%o. OK, może i zanieczyszczona próbka. Dobra odejmijmy max 10%o to da i tak 12%o więc rekord 10%o i tak pobity :) 


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 06.04.2017 - 18:54

  • 0



#40

GBZP.

    Chrześcijanin

  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dalej tam jest napisane o Tadeuszu S. Który miał 14.8 promila...

Więc i tak więcej niż 10.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
  • 0

#41

Naaveth.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A najgorsze jest to, że jak facet przeżyje, to nie wyciągnie ze swojej przygody żadnych wniosków :/  


  • 0

#42

malina035.
  • Postów: 90
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

U nas rekord uczelni to było 13%o student przeżył, więc bez szaleństw z powodu marnych 10%o. A nie wszystkie rekordy są notowane przez media z tego co kojarzę dalej aktualny rekord to ~45%o czyli taki "Redd's" dla wampirów ;) u nas w Polsce. Nikt nie podał go do mediów dlatego, że facet zmarł z powodu tegoż właśnie rekordu (wynik z zakładu medycyny sądowej nie ze szpitala) gdyby przeżył zapewne byłoby o nim głośno. Takie rekordy nie są osiągalne "jednorazowym" piciem na to trzeba długo pracować czyli wcześniej z kilkuprocentową krwią chodzić musiał ;).


  • 0

#43

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jakieś dowody? Ekspertyzy? Dokumenty potwierdzające badania? Bo na razie to jest luźne pitu pitu. I te wszystkie podawane liczby, to według mnie, bzdury z palca wyssane - wymyślone na potrzeby sensacji. Ale fajnie by było, chociaż wstępnie weryfikować co się pisze i w co wierzy - UP - 45 promili? Serio? :facepalm:


  • 0



#44

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

45 promili to mu chyba wiadrami wstrzykiwali bezposrednio do krwioobiegu ten alkohol.

Zreszta 10 czy 13 promili to tez ilosci niewyobrazalne.


  • 0

#45

malina035.
  • Postów: 90
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

  Co do tego jak powstaje 13 promili u studenta w juwenalia. Jeszcze za moich czasów jak przychodziły juwenalia to impreza w akademiku była cały czas non stop kilka osób chodziło pijanych vide pijemy do drugiej czy tam piątej rano potem krótka kima i znowu po maluchu.

A jak wszyscy wiemy do wytrzeźwienia potrzeba czasu czyli jeżeli powiedzmy pije z kolegami równo 6 0,7 na głowe w ciągu 8 godzin (a jestem facetem 1,75m i ważę 70 kg co jest realne) to rano około 15:30  mam 1,98 promila (normalnie ze wzoru dla leniwych wzór używany przez policję jest w wirtualnych alkomatach) i jak dalej zacznę chlać i drugi raz wypijemy tyle samo to z automatu stawka się podnosi i na drugi dzień o tej samej porze będzie więcej promili o dokładnie tyle, a tolerancja się wytwarza czyli jeżeli jest to mój pierwszy raz to odchoruję i to ciężko ale jak trenuję wątrobę od pierwszego roku a jestem na piątym czy szóstym  to damy radę i do takiej liczby dojść i większej.

 

  @ 45%o to jest to ciekawostka z sądówki taki najwyższy wynik ze szklistki im wyszedł (alkohol ze szklistki robi się to standardowo u każdego denata na sądówce)  mógł być nieco zawyżony fakt dlatego napisałam "~" co oznacza około ale bez przesady lekkie piwo we krwi miał na pewno a z krwawym radlerem musiał trochę chmmm nie żył to on zapewne zanim przestał się ruszać (taki zombie żulio domniemam bo są to informacje jakich nie należy przekazywać) więc powiedzmy egzystować. A jak już pisałam takie  wyniki z dnia na dzień nie powstają na to się latami trenuje.

 

 A o tym nie słyszeliście https://www.wprost.p...ca-Mozliwe.html facet zginął od obrażeń odniesionych w wypadku. To ta sprawa zapoczątkowała naszą dyskusję na zajęciach z prowadzącym o tych rekordach promilowych. No może uczelniany jest dużo młodszy ale znajomi z akademika są wszędzie ;).


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych