Skocz do zawartości


Zdjęcie

Area 51 - Zdjęcia satelitarne.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#31

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Polsce ukrywane są bazy bo dysponujemy bombami termobudyniowymi.

A tak na serio, to na powierzchni Strefy 51 i tak nic nie ma, więc co mają ukrywać? (Skoro i tak każdy może pojechać sobie Autostradą Pozaziemską i zobaczyć bazę). A brytyjskie bazy na oceanie po prostu nie mogły by być podziemne (z wiadomych powodów), a w Polsce jest za duże zacofanie, żeby budować bazy podziemne.
Osobiście uważam że w Strefie 51 są opracowywane tajne projekty, ale co za idiota by to robił na powierzchni w takim upale? (W końcu na Nevadzie trochę 'C jest...). W hangarach pewnie tylko są konstruowane samoloty / helikoptery, etc., a reszta głęboko pod ziemią.
  • 0

#32

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

IMO zdjęcia Area 51 są poprawione graficznie, usunięto pewnie wszystkie niewygodne elementy, zostawiono tylko gołe pasy startowe, płyty lotniska, drogi etc..
  • 1



#33

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trudno sie z wami nie zgodzic, dzieki za wytlumaczenie mi w sumie nie myslalem w ten sposbo:)
  • 0

#34

adiridas.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ze zdjeć na terenie nevada test site z google earth i innych widzimy tylko to co oni pozwalaja nam zobaczyc . Pentagon wystosował stosowne prośby do servisu google z korektami zdjec terenów nevady test site . A miejsce na zachod od area 51 na górami które wyglądaja jak księzyc to nic innego jak właśnie testy broni atomowej w nevada test site jak np ten operation plumbomb czy taki underground
  • 0

#35

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm...jakby to powiedzieć nie dawno obok Strefy 51, jakos za górami zauważyłam jakieś kopce... jest ich dużo i nie ma o nich nic napisane...co oni kombinują? ciekawe :hm:
  • 0

#36

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to nie kopce a leje :) , na terenie poligonu atomowego.
To wszystko sa slady po podziemnych eksplozjach jadrowych
  • 0

#37

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie kopce a leje :) , na terenie poligonu atomowego.
To wszystko sa slady po podziemnych eksplozjach jadrowych

Hmm byc może :D
  • 0

#38

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie byc moze a na pewno. Wiekszosc lejow jest nawet na Google Earth dokladnie opisana - moc, czas, nazwa
  • 0

#39

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiaaa :P nie zwróciłam na to szczególnej uwagi... nie wczytywałam sie w informacje :P a w dodatku w Strefie 51 trwa jakaś budowa^^ chyba nie budują następnego hangaru bo mają ich dość sporo :o
  • 0

#40

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

pewnie... nic sie nie remontuje nie rozbudowuje, bo po co? :]
Wszelakiego rodzaju osrodki badawcze - a takim jest strefa - NON-STOP sa modyfikowane, rozbudowywane i zmieniane. Tym bardziej ze w strefie - co powszechnie wiadomo - prowadzone sa badania rozwojowe sluzace armii.
Jezeli badaja cokolwiek co wykracza poza standardowy program, to mozesz mi wierzyc, ze zdjec w google nie znajdziesz nawet sladu czegos takiego. I to ani w pasmie widzialnym ani IR ani magnetycznym ani jakimkolwiek innym. Masz ich za idiotow? Caly swiat sie szpieguje nawzajem za pomoca najnowszych technologii o jakich nawet nie bardzo mamy pojecie, a oni by mieli naciagac tylko siatki maskujace? Zastanow sie chwile....
  • 0

#41

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ty koleś wez mnie lepiej nie wnerwiaj :s masz mnie z idiotke? doskonale wiem co sie dzieje w środku i na zewnątrz strefy =/ to ty sie lepiej zastanow zanim cos walniesz, pisze to co widze i już!
  • 0

#42

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zaskoczyłaś mnie :) Tylko nie zaczynajcie kłótni, że Ty wiesz mniej o tym co się tam dzieje niż ja"... Jaki to ma sens, skoro nikt z nas tego nie wie?

Poluzujcie troszkę i wróćcie do zwykłej polemiki o tajemniczych badaniach. Ta przynajmniej nie jest tak nasączona agresją.
  • 0



#43

Kossmitka xD.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ooo popieram nie mam ochoty sie z nim sprzczać :P racja nikt nie wie co tam tak na prawde się znajduje to są tylko przypuszczenia!
  • 0

#44

adiridas.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tajność tej bazy polega na tym ze nie wiemy co tam sie dzieje ale wiemy na przykład ze głównymi operatorami bazy są zakłady Boeing , Lockheed, CIA, National Security Agency i firma budowlana Bechtel :) wiec są to raczej ziemskie firmy pracujące na terenie wyłączonym z pod prawa cywilnego-prawnego co oznacza ze sądzenie z bazą nie ma najmniejszego sensu poniewaz zagraża to bezpieczeństwu usa , a takich spraw było kilka
  • 0

#45

eLiPe.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na tych zdjęciach które zamieściliście, to wygląda jak zwykła baza wojskowa, nie orientuje się za bardzo w tym temacie, nie oglądałem strefy w Google Earth. Co do tych pasów, na których nie ma asfaltu, skoro testują samoloty, może stworzyli jakieś prototypy które mogłyby wylądować na piasku. Niestety możemy tylko przypuszczać ... :|
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych