Skocz do zawartości


Zdjęcie

Area 51 - Zdjęcia satelitarne.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#16

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zwykły talerz satelitarny, po lewej jest droga, zapewne jedno-pasmowa, daje dobre porównanie, co do wielkości talerza ;)
  • 0



#17

Slayer.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To, że w Google Earth oglądamy zdjęcia Area 51 takie dokładne to koronny dowód na to, że przynajmniej nad powierzchnią ziemi nie ma tam nic ciekawego. A to wyżej to rzeczywiście talerz satelitarny.
  • 0

#18

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Slayer ma 100% rację w tym momencie ;)
Pewnie google jeszcze ich uprzedziło, że będzie robić zdjęcie, żeby mieli czas posprzątać...
  • 0



#19

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że jeśli rzeczywiście tam są pojazdy UFO to nie są nad powierzchnią w jakimś hangarze. A to, że testują tam samoloty militarne to prawda i jednocześnie dobra przykrywka. Słyszałem (słowa nie dam, że to prawda), że czasami ludzie chodzą w okolice Strefy 51 żeby oglądać UFO i ponoć często dzieją się tam różne zjawiska które mogłyby potwierdzać aktywność UFO na tym terenie. A tak nawiasem mówiąc to myśle, że w 2008 roku rządy wszystkich krajów świata oficjalnie potwierdzą istnienie życia pozaziemskiego :P
  • 0

#20

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)
A tak nawiasem mówiąc to myśle, że w 2008 roku rządy wszystkich krajów świata oficjalnie potwierdzą istnienie życia pozaziemskiego :P

Jakbym nie był ateistą, to napisałbym "Daj Bóg", ale, że ateistą jestem, to napiszę:
Oby! OBY! :]
  • 0



#21

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś grzebałem w GE i tak zaciekawiło mnie parę struktur.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

te komentarze na zdjęciach nie moje ^^.
  • 0



#22

Artefact.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecież pasy wyglądają normalnie 03, czy 09 to oznaczenia kierunków
  • 0

#23

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie te pasy są o tyle dziwne, że (tak mi się zdaje) nie są pokryte asfaltem ani żadną inną nawierzchnią :o ... Te kuliste struktury są rzeczywiście ciekawe, ale to mogę być po prostu jakieś budynki... Nie wiem czy ktoś z Was widział rozgłośnię pewnego radia (nie chce tutaj reklamować :)) ), ale budynki tej rozgłośni są w kształcie kul.. Wygląda nieziemsko :) Ale czy to oznacza że tam gdzie znajdziemy kuliste struktury lub budynki to od razu pojawia się tam UFO?
  • 0

#24

mk-log.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem, jeśli to naprawdę było super taje miejsce w , których testowane są najnowsze samoloty i ufo to nikt by o tym nie wiedział. A jeśli już by to sie rozniosło na świat, to zapewne nie prowadzone już by tam były żadne tajne projekty.
  • 0

#25

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta no cóż są na pustyni.. nie mają nic ciekawszego do roboty to kupują wielki talerz satelitarny i ściągają programy ze wszystkich krajów. Siedzą przez cały czas w fotelach, piją piwko i oglądają filmy, mecze i filmy dla dorosłych :D :D:D:D Czy to nie dziwne ????

Mnie osobiście wydaje się, że coś tam jest. Może to do badania odgłosów kosmosu???
  • 0

#26

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Area 51 jest strzezona bo to baza wojskowa... ale tak nie jestem pewny...
Posluchajcie...
Dlaczego na ksiezycu byli tylko raz? czy zauwazyli ''cos'' czego nie moglibysmy sie dowiedziec?
Czy moze ktos tam mieszka?
To juz inna sprawa..
Amerykanie napewno DUZO! wiedza ale nie chca tego ujawnic poniewaz ''cos'' moze im przekazalo ze nie moga albo nie chca robic afery itd.. moze boją sie czegos albo co...
Jestem tego pewien ze na area 51 nie powinno nic byc szczegolnego.. CHYBA!
Wczesniejsza wypowiedz byla.. co to za dziwny hangar? a jakby trzymali samoloty? na powierzchni??
Zaraz lookne na google maps i porozgladam sie :D
  • 0



#27 Gość_Shadorew

Gość_Shadorew.
  • Tematów: 0

Napisano

Pasy startowe racja troche dziwne bo nie są pokryte asfaltem wogóle niczym. A co do bazy to dziwne rzeczy dzieją się pod bazą. Ktoś odważny niech włamie się do bazy, porobi zdjęcia, wyjdzie z tamtąd cało i pokarze nam dowody :D . Ktoś odważny?
  • 0

#28

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz sa leprze zdjęcoa Area 51 z google earth, kiedyś zamazane całkowicie było. Teraz całkiem dobre są. Widać ładnie te długie pasy startowe itp...

ariel: zadbaj w większym stopniu o ortografię w swoich wypowiedziach
  • 0

#29

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A mnie ciekawi obszar niedaleko bazy, który wyglada jak powierzchnia Księżyca-poorany kraterami.

Niestety w tej chwili nie mam możliwości zamieszczenia screena, jednak łatwo znaleźć ten obszar za pomocą linijki w GE. To dość duży teren ok 25km na południowy zachód od centrum bazy (hangary i pasy).

Ktoś ma jakiś pomysł co to może być? niektóre kratery mają nawet 400m średnicy.

Pozdrawiam i czekam na jakiś pomysł :)


***!EDIT!*** ***!EDIT!*** ***!EDIT!*** ***!EDIT!*** ***!EDIT!*** ***!EDIT!*** ***!EDIT!*** ***!EDIT!***

Gógl jednak nie boli-poszukałem i znalazłem. Nazywa się to Sedan Crater i jest największym kraterem stworzonym przez człowieka. Podobnie jak inne na tym obszarze, powstał w wyniku podziemnego wybuchu jądrowego. Swoją drogą widać dużo tych wybuchów tam zrobili.
Kto chce-wie gdzie szukać! :)
  • 0



#30

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zastanawia jedno, czemu pogdglad brytyjskich baz na oceanie jest niemozliwy, tak jak i kazda jednostka wojskowa w polsce. Natomiast "super tajna" strefa 51 ma maksymalne przyblizenie? watpie, zeby google ryzykowalo grzywnami (wydaje mi sie, ze takie istnieja) za udostepnienie wszystki planow tajnej bazy, ktora jeszcze do niedawna oficjalnie nie istniala. Gdzie tu sens skoro blokuja podglad jednostek wojskowych gdzie nic nie ma, przy takiej sam mieszkam, pare ciezarowek, honkery i kilka budynkow. A dla porownania strefa 51, masa budynkow, hangarow, pasy startowe, duze parkingi wszystko jak na dloni, jaki to ma sens?
Nie jestem zwolenikiem szukania wszedzie teori spiskowych, ale dla mnie to dziwne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych