Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjecie ducha


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

eloelo25.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Zarejestrowalem sie na forum aby opowiedziec wam historie pewnego domu, ktory znajduje sie w mojej okolicy. Otoz od wielu lat krazyly legendy ze w tym domu straszy. Dom jest niemal w 100 procentach wykonczony. Podobno mial juz kilku wlascicieli a Ci po nie dlugim czasie wyprowadzali sie z niego. W pewnym sensie jestem w stanie to potwierdzic poniewaz codzien mijam ten dom w drodze do pracy i nigdy nie widzialem zeby ktos bywal na podworku lub przebywal w srodku. Ciezko dowiedziec sie czegos o historii tego domu. Ogolnie kraza dwie legendy. Tam gdzie stoi dom doszlo dawno temu do mordu zydow. Dryga wersja ze stracila tam zycie dziewczyna nie wiem w jakich okolicznosciach. Znajomy ostatnio pokazal mi zdjecie tego domu. A zrobili je klienci ktorzy ogladali dom. Dopiero w domu zauwazyli co jest na jednym ze zdjec. Krecili sie po okolicy i pytali co sie w tym domu dzieje. Podobno sprawdzal to zdjecie jakis informatyk i potwierdzil ze nie bylo na tym zdjeciu zadnej ingerencji czlowieka. Zdjecie jest wyrazne. Nie pisze tu tego aby wzbudzic jakies sensacje. Zostawiam to zdjecie wam. Moze ktos bedzie w stanie potwierdzic czy zdjecie faktycznie jest prawdziwe i nikt nie maczal palcow w jego ingerencje. Czekam na odpoeiedzi.

Załączone grafiki

  • received_1350546274993159.jpeg

  • -3

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A bana chcesz? Aplikację ghost in camera też mam.





#3

eloelo25.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisalem wyraznie, ze zostawiam wam zdjecie aby ktos m9gl potwierdzic czy byla tam jakas ingerencja czy nie.
Edit

Nie wiedzialem nawet o istnieniu takiej aplikacji ale jak mi napisales to ja sprawdzilem ;) faktycznie zaden problem zrobic takie cos. Widocznie ktos postanowil sie zabawic, przepraszam za zamieszanie temat do usuniecia. Nie mniej jednak o tym domu chodza takie legendy.

Użytkownik eloelo25 edytował ten post 04.04.2017 - 16:49

  • 0

#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze popraw błędy bo aż oczy mnie bolą.

Po drugie jeśli już wstawiasz zdjęcie to wstaw je poprawnie.

Po trzecie to zwykła Samara Morgan z aplikacji Ghost in photo.

Po czwarte dom jest zamieszkały co widać na załączonym obrazku + pięknie wypielęgnowany wystrój ogrodu przed domem.

Po piąte właściciel wie, że bez jego zgody umieszczasz zdjęcie jego posesji w necie? 





#5

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale po co te nerwy od razu? 

 

Sprawa się wyjaśniła i już.

 

closed.gif


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych