Skocz do zawartości


Zdjęcie

Media społecznościowe pod kontrolą NWO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#31

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gratuluję logicznego myślenia (lub pisania ze zrozumieniem - do wyboru)

 

A może czytanie ze zrozumieniem zaliczysz do swojego ubytku w logicznym rozumieniu czytanego tekstu. Czemu ja muszę być winny? Napisałem, że dla mnie homoseksualizm to choroba JAK pedofilia. A sam homoseksualizm toleruje bo to było kontynuucją mojej myśli. A i też sam w sobie potrafi być szkodliwy dla społeczeństwa bo ja nie widzę siebie i dziecka na paradzie homo jako przechodni w bliskim otoczeniu.


Użytkownik asbiel edytował ten post 02.04.2017 - 15:21

  • 0

#32

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem jak czytanie można zaliczyć do ubytku w rozumieniu :o ale nie będę dopytywał, bo nie o tym rozmawiamy w tym temacie.

 

Wytłumacz mi jednak jedną rzecz - jak to możliwe, że w jednym zdaniu uważasz za chorobę coś, co w następnym zdaniu określasz jako wolny wybór?:o

 

No właśnie a homoseksualizm to choroba jak pedofilia. Jednak co chcę powiedzieć - to jest moja opinia i zdanie, sam mieszkam w Holandii i w pełni toleruje dorosłych ludzi, którzy dokonali takiego wyboru.

 

Mam rozumieć, że jest to choroba, którą dobrowolnie "zarażają się" (sic!) ludzie? :o

Na zasadzie - wstaję w poniedziałek rano i myślę sobie: "Nudy - no to może zachoruję sobie na homoseksualizm".

A może łapią ją jak przeziębienie?

 

I skoro taką samą (według ciebie) chorobą jest pedofilia,

homoseksualizm to choroba JAK pedofilia

 

to wygląda na to, że pedofile (zgodnie z tym, co napisałeś o homoseksualizmie) również dobrowolnie podejmują decyzję o np. uprawianiu seksu z dziećmi, albo zarażają się tym od kogoś. Dobrze to odczytałem?

 

I jeszcze prosiłbym o rozwinięcie tego fragmentu:

 

(homoseksualizm) też sam w sobie potrafi być szkodliwy dla społeczeństwa bo ja nie widzę siebie i dziecka na paradzie homo jako przechodni w bliskim otoczeniu.

 

w kwestii - na czym konkretnie, w opisywanym przypadku polega "szkodliwość społeczna" homoseksualizmu?

 

No, przecież chyba nie na tym, że ty nie widzisz siebie i dziecka na paradzie homoseksualistów jako przechodniów - tak przynajmniej zrozumiałem ten dość karkołomny gramatycznie wywód ( ze szczególnym uwzględnieniem tego fragmentu: na paradzie homo jako przechodni w bliskim otoczeniu :o)

 

Ja rozumiem, że zarówno ty jak i twoje dziecko, jesteście częścią społeczeństwa ale jeżeli uważasz, że sam fakt iż stoisz blisko parady homoseksualistów jest już szkodą samą w sobie (szkodą, która wyrządza homoseksualizm), to może po prostu trzeba stanąć nieco dalej albo w ogóle na takie parady nie chodzić?

 

I uwierz mi - zawsze staram się jak mogę czytać ze zrozumieniem ale czasami, no czasami to ja po prostu nie daję rady, bo to co czytam przerasta moje zdolności pojmowania. Do czego przyznaję się bez bicia.


  • 1



#33

Shad.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@pishor
To są chyba skróty myślowe, żeby się zbytnio nie rozwlekać i nie zaśmiecać tematu zbędnymi oczywistościami, ale fakt... Autor ewidentnie się pogubił we własnych przemyśleniach. Aczkolwiek, czytając między wierszami można wyczuć ten kontekst, coś jak zaszyfrowane treści "Poradnika Uśmiechu" : >.

Wracając do tematu.
To że tajne organy ścigania/ organizacje zrzeszające zwolenników NWO/masowej inwigilacji/manipulacji - czy czego tam jeszcze - trzymają nas w szachu posiadając niemalże wszystkie nasze dane, to nic strasznego, kiedy uświadomimy sobie, że większa część użytkowników FB udostępnia je wiedzy publicznej dobrowolnie.
Mało tego, twórca portalu już od dawna był uznawany, szczególnie przez wielu rówieśników za zwykłego apatycznego świra i hochsztaplera, więc to tutaj nikogo nie powinno dziwić.

Sent from my HUAWEI ATH-UL01 using Tapatalk
  • 0

#34

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wchodzac w temat myslalem, ze poczytam o mediach spolecznosciowych, NWO i kontroli umyslu... jakiez bylo moje zdziwienie przebijajac sie przez dziesiatki postow traktujacych nt. pedofilii, homoseksualizmu oraz bajek.  :offtop:

 

Co do tematu - naprawde nie sadze by Facebook byl jakas celowa inicjatywa kogos w celu gromadzenia danych uzytkownikow. Tak, z cala pewnoscia w tej chwili jest wykorzystywany przez wspominane organizacje, a sam FB to jedna wielka baza danych ludzi, ale tak po prostu musialo byc. Taki serwis mogl rownie dobrze zalozyc Janek Nowak z Pcimia i przy tak szybkim rozwoju platformy predzej czy pozniej do jego drzwi zapukaliby smutni panowie, ktorzy postawiliby jasne warunki "wspolpracy". To znaczy slynna "propozycje nie do odrzucenia" i Pan Janek nie mialby zadnego wyjscia. Taka ilosc danych osobowych to lakomy kasek dla absolutnie kazdej osoby czy organizacji na swiecie. Kto by nie pogardzil danymi miliarda osob? Osobiscie gdybym dostal propozycje dostepu do takich danych nawet bym sie nie zastanawial tylko z miejsca ja przyjal, a nawet nie planuje przejmowania kontroli nad swiatem.

 

Nie sadze bysmy byli w stanie juz cokolwiek z tym zrobic. Nasze "pokolenie" jest zaledwie poczatkiem ery internetu i mediow spolecznosciowych. Mlodsi ludzie, male dzieciaki sa dziesiatki razy bardziej "wkrecone" w internet, media spolecznosciowe, a za swojego mentora z youtuba sa gotowe poswiecic swoje zycie i isc walczyc na wojne gdyby tylko ich Blowek, Rezi czy inny PewdiePie im kazal. Jezeli ktos chcialby skupic sie na kontroli umyslu i zbadaniem tego zjawiska to youtube jest duzo lepszym materialem do tego celu.


Użytkownik xMaster edytował ten post 03.04.2017 - 08:56

  • 0

#35

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie ci na górze zmierzają do tego by, jak najwięcej wiedzieć, mieć jak największą kontrolę nad tym co się tu wyrabia, a co za tym idzie... posiadać poczucie jeszcze większej władzy. Władza i hajc, to dwie rzeczy, do których zmierzają ludzie, bo to prowadzi do niezależności i samorealizacji. Kiedy masz pod sobą cały świat, czujesz się panem na własnej Ziemi. Jak chcą niech se podglądają, inwigilują i myślą, że są bogami. Jeżeli nie mają złych zamiarów. Niestety są i tacy, co już dawno pojechali po bandzie, i marzy się im władza absolutna. Najlepiej by pewnie chcieli kontrolować konta w banku ludziom, posiadać wszystkie ich PESEle, numery dowodów osobistych, adresy, znać poglądy innych etc.  Za parę lat wymyśla chipy, soczewki z opcją internetu. Satelity będą namierzać każdego, Potem technologia pójdzie w przód i zamiast w rzeczywistości to będziemy egzystować w wirtualnym świecie.  Ten świat, kiedyś zmieni nas w świadome maszyny, które zapomną co to znaczy bio... Zamiast bio... będzie techno... 


Użytkownik Endinajla edytował ten post 03.04.2017 - 10:17

  • 0



#36

Shad.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



 
Mlodsi ludzie, male dzieciaki sa dziesiatki razy bardziej "wkrecone" w internet, media spolecznosciowe, a za swojego mentora z youtuba sa gotowe poswiecic swoje zycie i isc walczyc na wojne gdyby tylko ich Blowek, Rezi czy inny PewdiePie im kazal. Jezeli ktos chcialby skupic sie na kontroli umyslu i zbadaniem tego zjawiska to youtube jest duzo lepszym materialem do tego celu.


Nie no, nie przesadzajmy. Żadne dziecko by się tego nie podjęło, gdyby ich autorytet nie zrobił tego samego, ale raczej młodzież ogląda to zazwyczaj dla rozrywki, albo bierze przykład, wyznacza sobie wzorzec, na podstawie którego będzie kontynuował dzieło swojego bohatera w internecie, na yt. Tak jak polscy youtuberowie kopiują amerykańskich pionierów w tej dziedzinie (gdzie często wychodzi pastisz).

Obecnych gimnazjalistów nie będzie tak łatwo namówić do konfliktu zbrojnego, czy zaciągnięcia się do jednostek młodzików aka mięsa armatniego, zważając na ich ciekawość i dużo większą świadomość niebezpieczeństw (niż rodziców oglądających wiadomości krajowe), okrucieństw panujących na całym świecie. A to wszystko dzięki internetowi.

Uwierzcie mi, mam siostrę, która wyeksplorowała chyba cały DeepNet dzięki poradnikom i teraz wraca do domu na czas, odrabia zadania, czyta książki i nie siedzi do białego rana grając w LOL'a. Dzięki Diabłu/Bogu, że mamy taki powszechny dostęp do tak obszernych pokładów wiedzy, bo młodzież wyrosłaby na takich lemingów jakich w większości dzisiaj mamy w kraju.

Sent from my HUAWEI ATH-UL01 using Tapatalk
  • 0

#37

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pozyskiwanie danych działa w ekspresowym tempie np gdy zakładałam firmę i wychodziłam zadowolona z GUS-u z regonem, nie minęło pół godziny jak zaczęto do mnie dzwonić z ofertami handlowymi. Dzwoniła telefonia komórkowa wciskając korzystny pakiet dla firm, dzwonił bank z ofertą dla młodych przedsiębiorców i wiele innych ofert. Pół godziny. Jeszcze z Zus-u dobrze nie wyszłam jak zaczęli do mnie dzwonić.

 

Nie no, nie przesadzajmy. Żadne dziecko by się tego nie podjęło

Jak nie?

Nastolatek z Kalisza pociął sobie twarz bo chciał być jak jego idol Popek.





#38

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Manipulacja to wywieranie wpływu. Nie można wywrzeć takiego samego wpływu na każdym jednym dziecku, tą samą metodą. Ludzie różnią się. Wiele zależy od wychowania dziecka i jego charakteru. Jedne połykają sugestie od razu, jak młode pelikany, inne z kolei są ostrożne.  Nie można oceniać każdego jedną miarką. Bo jakby każdy człowiek był taki sam, to już dawno, ktoś zastosowałby mind contol na wszystkich mieszkańcach Ziemi i niestety, odniósłby na tym polu mega sukces.  ;)


  • 1



#39

Shad.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



 

Nie no, nie przesadzajmy. Żadne dziecko by się tego nie podjęło

Jak nie?
Nastolatek z Kalisza pociął sobie twarz bo chciał być jak jego idol Popek.

To był pojedynczy przypadek, możnaby rzec = ewenement. Ale zwróć uwagę, że wielu młodych fanów gangu albanii (jakos tak?) jak i pozostałej gawiedzi zareagowało na całą sytuację nieprzychylnie i z abominacją do wspomnianego delikwenta. Oczywiście mój powyższy post dotyczy głównie młodzieży zdrowej na umyśle, a nie zblazowanych maniaków ze skrajnie patologicznego odłamu społecznego (choć sam pochodzę z nieco patologicznej rodziny, więc nie generalizuję).



Sent from my HUAWEI ATH-UL01 using Tapatalk
  • 0

#40

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to tym razem ja odkopię jakiś temat. Temat chyba idealny do tego co się dzieje i nigdy nie był bliżej wydarzeń rzeczywistych. Już wielu ludzi napisało, że wczorajszy dzień zapisał się na kartach historii, gdzie właściciel social mediów cenzuruje i blokuje na stałe prezydenta USA - głowę największego światowego mocarstwa. Sytuacja bez precedensu okraszona symboliką - wielka demokratyczna i przecież zawsze głośno krzycząca o wolności - Ameryka, marzenie i sen milionów ludzi na świecie. Znak upadku wolności idzie właśnie od nich. Skoro w pełni legalnie można dziś usunąć z przestrzeni publicznej prezydenta Stanów Zjednoczonych, którego poparło 75 milionów amerykanów(oficjalnie) i pewnie kilka razy tyle na świecie, to kogo nie można?
Kto właściwie rządzi na tej planecie? Politycy? Banksterzy? Bio-tech?

Są tu na forum jeszcze zwolennicy teorii o NWO?


  • 0



#41

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To że największe media internetowe głównie z USA są cenzurowane wiadomo już od kilku lat. Nic nowego nie odkryłeś. Właściwie wszystkie zachodnie media, usługi internetowe typu netflix youtube hbo a także telewizje forsują jedyny słuszny tęczowy światopogląd. 


  • 0



#42

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są tu na forum jeszcze zwolennicy teorii o NWO?

 

Zwolennikiem bym się raczej nie określił, ale sledze wątek od kilkunastu lat. Zawszę podchodziłem do tego mocno sceptycznie, ale dziś zgadza się bardzo dużo z tym o czym czytałem lata temu. I teraz kwestia, czy ktoś plan NWO ułożył na zasadzie analizy i obserwacji wydarzeń i w miarę trafnie przewidział pewne rzeczy, czy rzeczywiście jest to plan , który krok po kroku jest skrupulatnie realizowany. Ciężko stwierdzić dziś co jest prawdą, prawda często potrafi zaskoczyć. Niestety dziś już nikt nie ma monopolu na prawdę , więc ile ludzi tyle różnych światopoglądów, teorii o tym jak wygląda świat. Ciężko wszystko sprawdzić, zweryfikować gdy obok toczy się codzienne życie, któremu też trzeba się poświecić . Dlatego trzeba mieć na uwadze, że prawda leży gdzieś po środku tego wszystkiego. Można debatować miesiącami na takie tematy , bez rezultatu. 


  • 0



#43

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To że największe media internetowe głównie z USA są cenzurowane wiadomo już od kilku lat. Nic nowego nie odkryłeś. Właściwie wszystkie zachodnie media, usługi internetowe typu netflix youtube hbo a także telewizje forsują jedyny słuszny tęczowy światopogląd.

Co innego jest cenzurowanie przeciętnego użytkownika, a co innego całkowite wykluczenie z social mediów prezydenta. Czegoś takiego jeszcze nie było, zgoda czy nie? Bo dla mnie to jest już przekroczenie tej granicy...teraz już de facto mogą wszystko i nie stwarzają już nawet pozorów, tylko działają jawnie.

 

Zwolennikiem bym się raczej nie określił, ale sledze wątek od kilkunastu lat. Zawszę podchodziłem do tego mocno sceptycznie, ale dziś zgadza się bardzo dużo z tym o czym czytałem lata temu.

Ja nie ukrywam - zawsze się naśmiewałem z tych teorii, ale też myślę, widzę rozumuje i nie sposób nie przyznać się do błędu - Ci spiskowcy mieli sporo racji. Dlatego pytam czy są tu jeszcze jacyś zwolennicy, bo chce po prostu zapytać "jak" i "skąd"? Skąd i w jaki sposób oni to wiedzieli już te kilkanaście lat temu? Czy ktoś celowo wypuszczał takie "znaki"? Część wierzyła, a inni to podważali i dyskredytowali? A dziś chyba już jest za późno na reakcje. Cała ta pandemia też zaczyna brzydko pachnieć - kuriozalne decyzje, szantaże, zastraszanie...działanie jakby rządy chciały celowo uwalić prywatne przedsiębiorstwa, a później je przejąć. Co ktoś sobie jakoś wymyśli sposób, żeby jakoś powiązać koniec z końcem to za chwilę rząd wymyśli nowe rozporządzenie, żeby jeszcze ich docisnąć. Do tego te szczepienia, cenzura, co dalej? Numerowanie? Przecież już za chwilę w USA nie będzie można mówić mama czy tata tylko rodzic. Później może zamiast imion to obywatel 1, obywatel 2, etc. Brzmi kuriozalnie, ale tak samo kuriozalnie brzmiały teorie o NWO 15 lat temu, a dziś już chyba mało kogo śmieszą?

O takich przypadkowych "znakach" mówię:
136411513_10158845889834265_663245889439


Użytkownik Daniel. edytował ten post 10.01.2021 - 01:44

  • 0



#44

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Zadałeś niby proste pytanie, a odpowiedź na to pytanie, jest naprawdę wymagająca. Nie sposób odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, ponieważ to skąd wiedzieli, można opisać kilkoma hipotezami. Według mnie ważniejsze od samego pytania, jest zrozumienie mechanizmu planowania wieloletnich działań manipulacyjnych, zrozumienie narzędzi do masowej kontroli mas ludzi ( ideologie, religie, doktryny polityczne , mas media etc.).  Należy zrozumieć, jak działania rozpoczęte np. 70 lat temu, owocują dzisiaj. Kreowanie przyszłości , to plan wieloetapowy, wieloletni , naciskający na wiele aspektów życia społecznego. Ludzie potrafią wiele rzeczy przewidzieć na podstawie zwykłej analizy faktów, nawet kilka lat do przodu. Nie zawsze wszystko się spełnia według tych przewidywań. Rok 2020, jest jakąś kumulacją dziwnych wydarzeń. Nie chcę, wdawać się w szczegóły, ale żeby zrozumieć NWO, masę "teorii spiskowych" ( nie lubię tego określenia, bo sprowadza, często ważne kwestie do poziomu bełkotu) które są skorelowane z NWO, naprawdę trzeba poświęcić temu kawał życia. Głównie polega to masowej kontroli mas , przekazie podprogowym , przyzwyczajaniu mas do pewnych reguł , ukrywaniu złych zamiarów pod przykrywką "dobra ogółu". Nie da się tego wszystkiego opisać, to są lata przyswajania wszelakiej wiedzy, filtrowanie wiadomości, balans prawdopodobieństwem, segregacja możliwości.  Ważne jest żeby potrafić odrzucić to w co być może wierzyło się przez długi czas, bo wydawało nam się, że tak właśnie jest, ale drążąc jakiś temat zdajemy sobie sprawę, że byliśmy w błędzie. U wielu osób w takiej sytuacji zaczyna działać mechanizm wyparcia i mimo dowodów na to , że są w błędzie, usilnie będą bronić tej racji , bo poświecili jej zbyt dużo czasu, aby ją teraz odrzucić. Niestety wielu ludzi kieruje się w życiu obranym światopoglądem i zamyka się na "możliwości" , których ilość jest przeogromna... Ja na dziś dzień, nie potrafię określić co jest prawdą, czy nauka oficjalna, czy teorie spiskowe. I szczerze mówiąc ta prawda nie jest mi potrzebna, bo mam własny rozum, i analizuje dane z wielu źródeł, na wiele rzeczy jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie, ale na większość potrafię odpowiedzieć na zasadzie hipotez/ możliwości... Sam nie jestem w stanie zweryfikować wszystkiego, a jeżeli sam nie jestem w stanie czegoś zweryfikować, to mam możliwość uwierzyć w autorytet. I teraz powstaje paradoks, bo skąd mam wiedzieć , że autorytet któremu zawierzam jest nieomylny i działa dla dobra ogółu. Tak można w nieskończoność... To jest błędne koło, bez wyjścia. Trzeba to traktować jak wiedzę, nie popadać w obłęd, nie dać się zaszufladkować w jakiejś ideologii, bo to rodzi fanatyzm z czasem i obsesję. Trzeba nauczyć się poruszać w świecie oficjalnych danych uznanych za aksjomat  i w świecie opozycji dla oficjalnego nurtu. Na swój sposób łączyć te dwa światy i starać się zrozumieć... To jest bardzo trudne i wymagające dla naszego ego. 


Użytkownik pawaw1 edytował ten post 10.01.2021 - 06:30

  • 0



#45

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popatrzmy na to z innej strony - Trump swoimi przemówieniami o sfałszowaniu wyborów doprowadził do tego, że część osób zebranych na wiecu pod Kongresem ruszyło do środka, aby przerwać proces formalnego zaliczenia głosów. Po tym wydarzeniu nadal wrzucał teksty o sfałszowaniu wyborów i w tym kontekście jego wpisy tyko podburzały atmosferę zamiast ją łagodzić. To nie narusza w żadnym punkcie regulaminu?

 

Zresztą wcześniej już miał kasowane lub wyciszane wpisy z fejkami, więc to u niego nie pierwszyzna.


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych