Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZIWNE ZJAWISKA W MOIM POKOJU :-(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fajny prezent dla gimbusa, pokój po starych dziadkach. Weź przekaż babci to co tu napisales to może jej się głupio zrobi, że wnuczek takie rzeczy musi wymyślać i się z tobą "odmieni".

Użytkownik Blantinho edytował ten post 12.03.2017 - 21:32

  • -1



#17

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pishor, Ty się go nie czepiaj, bo on głupi nie jest. Przeczytał moją radę i poszedł spać z kurami. Odpisze jutro po szkole. Albo i nie. Musi to wszystko przetrawić, bo miały być heheszki z forum, a tu dostał tępym narzędziem sceptycyzmu przez głowę i pupa...


  • 0



#18

Rolas.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIE WYTRZYMAM AŻ SIĘ ZAGOTOWAŁEM PERFUMY LEŻĄ NA SZAFCE NIE UŻYWAM ICH ROZUMIECIE?


NIE JESTEM PEDAŁEM CO MA GRZYWKE SPRYSKUJE SIĘ PERFUMAMI CHODZI W RURKACH I NIE WIEM CO JESZCZE 


DOBRA ZAMYKAJCIE TEN TEMAT ŚMIESZKI MAŁE JAK TO USUNĄĆ


BEZ BOŻNIKII SZATANEM PO SKALANE IDŹCIE ODPRAWIĆ RYTUAŁ DLA SZATANA


  • -4

#19

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma co się gotować :D  Weź kamerkę, ustaw tak żeby obejmowała jak najwięcej pokoju i zostaw włączoną na kilka godzin, może duszek znów zrzuci perfumy albo inny przedmiot.

 

PS

Wg mnie jak facet pachnie ładnymi perfumami to zaleta, aż miło się koło takiego przechodzi ;)


  • 0



#20

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ojej - jakie emocje :o

 

A kto sugerował, że jesteś "pedałem"?

Gdzie? Kiedy? Cytaty poproszę.

Proste pytanie, na które można było spokojnie odpowiedzieć.

A tak przy okazji - jak wpiszesz w wyszukiwarkę frazę "perfumy męskie" to zobaczysz sporo wyników - o proszę.

 

Myślisz, że to tylko ekhm... "pedały" kupują?

(swoją drogą - "gej" brzmi nieco bardziej elegancko)

 

W tej sytuacji, to aż się boję powtórzyć pytanie o te uszy i ten biały dymek - bo okaże się, że jestem jakimś męskim szowinistą :D


 

Wg mnie jak facet pachnie ładnymi perfumami to zaleta, aż miło się koło takiego przechodzi ;)

No, proszę.

Mądrego to i warto posłuchać :beer2:

Alis - ja pachnę Acqua di Gio zasadniczo.

Tak tylko mówię - na wszelki wypadek :D


  • 1



#21

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NIE WYTRZYMAM AŻ SIĘ ZAGOTOWAŁEM PERFUMY LEŻĄ NA SZAFCE NIE UŻYWAM ICH ROZUMIECIE?
NIE JESTEM PEDAŁEM CO MA GRZYWKE SPRYSKUJE SIĘ PERFUMAMI CHODZI W RURKACH I NIE WIEM CO JESZCZE 
DOBRA ZAMYKAJCIE TEN TEMAT ŚMIESZKI MAŁE JAK TO USUNĄĆ
BEZ BOŻNIKII SZATANEM PO SKALANE IDŹCIE ODPRAWIĆ RYTUAŁ DLA SZATANA


A skad wziales tych bezboznikow? Skoro jestes pewny, ze to sily nieczyste cie napastuja, to zmien te perfumy na wode swiecona. Bedziesz mial zawsze pod reka. A obok nich postaw maly wiatraczek, to jak ten dym sie pojawi, to wlaczysz i go przewieje :) nie ma za co, mam nadzieje, ze pomoglem!
  • 0



#22

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie naszedł czas refleksji i szkoda mi sie autora zrobiło, przyszedł ze swoim problemem a my śmieszkujemy. A gdy kiedyś ktoś na prawdę będzie potrzebował pomocy?


  • 0



#23

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten rolas nie dość że nie rozkminil ze biurko komputera to dziwne miejsce na przechowywanie perfum, to jeszcze wyszedł na brudasa i niechluja. Perfumy są również dla mężczyzn, jak zaczniesz interesować się dziewczynami to zrozumiesz.

Ale musi od Ciebie cycić biorąc jeszcze pod uwagę Twój pokój. Powiedz ze się myjesz chociaż

Użytkownik Blantinho edytował ten post 12.03.2017 - 22:50

  • 0



#24

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wzorcowy przykład tematu i komentarzy, dzięki którym forum powoli umiera. Pozdrawiam

 

 

offtop.gif

 

Nie masz nic do dodania, nie pisz wcale.

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 12.03.2017 - 23:36

  • 0

#25

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie naszedł czas refleksji i szkoda mi sie autora zrobiło, przyszedł ze swoim problemem a my śmieszkujemy. A gdy kiedyś ktoś na prawdę będzie potrzebował pomocy?

Ale serio? Nie potrafisz poznac powaznej sprawy? ;) przeciez to czysta gimnazjalna sciema jest.

@Vaqowsky

Nudny jestes. Idz sobie. Nastepna gwiazda, co to 10 tematow zalozyla i ujada o upadku forum w co drugim poscie. Kolko sobie jakies zalozcie, spotykajcie sie co Niedziele po kosciele i narzekajcie :D
  • 1



#26

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie naszedł czas refleksji i szkoda mi sie autora zrobiło, przyszedł ze swoim problemem a my śmieszkujemy.



Ja nie śmieszkuję, zaproponowałam żeby ustawił kamerę i nagrał film, może coś uchwyci i będziemy mogli wspólnie dalej szukać rozwiązania. :D
  • 0



#27

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale serio? Nie potrafisz poznac powaznej sprawy? ;) przeciez to czysta gimnazjalna sciema jest.

 

No potrafię je rozróżnić, ale chyba za dużo czasu spędzam na forum i klimat mi się udziela. :D

 

Vaqowsky

Jak prawdziwy Polak, hejtuj co się da.


  • 0



#28

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie naszedł czas refleksji i szkoda mi sie autora zrobiło, przyszedł ze swoim problemem a my śmieszkujemy. A gdy kiedyś ktoś na prawdę będzie potrzebował pomocy?

Zadałem trzy konkretne pytania i nadal nie otrzymałem na żadne odpowiedzi od autora. Zamiast tego czytam o szatanie, pedałach i śmieszkowaniu.
Serio, mam wystawić jakiś narząd na Allegro, żeby mi odpowiedział (wspominałem już, że nerek się nie pozbędę)?

 

Też mam w sobie pewne pokłady współodczuwania ale nie są one niezgłębione.

 

Oczywiście, możemy tu założyć grupę wsparcia dla autora ale, popraw mnie jeśli jestem w błędzie - to nie jest forum terapeutyczne?

A nawet, gdyby było, to w każdej terapii potrzebny jest DIALOG (to ta sytuacja kiedy toczy się ROZMOWA - np.ktoś zadaje pytania, a ktoś inny na nie odpowiada).

Widzisz tu jakiś dialog? Bo ja nie dostrzegam.


  • 0



#29

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to może zaproponuję troszkę spokoju, nie ma po co się unosić ani drwić.

 

@Rolas

Opisane przez Ciebie zjawiska wyglądają na pierwszy rzut oka na zjawiska paranormalne. Ale tylko wyglądają. Ja jestem świeżakiem na tym forum, ale są tu osoby z dłuższym stażem które tyle się takich przypadków naoglądały, że nie robi to na nich żadnego wrażenia tym bardziej, że każde takie zjawisko kończy się ucieczką autora bez odzewu. Jeśli zachodzi propozycja nagrania "chochlika" autor oburza się, dąsa i focha, obraca kota ogonem, że przecież nie musi nic nam udowadniać. Niestety tak sprawa wygląda na sucho. Postąpisz jak zechcesz ale przychylam się do propozycji Alis. Włącz kamerkę w jakimś nieużywanym telefonie i spróbuj ustawić w takim miejscu aby chwytała jak największy obszar pokoju. Nie zniechęcaj się jak po pierwszej próbie nic nie nagrasz. Wytrwałość popłaca.

Jesteś osobą wierzącą więc najlepszym rozwiązaniem będzie jak po prostu wieczorem pomodlisz się a w niedzielę pójdziesz do kościoła. Porozmawiaj też z księdzem jeśli ma to Ci pomóc. I nie unoś się tak. To nic złego mieć perfum i wcale nie musisz być gejem, aby go używać. Raczej ten kto nie używa antyperspirantów oraz  wód toaletowych świadczy o jego niedbalstwie i niechlujności. Spróbuj na spokojnie odpowiedzieć na zadane pytania a razem na pewno coś wymyślimy ;) 

 

Po drugie to proszę przestać drwić z niego.

Są różne sytuacje materialne i nie każdego stać na willę z basenem, także takie wycieczki osobiste są objawem braku kultury z waszej strony. Natomiast zgrzyty i waśnie proszę załatwiać na pw.





#30

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego wszyscy proponują rozmowy z księżmi? Ja tego totalnie nie kumam - i w czym niby ten ksiądz ma pomóc? 

 

Autor się spalił tym "krzyczącym" wpisem. Zamiast odpowiadać na pytania, woli pokrzyczeć o szatanie i pedałach. I nadal chcecie to poważnie traktować? Gość może i faktycznie coś zobaczył w tym lustrze np. ale to nie świadczy absolutnie o paranormalności jakichś zjawisk - ludzkie oko potrafi zawieźć, a w połączeniu z wyobraźnią i chęciami, stworzy każdy obraz. Pomijam fakt np. refleksów świetlnych, które mogą odbić się w lustrze, czy świateł samochodu, które rzucają na okno snop i wprawiają wszelakie cienie w ruch.

Poza tym łatwo się wkręcić w jakieś duchy, jeśli złapie się klimat i fazę, że faktycznie coś jest. Wtedy każdy naturalny szmer i stuk, to dźwięki wydawane przez idącego po nas Szatana. 

 

Autor, sam sobie część z tych zdarzeń tłumaczy własną wyobraźnią, i ja także myślę, że tu leży pies pogrzebany.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych