Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głosy w głowie Masoni,Hologramy,Satelity


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

zero bajek same fakty - nawet mi tlumacza jak przenieść swiadomość na klona :D , robisz klona (twoja swiadomosc istnienia to energia w twojej glowie) wystarczy przeniesc energie z twojej osoby(czyli twojego mozgu) na klona za pomocą zwykłej satelity z nasa i zyjesz 2 raz.


Użytkownik Napatencie edytował ten post 08.03.2017 - 20:29

  • 0

#17

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

.

 

 

Tylko kropeczka? Toż to spam w czystej postaci ;(

 

TheToxic


Użytkownik TheToxic edytował ten post 08.03.2017 - 20:43

  • 1



#18

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra coś już wiemy.

Iluminaci + satelita + manipulacja = opętanie 

 

Autorze dokąd zmierzasz? Co próbujesz w sposób nieudolny nam przekazać? 

 

 

Wypowiedz 2 pierwszych uzytkowników ignoruję gdyż piszę fakty a oni starają się zmanipulować ten temat tymi wypowiedziami

Niczego nie manipulujemy. Jak Cię widzą, tak Cię piszą, znasz to określenie?

 

 

nie wiem czy nie zdejmą tego tematu z forum

Iluminaci nie zdejmą masz to jak w banku ;) Takie uprawnienia maja tylko zieloni i czerwoni.

 

Ogólnie to zawsze się śmieję jak czytam takie wpisy, a szczególnie to:

 

 

z nazwiska jestem bogiem wszystkich wyznań

Fajnie. Bujna wyobraźnia i dostęp do internetu. Radzę wykorzystać ten potencjał na opowieści Sci-fi, tutaj nie wróżę aprobacji.





#19

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak można oberwać "satelitą"? Po prostu szedłeś sobie ulicą i tu nagle radziecki kosmonauta wraz ze sputnikiem spadł Ci na głowę?


  • 2

#20

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

raczej nie , wszystkie wydarzenia poszły po mojej myśli , zrobili to czego oczekiwałem w mojej rodzinie , nawet się ucieszyłem. 


  • 0

#21

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

- Pani Bożenko, ile można czekać na ten kaftan?!?

- Panie doktorze, skończyły się! Mamy tylko brudne!

- Pani daje, wszystko jedno, ten przypadek nie może czekać. I knebel - knebel koniecznie. 

 

Serio, takie coś utrzymało się aż 20 postów? 

 

Jak jesteś bogiem, to po kiego pytasz ludzi na forum jakie maja zdanie? Czy bogowie nie mają jakichs nadnaturalnych zdolności, super wiedzy, przepowiadania przyszłości i możliwości otwierania słoika z dżemem za pomocą siły woli? A ty tu pytasz czy ktoś ma wiedzę o technologii, teologii etc etc - jesteś jakimś początkującym bogiem, z nieodblokowanymi możliwościami?


  • 0



#22

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest tak jak przypuszczałem od początku. Rozmawiałem z autorem na pv ma problemy psychiczne. Przeszedł w życiu ciężkie chwile i upadł na zdrowiu.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 08.03.2017 - 21:32

  • 0



#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli morał z tej bajki jest taki że trzeba uważać na nisko latające satelity.

Poza tym niedawno był na forum jakiś koleś, który pisał coś o energiach i że jest bogiem. Pewnie to ten sam.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 08.03.2017 - 21:46

  • 1



#24

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

- Pani Bożenko, ile można czekać na ten kaftan?!?

- Panie doktorze, skończyły się! Mamy tylko brudne!

- Pani daje, wszystko jedno, ten przypadek nie może czekać. I knebel - knebel koniecznie. 

 

Serio, takie coś utrzymało się aż 20 postów? 

 

Jak jesteś bogiem, to po kiego pytasz ludzi na forum jakie maja zdanie? Czy bogowie nie mają jakichs nadnaturalnych zdolności, super wiedzy, przepowiadania przyszłości i możliwości otwierania słoika z dżemem za pomocą siły woli? A ty tu pytasz czy ktoś ma wiedzę o technologii, teologii etc etc - jesteś jakimś początkującym bogiem, z nieodblokowanymi możliwościami?

 

Masz w 100% rację , jestem bożkiem i być może początkującym bogiem tj. istotą nadprzyrodzoną . Widzę , że znasz się :) może mi wytłumaczysz te dziwne sytuacje które mnie otaczają ? :)
- Żeby otwierać słoiki siłą woli potrzebuję dostępu do satelitów nad naszymi głowami a takiego też nie mam.


Użytkownik Napatencie edytował ten post 08.03.2017 - 21:30

  • 0

#25

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zakładając, że faktycznie jesteś manipulowany, możemy również założyć, że każdy twój wpis, nie jest twoim własnym, świadomym. Więc dokąd nas to prowadzi? Do rynsztoka. Zakładając, że panują nad ludzkimi umysłami, to po co w ogóle zakładać ten temat, nie rozmawiasz z nami tylko z nimi.

Mówiąc w prost, ten temat może wić się w kółko i do niczego nie dojdzie.


  • 0

#26

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Już doszło  , Kronikarz Przedwiecznych jest jednym z lepszych forumowiczów i jako jedyny zna się w tym towarzystwie na tym temacie dosyć dobrze , a z tym , że te wypowiedzi nie są moje w 100% to masz racje .


  • 0

#27

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ziomeczku, brzmisz jak jakiś psychol szczerze mówiąc i wydaje mi się, że masz schizofrenię, idź do lekarza i tyle, elo


  • 0



#28

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... zgubiłem pilota od satelity. Kurcze, Polsatu nie będę mógł oglądać. Ktoś tego pilota może użyć przeciwko mnie. 





#29

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem sensu istnienia takich tematów. Tytuł i słowa klucze przykuwające uwagę na prowokacje. Tym dłużej to się utrzymuje w otwarciu i zainteresowaniu to trend tworzenia takich głupich tematów jest stały, jeszcze nagrody im przydzielacie "szczekająca firanka". Nic tylko posty się nabija i wymienia się uwagami z kimś kto od początku ma w planach ów przebieg dyskusji.


  • 0

#30

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nękają i nękają tych biednych ludzi ci iluminaci, co za świat...

Jak nie broń elektromagnetyczna:

 

 

to satelity w głowie...

 

Mówcie co chcecie, ale ten temat zrobił mi dzień. Już sam jego tytuł spowodował banana na mojej twarzy.

Obstawiam, że troll, jeśli jednak nie to przyłączam się do postów wyżej sugerujących konieczność wizyty u psychiatry, bo ze schizofrenią nie ma żartów. To bardzo poważna choroba, a jeśli autor tematu nie robi sobie jaj, to ma jej wszystkie objawy - głosy w głowie, mania prześladowcza, przekonanie o spisku, myślenie fantastyczne, w zasadzie pełny zestaw. Do lekarza koniecznie marsz.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych