Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

G³osy s³yszane przez kilka osób.

g³osy

  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#31

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś cisza nastała. Bajka o latających torebkach opowiedziana i koniec. A jeśli o chodzi o tą szafę co wypadły z niej ubrania to myślę że po prostu ciuchy wychodzą ci z mody.
  • 1



#32

Abigail..
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zostałam opacznie zrozumiana. Przyszłam tutaj poszerzyć swoją wiedzę tematyczną, nie aby udowadniać obcym ludziom internetu swoją poczytalność, ani dla diagnozy internetowych pseudopsychiatrów, tudzież podwyższenia ich samooceny. ;)  Zapędów bajkopisarskich nie posiadam, co widać po moim paskudnym chaotycznym stylu wypowiedzi. :) Moja wiara w zjawiska paranormalne nie zmniejszyła się ani trochę, nie wydaje się żeby czyniło to ze minie większą wariatkę niż z wyznawców jakichkolwiek religii, twierdzących że wyższe byty mają wpływ na ich życie. Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego wieczoru, wracam dokończyć partyjkę pokera z moim niewidzialnym przyjacielem, który jak się okazuje uważa że swetry mojego taty są niemodne. :)


  • -2

#33

Xotteva.

    Aspo³eczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie znamy Cię, więc nie możemy ocenić czy masz skłonność do zmyślania, a styl wypowiedzi niema nic do rzeczy. W samym temacie napisałaś o doznaniach, nie o poszerzaniu wiedzy. Internet to taki ryzyk fizyk i każdy może napisać co chce, a osoba po drugiej stronie ekranu, niema wielu możliwości weryfikacji prawdziwości takich historii, więc nie dziw się, że wszyscy chcemy jakiegoś nagrania, czy chociażby zdjęcia. Zwłaszcza, że sama w poprzednich wypowiedziach stwierdziłaś, że "Czym mogę nagrać, zwykły dyktafon w telefonie? Będę próbować, ponieważ dzieje się tak wiele że zaczynam się niepokoić." oraz "Poszukam dyktafonu i będę próbować, moje zwierzęta ostatnio szaleją.".

:topic:


  • 1

#34

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Najpierw piszesz, że chcesz poznać i zrozumieć wydarzenia w około siebie. Ludzie podsuwają pomysły, propozycje aby nagrać i sprawdzić czy to prawda. Dalej nagle zmieniasz zdanie i wynika, że nie chcesz pomocy, chcesz się pochwalić i wynika z Twoich wypowiedzi, że nawet latające przedmioty są dla Twojej rodziny czymś normalnym. Następnie chcesz od nas podobnych historii, aby utwierdzić się w swoich schizach. Ogólnie całość opowieści mocno naciągana. Niby tyle zjawisk jest wokół Twojej rodziny, ale tylko Ty się tym przejmujesz, a dla innych jest to coś normalnego. Polecam nagrania jako dowody czy to co mówisz i słyszysz to prawda. Dowody dla siebie i być może innych.


  • 0

#35

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Zostałam opacznie zrozumiana. Przyszłam tutaj poszerzyć swoją wiedzę tematyczną, nie aby udowadniać obcym ludziom internetu swoją poczytalność, ani dla diagnozy internetowych pseudopsychiatrów, tudzież podwyższenia ich samooceny. ;)  Zapędów bajkopisarskich nie posiadam, co widać po moim paskudnym chaotycznym stylu wypowiedzi. :) Moja wiara w zjawiska paranormalne nie zmniejszyła się ani trochę, nie wydaje się żeby czyniło to ze minie większą wariatkę niż z wyznawców jakichkolwiek religii, twierdzących że wyższe byty mają wpływ na ich życie. Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego wieczoru, wracam dokończyć partyjkę pokera z moim niewidzialnym przyjacielem, który jak się okazuje uważa że swetry mojego taty są niemodne. :)

 

 

Chyba jednak, chciałabyś posiadać takie zapędy, za to niczym polityk, unikasz odpowiedzi na sugestie, udokumentowania czegokolwiek z twoich historii. Wybacz, ale takie zdarzenia, które do tego rzekomo zdarzają się regularnie, bez udowodnienia któregokolwiek z nich, stawiają twoją wiarygodność obok wpisów ludzi, którzy przychodzą tu i twierdzą że są kapłankami Bogini Avestados jakiejś tam...


  • 1

#36

Ksi±dz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proponuję kamerkę na podczerwień, zamontować w miejscu, w którym najczęściej dochodzi do różnych dziwnych zdarzeń. Nie mów domownikom, że nagrywasz. Niech to będzie eksperyment. 


  • 0



#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tam do niczego nie dochodzi. Może tylko ta część dotycząca słyszenia głosów jest prawdziwa, a reszta to tylko żenująca ściema. Najdobitniej świadczy o tym ten fragment.

ale tylko 2 razy widziałam to na własne oczy (książka, leżąca płasko na stole podniosła się i spadła,

 

 

Gdyby tylko napisała ,,książka przesunęła się po stole i spadła" to pewnie część odpowiedzi byłaby taka, że pewnie przeciąg ją zepchnął lub coś w tym stylu. Dlatego musiała dołożyć niemożliwą rzecz, czyli uniesienie się książki do góry, lewitację. 

Bujna wyobraźnia, niewarta szczególnego zainteresowania.


  • 0



#38

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

wracam dokończyć partyjkę pokera z moim niewidzialnym przyjacielem

Czyli post dla jaj? Czyżby prowokacja? 





#39

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już grasz w tego pokera, to nie ma łatwiejszej opcji na pokazanie nam ducha, niż ustawienie podczas partyjki jakiejś kamery obok. Jak karty będą się same przesuwały, to już coś mamy ;)

A tak serio, to albo prowokacja albo choroba psychiczna. Fifty fifty.


  • 0



#40

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wrzucam nagranie tych psów które się dziwnie zachowywały

 

Udało mi się to nagrać. Rzeczywiście bardzo nietypowe zachowanie.


  • 2



#41

Xotteva.

    Aspo³eczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Do autorki: brak odzewu na zarzuty, jest na tym forum ogólnie traktowany na równi z przyznaniem się do zmyślania. Więc warto byłoby coś jeszcze dodać ;)

Jak nie to temat nadaje się do zamknięcia :/


  • 0

#42

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Xotteva

 

Ale autorka tematu pisała wyraźnie, że:

 

Bardzo chętnie podyskutuję, nie żeby udowodnić wiarygodność zdarzeń, bo takiej potrzeby nie czuję

 Także tylko konwersacja wchodzi w rachubę ;)





#43

Xotteva.

    Aspo³eczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ok, nie zwróciłem na to uwagi.

To inaczej. Do autorki: brak odzewu będzie owocować zamknięciem tematu, więc jak masz coś jeszcze do dodania, to dawaj śmiało ;)


U¿ytkownik Xotteva edytowa³ ten post 07.03.2017 - 16:57

  • 0


 


Also tagged with one or more of these keywords: g³osy

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 1

0 u¿ytkowników, 1 go¶ci, 0 anonimowych