Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oczy smoka : )


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


a63e199bc9b46e0312d307417fa3ed81.jpg
  • 0



#17

duszkov.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Bo czekam na bombe... Tak jak mówię moc cały czas wzrasta... Jeśli wejdę to z czymś konkretnym. Chce to przebadać wszystko a nie szukać wiernych.


  • 0

#18

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O teraz juz bogiem?? Niezle...Pani Grazynko, pani przyniesie skafander.
- Co? Tak, tak, ten z przydlugimi rekawami. Mamy tu Magoboga. I knebel pani wezmie.
  • 0



#19

duszkov.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Hehe... ; )

 

Zobaczymy z czasem : ) Jeszcze zostaniesz moim wiernym... 


To ma związek z UFO i obcymi cywilizacjami... Jestem u nich Królem, a dla ziemian to jak Bóg... 


  • 0

#20

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Up

Skąd w Tobie biorą się te wierzenia?

Kilka postów wstecz byłeś kumplem Lucyfera, śmierdziałeś siarką i podsyłałeś diabła przez lustro. Później jeździłeś z Jezusem na obłokach i smokach a teraz awansowałeś i jesteś Bogiem? Heh no jaja jak berety. Cóż powodzenia w magii życzę.





#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kilka postów wstecz byłeś kumplem Lucyfera, śmierdziałeś siarką i podsyłałeś diabła przez lustro. Później jeździłeś z Jezusem na obłokach i smokach a teraz awansowałeś i jesteś Bogiem?

On zaczyna być lepszy od Tigera, który straszył tylko założeniem hasła na płytę główną. Szefową trzeba poprosić o wyjaśnienie w regulaminie "Szczekającej Firanki", że idiotyzmy nie są nagradzane.


Jestem magiem, wiem co robię, potrafię się sam sobie objawić i ująć to na zdjęciu, choć to tylko zdjęcie. 

Tiaaa... i tak się sam zamagowałeś, że się magia Twoja zmagowała w Twojej głowie robiąc Ci dziurę, przez którą Twoje mentis ulatuje w przestrzeń.

Rada: kup korek, bo trafisz do Tworek.

 

 Jestem magiem, a raczej Bogiem bo sobie to wywalczyłem, a teraz mój power wzrasta non stop... 

 

Bo czekam na bombe... Tak jak mówię moc cały czas wzrasta...

No to musisz uważać, coby Ci cojones nie rozerwało. Lekarz zapewne bromek potasu Ci zapisał, więc zażywaj regularnie, bo inaczej będziesz będziesz miał.... bum!

 

Zobaczymy z czasem : ) Jeszcze zostaniesz moim wiernym... 

To ma związek z UFO i obcymi cywilizacjami... Jestem u nich Królem, a dla ziemian to jak Bóg... 

I tym sposobem sam się zaszufladkowałeś. 

Tak nawiasem, mama wie, że tutaj paczysz? 

0_0_0_1626348836.jpg





#22

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moja wyobraźnia jest zbyt mała żeby zobaczyć tam coś wspólnego z smokiem. A szkoda bo lubię smoki. Nawet jak dokładnie wskazałeś położenie tego smoka...nadal nic nie widzę. Czy moja mana jest zbyt niska?


  • 0



#23

duszkov.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Bo Lucyfer, Jezus, niebo i dusza... To obcy... Inna cywilizacja... 

 

Niebo to tylko planeta mająca zwierzchnictwo nad ziemią.

 

Nic się nie zmieniło. Jezus i Lucek dalej czasem wpada ... Jezus wbija na medytacje.

 

TheToxic, dnia 01 Marz 2017 - 11:31, napisał:
@Up
Skąd w Tobie biorą się te wierzenia?
Kilka postów wstecz byłeś kumplem Lucyfera, śmierdziałeś siarką i podsyłałeś diabła przez lustro. Później jeździłeś z Jezusem na obłokach i smokach a teraz awansowałeś i jesteś Bogiem? Heh no jaja jak berety. Cóż powodzenia w magii życzę.

 

Moja wyobraźnia jest zbyt mała żeby zobaczyć tam coś wspólnego z smokiem. A szkoda bo lubię smoki. Nawet jak dokładnie wskazałeś położenie tego smoka...nadal nic nie widzę. Czy moja mana jest zbyt niska?

Gdy jestem sam widzę całość, może przez to łatwiej mi sobie to pózniej wyobrazić. Na zdjęciu zostają szczegóły - tu akurat oczy. Myślę, że jak staniesz 2 m od monitora to zobaczysz. Widzę, że nie jest trudno - bo nawet moja stara babcia widzi oczy i jest w stanie je przypasować smoku. 


A jestem Bogiem, bo zostałem Królem dla obcej cywilizacji, i podobnie jak Jezus powiem, że królestwo moje jest nie z tego świata...

 

Ale UFO może tu doleci, bo jest coraz wyraźniejsze... Tak jakby się składało dopiero... 

 

 

Myślałem, że to Ci przejdzie, ale to sprawa kajś na jutro, nie pogrążaj się już dzisiaj. 

edit: by ultimate


Użytkownik ultimate edytował ten post 01.03.2017 - 15:54

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych