Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oczy smoka : )


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

duszkov.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No ostatnio byłem zablokowany, za to że Smoki próbujemy okiełznać...

 

Oczy jednego z nich... Fajne zdjęcie, poleci gdzieś na konkurs. Mordka moja. Z mgły nie chmur, na tle chmur. Stąd ta dokładność, bo chmury byłyby poszarpane. 

Załączone grafiki

  • aaaaaa.jpg

  • 0

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

gdzie ten smok?


  • 0



#3

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy tego smoka widzą tylko Wybrańcy?

 

 

 

No ostatnio byłem zablokowany, za to że Smoki próbujemy okiełznać...

 

 

Nie zapominaj o pogawędkach z Jezusem ;)


  • 0



#4

duszkov.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Trzeba mieć nieźle oczy zafajdane, żeby się oka nie dopatrzeć. Trochę wyobraźni bo to sztuka. A oko mógłbym badać jest tak wyraźne, z drugiej strony jest drugie. 


Tu zaznaczone oba

Załączone grafiki

  • IMG_557aa1.jpg
  • aaaaaaaacdd.jpg

  • 0

#5

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam nic nie widzę. Zwykły obłok i nic więcej.





#6

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No na prawdę, oczy jak ta lala.

Poczekam jeszcze, może przekonasz innych Użytkowników ;p


  • 0



#7

duszkov.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A ja widzę dokładną skomplikowaną budowę oka - Źrenica, tęczówka, wszystko... : ) 

 

 

Tak się bawię chmurami, ale muszę kupić kamere 4K, bo nie odzwierciedla tego co tam się dzieje na tym niebie. 


Ja nie chce nikogo przekonywać. Wrzucam i wysyłam na konkurs. Ciężko jest kogoś przekonać... : ) 

 

Jestem magiem, wiem co robię, potrafię się sam sobie objawić i ująć to na zdjęciu, choć to tylko zdjęcie. 

 

Wrzucam czasem tutaj a i tak nikogo nie przekonam : ) Bez wyobraźni ani rusz... 


  • 0

#8

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

4 minuty gapienia się w niebo przez YT - nie polecam.


  • 0



#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za duzo wyobrazni to tez niedobrze, a jak dodac do tego dziecinade i element prowokacji, to wychodzi taki temat. Chmury maja to do siebie, ze mozna w nich zobaczyc w zasadzie wszystko, a kazda osoba w tym samym ksztalcie moze zobaczyc cos innego. Wszystko zalezy od interpretacji mozgu. Ale tutaj zadnych oczu nie widze, a skoro nie widzi ich nikt poza Toba, warto rozwazyc rozwiazanie, ze ich tam nie ma ;)
A jakim magiem jestes? Kto Ci nadal ten tytul i na jakiej podstawie? - przedstaw dowody rzetelne.
  • 0



#10

duszkov.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Też nie. Zapraszam na żywo. : ) To jest power wtedy... Bo niebo się robi takie jak w 3D a kamera tego nie ujmuje. Ciężko jest kogoś przekonać.

 

Mi samemu jest ciężko i stopniowo o tą wiarę walczę. To sobie ducha sfotografuje, to smoka... 


  • 0

#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A z czego jest duch, ze mozesz go sfotografowac? Jako mag z pewnoscia mozesz opisac sprawe.
  • 0



#12

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też nie. Zapraszam na żywo. : ) To jest power wtedy... Bo niebo się robi takie jak w 3D a kamera tego nie ujmuje. Ciężko jest kogoś przekonać.

 

 

Ja patrząc w niebo, chmury także widzę różne dziwne rzeczy i kształty, ale nie przyszło mi do głowy żeby przekonywać ludzi że to magia :D


  • 0



#13

duszkov.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A nadają takie tytuły? : ) 

 

Wcześniej dałem fotografię ducha. Widzą wszyscy komu pokażę. Tu na tym forum pełno sceptyków. Jestem magiem, a raczej Bogiem bo sobie to wywalczyłem, a teraz mój power wzrasta non stop... Ja nie widzę w chmurach - ja obcuję z duchami. Po prostu pozujemy sobie w chmurach bo jest łatwiej. Może i można zobaczyć, ale nie tak wyraźnie. Więc nie gadaj, że w chmurach można zobaczyć wszystko bo to śmieszne. Chyba jako dziecko za dużo wymyślałeś. To nie są zwykłe chmury, a pełna budowa oka. Jak myślisz, że ducha sfotografujesz? A nieprawda - emituję taką energią, że to on musi się podstawić do zdjęcia. Inaczej jest widoczny dla Ciebie, a inaczej przez obiektyw. 

 

A co do chmur... Jeździmy w góry, robimy tam jaja i zbiera się wiatr i się bawimy chmurami... Ile złapie video czy foto to złapie ale to słabe nośniki, nie oddają tego co jest na żywo. 


Zależy. Wokół zdjęcia ducha, powinna być jeszcze energia, dlatego mało real foto duchów znalazłem. Duch to światło. Duch może być zakłuceniem na taśmie. Może przyjąć ubranko jakim jest materia typu dym czy chmury. Tu jest naprzykład obrany w mgłe i tej energii obok nie widać. Różne objawienia są i różne sposoby. Duchy są z czegoś w rodzaju światła. Bo gdy maguję robi się tęczowy deszcz... Widać tylko głowy i błyskającą energię tworzącą tęczę. Dlatego ogólnie mówię że są ze światła, ale nie wiem co to dokładnie i jak to przebadać, dopiero mam zamiar. 


  • 0

#14

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę że przyznanie w tym roku Szczekającej Firanki bardzo niektórych zmobilizowało...

 

Oczu tam nie widać, to twoja wyobraźnia, albo coś gorszego.


  • 1



#15

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro obcujesz z duchami, energią, panujesz nad chmurami (może też nad mgłą?), jesteś magiem, przyjaźnisz się z Jezusem i nie chcesz nikogo do tego przekonywać (bo tak napisałeś w pierwszym poście) to życzę udanej zabawy. 


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych