Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wojna Majów Z Kosmitami

Ufo Majowie 2012 Starożytność Wojna

13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Paralzator.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio zastanawiałem się nad tym dlaczego kosmici tak rzadko "Odwiedzają" Ziemię. Po dłuższym namyśle pomyślałem że bardzo dawno temu (starożytność) odbyła się wojna pomiędzy dawnymi mieszkańcami Meksyku a kosmitami. Wyjaśniło by to że Majowie przepowiedzieli koniec świata na rok 2012. Koniec świata był "niewypałem" bo kosmici obserwowali nas przez cały czas i pomyśleli że do roku 2012 naszej ery uciekniemy z ziemi. Wtedy kosmici opanowali by ziemię. Nie zrobili tego w roku 2012 bo może Majowie wygrali wojnę i boją się nas. A pojedyncze UFO to "szpiedzy". Wyjaśniało to by powstanie piramid w Egipcie. Zostały one wybudowane jako traktat pokojowy. To oczywiście moja teoria.


  • -2

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz, że rzadko nas odwiedzają? Myślisz, że cywilizacje, które potrafią pokonywać takie odległości w przestrzeni kosmicznej, nie opanowały sztuki kamuflażu? A może wiszą nad Twoim domem w tej chwili i obserwują, jak piszesz scenariusz do filmu sci-fi klasy C? Twoja teoria jest tak absurdalna, że nawet ciężko ją skomentować? Jakieś dowody na poparcie tej teorii?


  • 1



#3

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie zrobili tego w roku 2012 bo może Majowie wygrali wojnę i boją się nas. A pojedyncze UFO to "szpiedzy". Wyjaśniało to by powstanie piramid w Egipcie. Zostały one wybudowane jako traktat pokojowy. To oczywiście moja teoria.

 Nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę. To nie jest teoria, tylko namiastka hipotezy. Jeżeli uargumentujesz te... "zwał jak zwał"  to grzecznie przeproszę, i pogadamy sobie na ten temat.


  • 0



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To słabi fajterzy z tych kosmitów skoro przegrali z Majami którzy pewnie walczyli przy pomocy kamieni, włóczni i tym podobnego sprzętu. Natomiast kosmici posiadając zaawansowaną technologię nie dali rady. I do dzisiaj się boją wejść ludziom w drogę. Zaiste interesująca teoria.
  • 1



#5

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja sądzę, że to spam, co nie zmienia faktu, że jak przeczytałem o tej wojnie, to się uśmiałem. :D


  • 2

#6

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to wspaniale! śmiech to zdrowie, ale czy nikt z was nie pamięta w jaki sposób majowie wygrali wojne z kosmitami? :o

 

Proste! mieli po swojej stronie łowców obcych! czy nikt tutaj nie ogląda filmów sci-fi?

 


  • 2

#7

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cuuudowna teoria! :D Uwielbiam teorie na temat UFO, zwłaszcza te prywatne! Moja młodsza kuzynka ma równie cudowną: UFO , to nic innego jak my z przyszłości, podróżujący w czasie, gdyż świat przeszłości stał się swojego rodzaju muzeum i studnią wiedzy na temat ludzkości. Fajne, prawda? ;) 


  • 2

#8

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No no Zuzełka urzekła mnie ta historia... W sumie nie głupie, dobry materiał na film.


  • 0

#9

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według tego filmu, kosmici to SĄ ludzie z przyszłości:

 


  • 1



#10

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No nie wiem, czy to twoja prywatna teoria, drogi autorze. W "The falling skies" wykorzystany jest ten pomysł, a dokładniej zabicie przez majów/mieszkańców ameryki środkowej córki władcy kosmitów. Kosmici wracają po 2000 lat, by się zemścić I zniszczyć ziemię. Serial fajny, ale twoja teoria naciągana.
  • 0



#11

Sylwita.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli dla was bogowie to kosmici, to wiem jak bogowie obawiali się i pewnie nadal obawiają się ludzi z nadprzyrodzonymi mocami - czy to indyjskich joginów, czy amerykańskich szamanów.

Takich ludzi bogowie zabierali do siebie, czy jak inni wolą porywali. Co ciekawe moc tych ludzi przewyższała czasem samych bogów.


  • 0

#12

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czekaj czekaj...

A co z tymi porwanymi ludźmi, którzy byli farmerami, rolnikami czy innymi zwykłymi ludźmi? Po co ich porywano? A możesz podać ze trzy osoby, które posiadają udowodnione naukowo nadprzyrodzone moce? Bo od tego powinniśmy zacząć całą rozmowę :)


  • 0



#13

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

A możesz podać ze trzy osoby, które posiadają udowodnione naukowo nadprzyrodzone moce?

 

Ja bym poprosił o przykłady tych osób, których moc przewyższała bogów. Bo to by oznaczało, że posiadali naprawdę spektakularne umiejętności... a z jakiegoś powodu o nich nie słyszałem.


  • 0



#14

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś tu chyba był na seansie dr Strange'a, bo ewidentnie ponosi Was fantazja :) skoro są bogowie, to jak mogą obawiać się ludzi? Ludzi, którzy zostali przez nich stworzeni, i są istotami prostymi i łatwymi do opanowania, biorąc pod uwagę moc jakiegoś boga? Czy ci bogowie stworzyli także tych "nadludzi", czy oni sami się stworzyli, wyewoluowali? Ci bogowie tego nie widzieli, nie pilotowali jak się rozwijamy?


  • 2






Dodaj odpowiedź



  

Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Ufo, Majowie, 2012, Starożytność, Wojna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych