Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chupacabra czy tylko zwidy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

marian9999.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To moj pierwszy wpis na tej stronie ale chce sie podzielic z tym co sie przydarzylo moim kolega. Jechali po nocy przez las w pewnym momencie cos wyskoczylo im z krzakow po kola zdolali to ominac ale jak sie zatrzymali nic nie bylo na drodze. obaj twierdza ze nie przypominalo to zadnego znanego im zwierzaka.Ich opis: wielkosci duzego psa duze czerwone slepia cale czarne ai chyba kolce wzdloz kregoslupa.... Ciekawe bo w moich okolicach ponoc gina zwierzenta w nie wyjasnionych okolicznosciach co tym sadzicie??
  • 0

#2

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli w Polsce to raczej tytuł powinien brzmieć "Pomórnik czy zwidy" :P
  • 0

#3

Luna.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A byli trzeżwi?Jeślinie to wszystko jasne a jak tak to nie mam pojęcia i czekam az mi sie coś takiego przydarzy
  • 0

#4

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak w Polsce to raczej temet powinien być "KOMORNIK CZY KACZYŃSKI" Wracajać do tematu to wiem że ten post pochodzi z pewnego bloga ANI -nazwa użytkownika . Oj chłopie podawaj źródło .Jeśli ania czasem tu wpada to pozdr.
  • 0

#5

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niesadze by mozna bylo jednoznacznie określić - jak w wiekszosci przypadków
bez obrazy ale ta historia jakas taka naciągana :P

wielkosci duzego psa duze czerwone slepia cale czarne ai chyba kolce wzdloz kregoslupa

Dołączona grafika
  • 0

#6

marian9999.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kazdy moze miec wlasne zdanie na ten temat ja tylko sluchalem i przekazywalem dalej. A byli trzezwi.
  • 0

#7

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kazdy moze miec wlasne zdanie na ten temat ja tylko sluchalem i przekazywalem dalej. A byli trzezwi.



A może jednak nie ??
Pewnego dnia jak się naczytałem różnych postów na tym forum i trochę wypiłem to widziałem i pomórnika i windiggo i nawet pterodaktyla.
BTW:
Jest a forum jakiś temat o windiggo ??
  • 0

#8

Kamson18.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co opisałes to widzieli chupacabre
Ale czy na pewno?
  • 0

#9

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z opoisu wynika ze to chupakabra ale tyroche dziwne ze widzieli ja w Polsce
io szczerze to eatpie w ta historyjke jak juz ktos powiedzial jest naciagana :lol :
  • 0

#10

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od kad mowi sie o Chupacabra to ludzie na swiecie, nawet jesli zobacza biegnacego jelenia, czy cos w tym rodzaju mysla, ze to wlasnie Chupacabra. Ludzie widza to, co chca widziec...
  • 0

#11

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dung!!!! a czemu się dziwisz kiedy ludzie słyszą w telewizji o takich przypadkach i wywoła to u nich jakieś emocje(np. strach lub fascynacja) to chcąc niechcąc tak im się to wwierca w psychikę, że wszycho co zobaczą i niezdążą określić co to było nazywają tym co wywołało u nich te emocje w tym wypadku jest to chupa, ale może eż to być UFO itd. itp.
  • 0

#12

Xca.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś coś slyszałem o tym psie. Można powiedzieć nawet wilk(?). Myślę, że to dziwne. Polska nie należy do kryptozoologi.
  • 0

#13

Vitor.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polska to nie Meksyk tutaj można zobaczyć conajwyżej przypuszczalne zdjęcie El Chupacabry.
  • 0

#14

Elkasei.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dajcie spokój. Przecież każdy kto ogląda cartoon Network wie, że Chupacabra został stworzony przez Dextera w celu przestraszenia DeeDee. Najpierw zbadajcie dokładnie temat a póżniej się weżcie za analize :rotfl:
  • 0

#15 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Pozostaje opcja, że byli nieźle najarani...........chociaż jak dla mnie i ona odpada...........
Po prostu chcieli mariana nastraszyć...........a że on wszedł na forum i wyczytał, że o jakiej takiej chupakabrze się tu brzdąke (i to trochę za często- powód do zamknięcia tematu nr1), to postanowił naskrobać temat.....

Ewenetualny powód do zamknięcia tematu nr2:

jak w Polsce to raczej temet powinien być "KOMORNIK CZY KACZYŃSKI" Wracajać do tematu to wiem że ten post pochodzi z pewnego bloga ANI -nazwa użytkownika . Oj chłopie podawaj źródło .Jeśli ania czasem tu wpada to pozdr.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych