Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nierozwiązane tajemnice GTA V


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak ,to ta misja. Ciekawa sprawa, wjechał tam i tyle. A ja jeździłem po całym mieście przez pare minut.





#17

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat w GTA 5 jest tak łatwo zgubić policję, że szok. Najłatwiej ze wszystkich GTA.

A tak w ogóle to PCMasterRace! :D





#18

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak to w sumie jest, bo i tak leciałem zawsze na modzie który zmienia zachowanie na bardziej realne - najpierw ktoś musi zadzwonić na policję a potem przysyłają zazwyczaj jeden patrol. Niestety ale GTA V wpisuje się w ten sam schemat co inne gry - jest ok, ale dopiero z modami jest taka, jaka powinna być.





#19

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fakt że ta policja to "głupia jest", wystarczy wyjechać na górę albo w tunel i po pościgu, nawet jak są śmigłowce to można w sumie w nieskończoność sie bawić w kotka i myszkę. Z ciekawości odpaliłem niedawno IV i chwila pościgu i zostałem zmasakrowany, nawet ucieczki są trudniejsze - może to kwestia wgrania, w 4 fizyka jazdy troche inna jest. Mam na ps3 i na pc i w sumie nie znudziła mi się, zacząłem szukać części do tego wozu kosmicznego i polować na ufo ;0 .



#20

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W plikach najnowszego dodatku do GTA Online, Gunrunning, pojawił się nowy model rozbitego latającego spodka. Wg osób przeczesujących skrypty gry jest on powiązany ze zdobywaniem zasobów do bunkra, jednak nie jest to losowo otrzymywana misja, i jeszcze nie odkryto, jakie warunki należy spełnić, by ją zatriggerować. Fun de Panda na swoim Twitterze dał ekipie z Reddita zajmującej się sprawą podpowiedź w postaci równania "20 * 5 / 2 * 5 + 175 * 2". Sprawa w toku. :P

Jednak R* dba o to, by nie zabrakło zagwozdek nawet prawie cztery lata po premierze gry. :D






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych