Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nierozwiązane tajemnice GTA V


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Graliście w GTA V? W całej grze jest pełno easter eggów, ale też zagadek. Sam jak grałem jakoś niespecjalnie tego szukałem, ale faktycznie dużo ciekawych rzeczy zostało poukrywanych. Może wy coś ciekawego znaleźliście? 





#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gram na xboxie, jestem jakoś przy końcu, dużo tych misji przeszedłem.



#3

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Miałem GTA V już wtedy kiedy wyszło na światło dzienne - oczywiście pc. I nie przeszedłem, od 50% - wszystkiego mi się odechciało, a końcówkę obejrzałem w youtube. :D Mimo iż parę razy przeszedłem GTA VC i San Andreas w przeszłości to jakoś V mnie nie porwało, ale ma genialny tryb online, choć z czasem i tak się znudzi jak każda gra. Różne "tajmenicze" miejsca były już we wcześniejszych wersjach GTA, zazwyczaj służyły jako nawiązanie do czegoś, ale te wszystkie jaskinie yeti i lasy z dziwnymi postaciami wyłaniającymi się z mgły, a później ścigający twoją postać to po prostu zwykłe mody wgrane przez ludzi spoza rockstar i nabijających sobie tym wyświetleń jako, że coś takiego rzekomo istnieje w grze... Nawet jakiś 8 letni chłopiec pytał mnie o ufo w GTA... A to był zwykły samolot przerobiony wizualnie na spodek. I uwierzył, że coś takiego jest, a co za tym idzie logicznie pewnie pomyślał, że skoro jest w grze to i naprawdę musi być...  

 

Jeśli o samą GTA V (piątkę) chodzi to są tam oczywiście nawiązania do illuminati.


Użytkownik ๖ۣۜKhan edytował ten post 18.02.2017 - 17:48


#4

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat te tutaj w tym filmiku pokazane to są bez modów. Na necie też jest pełno map np. właśnie z lokalizacją UFO.

 

@Wszystko

Jaką masz nazwę na xboxie? Dodaj mnie, może w coś zagramy ;) Mój nick: Wyegzaltowany





#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi ci o grę online? Bym musiał kopić sobie voucher żeby tak grać. Miałem dostęp do gry online po kupnie konsoli, kod do aktywacji był gratis, ważny 3 miesiące. 

A nick mam jakoś windingjungle. Automatycznie tak ustawione przez system. 





#6

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Grałem i przeszedłem, super gierka, podobno na dołączonej do mapce gry jak się poświeci światłem UV to widać zaznaczone wszystkie sekrety jakie są w grze typu duchy, ufo etc. w sumie nie sprawdzałem ale z takich ciekawostek paranormalnych, to widziałem ducha koło tego napisu w Vinewood, Wielką Stopę w tej misji co się używało kamery termowizyjnej i ufo pod mostem w tym miescie na poczatku gry





#7

michaelx.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Grałem i przeszedłem, super gierka, podobno na dołączonej do mapce gry jak się poświeci światłem UV to widać zaznaczone wszystkie sekrety jakie są w grze typu duchy, ufo etc. w sumie nie sprawdzałem ale z takich ciekawostek paranormalnych, to widziałem ducha koło tego napisu w Vinewood, Wielką Stopę w tej misji co się używało kamery termowizyjnej i ufo pod mostem w tym miescie na poczatku gry

Prawda, miałem oryginalną wersję gry, właściwie kupiłem x-boxa głównie po to by grać w GTA V, do tej pory mam tylko tę grę. Dla mnie najlepsza gra jaka wyszła, możliwości, grafika, zachowania, dowolność - dla mnie mega!



#8

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Wszystko

Sam konta nie tworzyłeś? Zawsze można wpisać swoją nazwę użytkownika. Teraz jak patrzę na Twoje kont to masz 0 GameScora i w awatarze Murzyna :D to na pewno Twoje konto? Masz podłączonego xboxa do neta? I jakiego masz? 360 czy one?





#9

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gra fantastyczna, ale końcówka rozczarowuje. Jakoś tej ostatniej misji brakuje... rozmachu. A co do tajemnic - podobno dopiero niedawno (a od premiery minęło trochę czasu) ktoś odkrył, że można przemienić się w Sasquatcha i, po przejściu pewnym tropem, pojedynkować się z wilkołakiem. Ale żeby to zrobić to trzeba naprawdę się i namęczyć i nakombinować, to nie dla mnie. Więc może są jeszcze jakieś tajemnice które zostaną odkryte dopiero za jakiś czas.

 

Odświeżę sobie tę grę jak wyjdzie ten ponoć zapowiadany dodatek do trybu single, bo online w ogóle mnie nie kręci.





#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem, że można ustawić swój nick, ale olałem to. W sumie mam dwa profile. Mam 360 do neta podłączony.



#11

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie pogramy, bo ja mam one'a





#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja czekam na jakąś nowszą wersję, może playstation 5 albo xboxa nowego.

A przeszedłeś tą misję z napadem na bank? Na początku się wierci w ścianie taki  dużym wiertłem, potem wysadza się dwie bramy. Dalej trzeba zabić mnóstwo agentów żołnierzy i policjantów, w garażu na samym dole jest zostawione auto i trzeba nim uciec. Jest 5 gwiazdek. Doszedłem do tego, ale nie umiem zgubić tej policji. 

To jest ta misja która zaczyna się w tym barze ze striptizem.





#13

Alex Hope.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja czekam na jakąś nowszą wersję, może playstation 5 albo xboxa nowego.

 

Nie będzie Playstation 5, jak już to Playstation 4 Pro, ale do tego trzeba będzie mieć telewizor z rozdzielczością 4K, takze spory wydatek.

To samy tyczy się Xboxa.

 

GTAV mam na PS4, świetna gra, polecam każdemu.



#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Playstation 4 pro już jest w sprzedaży http://www.ceneo.pl/45002653

To tylko numeracja. Ale skoro była 1,2,3,4, to pewnie następna będzie 5.





#15

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

To ta misja? Musisz po prostu się przed policją schować. Na tym filmiku gościu sobie zjechał na dół obok tego parkingu (od 09:40). Ja pamiętam, że jeździłem po mieście dopóki nie zniknęli.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych