Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wspólne ćwiczenia telekinezy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

qqeczka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już tak na to patrzymy, to uważam, że od pierwszej wiadomości zrobił się offtopic. Ja starałem się sprawnie wrócić do tematu, ale Kronikarz był uparty. W końcu to nie jest temat "Czy telekineza istnieje naprawdę"?" albo "Jakie zdolności ma qqeczka?"

 

Dla porządku proponuję wydzielić z tego osobny temat, bo pierwotny się zmienił. A pierwotnym było wyłapanie chętnych osób.


  • 0

#17

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Druga (do której ja się nieśmiało przychylam) - masz 13-16 lat - i po przeczytaniu kilku tematów + obejrzeniu paru filmów z Holiłud stwierdziłaś, że teraz rzucasz kolorowe karteczki i czatowanie z psiapsiółkami na czacie o szminkach, i postanawiasz zostać Avengerem, tudzież X-manem (niepotrzebne skreślić, bo nie wiem, która seria miała na Ciebie większy wpływ).

Stawiam na najnowszy odcinek serii - "Doctor Strange" :szczerb:


  • -2

#18

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już tak na to patrzymy, to uważam, że od pierwszej wiadomości zrobił się offtopic. Ja starałem się sprawnie wrócić do tematu, ale Kronikarz był uparty. W końcu to nie jest temat "Czy telekineza istnieje naprawdę"?" albo "Jakie zdolności ma qqeczka?"

 

Dla porządku proponuję wydzielić z tego osobny temat, bo pierwotny się zmienił. A pierwotnym było wyłapanie chętnych osób.

 

Które walą drzwiami i oknami od wczoraj :) podpowiem Ci, z mojego forumowego doświadczenia, że raczej nikt się nie zgłosi. Bo telekinezy nie ma, a w życiu można się zająć doskonaleniem realnych możliwości i umiejętności :) daj spokój.


  • 0



#19

qqeczka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stawiam na najnowszy odcinek serii - "Doctor Strange" :szczerb:

O, nie widziałam, muszę zobaczyć!  :szczerb:

 

 

Kronikarzu, przyjmuję Twoją opinię, rozumiem co masz na myśli i nie spodziewam się tłumów. Mimo wszystko myślę, że nie zaszkodzi spróbować ;) tym bardziej, że, jak widzę, ciekawscy piszą PW, pewnie dlatego, żeby nie wchodzić w tę wymianę zdań.

 

W takim razie proszę o usunięcie postów w moim temacie, jako że od początku był to offtopic.


Użytkownik qqeczka edytował ten post 17.02.2017 - 09:31

  • 0

#20

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@qqeczka

 

Weż mi wytłumacz Twą transformację

 

Napisano dziś, 08:12

O, czyli trafiłem

A zaraz piszesz:

O, nie widziałam, muszę zobaczyć!

Mogę prosić o sprostowanie?

 

 

A teraz o temacie: Szukasz chętnych do wspólnych doświadczeń telekinezy. Więc wolą dedukcji napisz słów kilka o sobie, jakie masz doświadczenia, od ilu lat praktykujesz, co już potrafisz i ewentualny kontakt @. Nikt na piękne oczy nie skontaktuje się jeśli nic nie napiszesz. Atakujesz personalnie Kronikarza co mi się jawnie nie podoba. Podejdź do tematu poważnie a będziesz tak samo traktowany/na.





#21

qqeczka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem, atakuję, odpowiadam tym samym co sam dostałem. Kronikarzowi jednak nikt nie zwraca uwagi.

 

A piszę tak bo bawi mnie to jak zostałem od razu zaszufladkowany :)

 

Szukasz chętnych do wspólnych doświadczeń telekinezy. Więc wolą dedukcji napisz słów kilka o sobie, jakie masz doświadczenia, od ilu lat praktykujesz, co już potrafisz i ewentualny kontakt @.

Primo: nie chcę ludzi kusić wzięciem udziału w projekcie tylko dlatego, że mam tyle i tyle doświadczenia. Chcę osób, które same z siebie chcą ćwiczyć, a wychodzę z założenia, że jeśli ktoś chce i zobaczy taką wiadomość, to napisze chociażby z ciekawości. No i tak się dzieje.

Secundo: Kronikarz nie pyta mnie o te rzeczy z zainteresowania projektem, a raczej z zainteresowania wynikającego z chęci zdeprymowania. W takiej sytuacji nie czuję się zobligowany do mówienia czegokolwiek o sobie.

 

Dobra, już mnie to męczy. Ja proszę o usunięcie wiadomości, ew. stworzenie osobnego tematu na ocenianie telekinezy. Tutaj chciałem zainteresować odpowiednie osoby tematem, a dalej już rozmawiać np. na priv. A jeśli tak bardzo chcecie mnie poznać, to możemy to zrobić prywatnie, nie? :)


  • 0

#22

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszyscy zainteresowani na pewno się zgłoszą do Ciebie. Określ tylko swoją płeć ostatecznie, bo raz jesteś dziewczynką a raz chłopczykiem :) Zamykam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych