Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mellowb1rd, człowiek rejestrujący aktywność duchów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam, zdaję sobie sprawę, że, nie będzie to, odkrywczy temat. Jednak, nie widzę przeciwwskazań aby go, na naszym forum zamieścić. 

 

 

Przykładowe nagranie, tutaj podczas używania tabliczki Ouija, co sądzicie o tym? Fake, czy też może rzeczywisty dowód, na istnienie mocy niematerialnych?


  • 0

#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tanie sztuczki według mnie. Gdyby go posadzić w naszej obecności, zapewne nie nastąpiłoby poruszenie nawet ptasiego pióra.





#3

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mnie zawsze zastanawiało dlaczego prym w nagrywaniu duchów, szatanów i kosmitów wiodą USA. U nas dalej jak w lesie, nikt nie ma kamery i nie potrafi nagrać ducha.


  • 0



#4

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W sumie, może najpierw odpowiedzmy sobie sami, na pytanie, czy jest w nas dość odwagi, aby samemu dokonać takiej próby? Ja osobiście, mimo iż jestem, raczej w takich sprawach sceptyczny, nie chciałbym sprowadzić na siebie, ewentualnych kłopotów...


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fejk dla naiwniaków.
  • 1



#6

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ewidentny fejk.

Wystarczy popatrzeć na odblaski w stopce kieliszka. Pociemnienia i rozjaśnienia nie zgrywają się z pracą jego rąk. Film zrobiono tak :

Sfilmowano (ze statywu) ten kieliszek na czarnym tle . kieliszek rozbito np młotkiem a potem do juz rozsypnych drobiazgów usiadł kolo w czarnym/ciemny sweterku i zrobił "szoł" łapami nad już rozwalonym kieliszkiem. Potem zmontowano obraz  w edytorze nakładając obraz rozbijania na pracę rak kolesia i tyle Dzięki identycznemu czarnemu tłu i katastrofalnej jakości filmu  to było prozaicznie łatwe.

PS

Koleś już był omawiany tu na forum . Nawet pokazałem jak kręcić takie "poltergeisty" bez dalszego edytowania w komputerze.

 


  • 1



#7

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzięki za objaśnienie, spodziewałem się, że szybko jakiś demaskator się znajdzie. Aczkolwiek dla upewnienia i jako ciekawostkę wstawiłem, będzie przestroga dla kolejnych. ;) A jeśli był już o nim temat, to przepraszam, lecz takowego nie znalazłem. 


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych