Skocz do zawartości

Zapraszamy do kolejnego konkursu. Tym razem literackiego. Dla wszystkich! Pora zademonstrować swoją wenę twórczą :)

Zdjęcie

Wyprawa na Biegun Południowy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

wyprawabiegunpoludniowy
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich . Może zabrzmi to dziwacznie i nie codziennie ale wydaje mi się że jest to najbardziej odpowiednie miejsce do umieszczenia takiej informacji. Proszę nie hejtwać osoby które nie są zainteresowane proszę o odpuszczenie wątku. Dziękuje. Jest to informacja publiczna jak ogłoszenie społeczne. Zainteresuje tylko i jedynie ludzi którzy mają jaką kolwiek wiedze na ten temat i chciały by zaistnieć na kartach historii. Celem ogłoszenia tej informacji jest zebranie zespołu ludzi w różnych dziedzinach naukowych nie koniecznie ludzi z Polski. A mianowicie interesuje mnie zebranie zespołu badawczego na dość nie typową wyprawę na Biegun Południowy. Wyprawa wiąże się z celami badawczymi oraz historycznymi nie mogę podać szczegułów w tym momencie . Ale potrzebujemy ludzi z doświadczeniem oraz śilną pychiką która zostanie poddana ciężkiej próbie jak również nie ukrywamy że wyprawa może ULEDZ NIEPOWODZENIU a jasniej można z niej nie wrócić!!!!. W chwili obecnej przeprowadzamy rekrutacje osób wyprawa na chwile obecną jest sponsorowana tylko i wyłącznie z własnych funduszy. Lista osób które są potrzebne do wyprawy opublikujemy pod tekstem. Wyprawa ma na celu "zadanie zoologiczne jak i antropologiczne". Jesteśmy pewni iż po ukończeniu wyprawy każde nazwisko wpisze się w karty Historii na setki lat. Niżej opisujemy osoby potrzebne do ekspedycji na Biegun Południowy.
- Geolodzy
- Geofizyk
- Geograf
- Oceanolog
- Antropologi
- Archeologów
- Lekarzy
- Psychologów
- Byłych Wojskowych- Surwiwalistów
- Historyków najlepiej 2 Wojny Światowej.
- Himalaistów
- Podróżników
Niniejszym ogłaszamy iż nie jest ot żaden feake czy medialna ściema , resztę dokładnych informacji udzielimy na maila oraz na spotkaniu. Prosimy tylko o poważne oferty. wyprawabiegunpoludniowy@gmail.com

• 0

Wszystko
  • Tematów: 53
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

,,Ale potrzebujemy ludzi z doświadczeniem oraz śilną pychiką która zostanie poddana ciężkiej próbie jak również nie ukrywamy że wyprawa może ULEDZ NIEPOWODZENIU a jasniej można z niej nie wrócić!!!!. ,,

Też mam silne przeczucie, że będą z tego nici. Popraw te błędy. Na razie możesz szykować wyprawę do lasu za miastem.
  • 6

Kronikarz Przedwiecznych

Ten znienawidzony

• Tematów: 272
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale może jakieś szczegóły? Kto, kiedy, po co, jaki plan - oczekujecie poważnych propozycji po takim wpisie? To ja Ci powiem z doświadczenia - bez BARDZO porządnego sponsora - nie macie szans. Za duże koszty, zjedzą was. Pomijam już fakt, że jak się oczekuje poważnego traktowania, to wypadałoby poprawić błędy, które KAŻDA przeglądarka podkreśla. Ściema.

• 0

CzłowiekSarna
  • Tematów: 12
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś płaskoziemcem czuć...

• 3

Billy Kid
  • Tematów: 31
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Pierwszy post i temat zamknięty hehe :D Weź gościu podawaj konkrety, bo ty chyba myślisz, że widząc taki tytuł każdy już dostaje erekcji i ze śliną na japie klepie w klawiature piszac pw do autora 

• 0

TheToxic

Faber est quisque suae fortunae

• Tematów: 30
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wyprawa może ULEDZ NIEPOWODZENIU a jasniej można z niej nie wrócić!!!!

Taaa? A to czemu? Możesz wyjaśnić? 

wyprawa na chwile obecną jest sponsorowana tylko i wyłącznie z własnych funduszy

Czyli jednym słowem szukacie jeleni ;) którzy pokryją koszt wyprawy z której nie wiadomo czy wrócą. 

Jesteśmy pewni iż po ukończeniu wyprawy każde nazwisko wpisze się w karty Historii na setki lat.

O ile ktokolwiek przeżyje bo przecież wyżej piszesz  wyprawa może ULEDZ NIEPOWODZENIU a jasniej można z niej nie wrócić!!!!

Nie wiem o co chodzi w tym poście, póki co podejrzewam reklamę.

Następne województwa mają ferie co widać na załączonym obrazku.

wiktor_44
  • Tematów: 28
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"nie mogę podać szczegułów w tym momencie"

Dostaniecie je w baraku jak wytną wam nerki a kobiety trafią do Hamburga. 

• 1

Alis

"Zielony" uspokaja ;)

• Tematów: 171
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bez sensu te posty.

Zamykam, jak ktoś będzie zainteresowany to wie gdzie się zgłosić.

closed.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u