Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnice Moskiewskiego Metra

moskwa metro podziemia legendy duchy transport pociąg widmo rosja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wirowmaker.

    Go Beyond! Plus Ultra!

  • Postów: 85
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na podstawie między innymi tego metra właśnie powstała ta wspaniała historia metro 2033 obecnie rozszerzająca się moda na post-apokalipsę oraz ogromny wysyp książek z serii metro opowiadających o metrach w różnych państwach i akcjach dziejących się w takim samym niemal że uniwersum podsunęła i owiała niesamowitym klimatem i tajemnicą opisywany obiekt. Fakt zamontowania wielkich wrót (niemalże grodzi) odcinających kolejne części metra jest ekstremalnie ciekawym pomysłem, na stworzenie jednego wielkiego bunkra przeciw atomowego dla mieszkańców, zmilitaryzowana samowystarczalna umieszczona pod ziemią posiadająca własny transport ... rozbudza wyobraźnię. Ja czytałem 4 książki z serii Metro i powiem szczerze nie patrzę na ten obiekt już jako na środek transportu a raczej na arcydzieło i jeden z powodów do tworzenia niesamowitych gier filmów, historii paranormalnych, science fiction a także horrorów.

 

 

Kto uwielbia te klimaty zrozumie o co mi chodzi ;] soczysty filmik :D


Użytkownik Wirowmaker edytował ten post 14.05.2017 - 22:01

  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: moskwa, metro, podziemia, legendy, duchy, transport, pociąg widmo, rosja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych