Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjecie Ducha dziadka

duch

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#46

Naaveth.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pierwsze co pomyślałam patrząc na to zdjęcie - że w oknie obija się głowa Papieża Franciszka :D Nie pytajcie skąd mi to skojarzenie do głowy przyszło, bo nie wiem. Ja też mam serdeczną prośbę do autora, by zrobił jeszcze jedno zdjęcie z tej samej perspektywy i w podobnych warunkach oświetleniowych. Już ktoś prosił o to samo. I przyszło mi do głowy jeszcze to że może ktoś stoi na dachu i zagląda przez to okno. 


  • 0

#47

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O 3 w nocy? Na, na bank oblodzonym dachu i na takim skosie? Śmiem wątpić :D wymyślacie coraz to dziwniejsze teorie, a ja wam mówię, że coś leżało na podłodze i się odbiło w oknie.


  • 0



#48

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A gdzie to napisalem? Mozesz przytoczyc?

 Tak rzuciłam na luzie ;) :D Równie dobrze mogłoby być to jabłko lub ślimak! Albo duch właśnie.


Użytkownik Zuzełka edytował ten post 01.02.2017 - 13:58

  • 0

#49

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proponuję zamknąć temat. Zagadka została rozwiązana był to bałagan na podłodze.





#50

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co wy z tym zamykaniem?
Dopóki nie jest łamany Regulamin to czemu mamy go zamykać? Temat i tak umrze śmiercią naturalną za dzień, dwa lub trzy.
  • 0



#51

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co wy z tym zamykaniem?
Dopóki nie jest łamany Regulamin to czemu mamy go zamykać? Temat i tak umrze śmiercią naturalną za dzień, dwa lub trzy.

Głos rozsądku :D niestety nadgorliwość, to był problem tutaj od zawsze.

 

Co do odbicia z podłogi - dziwne, że podłoga, ani nic się nie odbiło tylko tak jedna rzecz :) ciemno + to coś, ale spoko to na pewno odbicie piłki z podłogi.


  • -2

#52

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi jak wy jesteście w stanie w takiej plamie dopatrzyć się że to wizerunek faceta a nie kobiety chociażby(mówię to do tych którzy tak piszą). Są przecież kobity o męskim wyglądzie.
Gdyby autor napisał że to duch babci to pewnie ta plama by właśnie jakąś babcie wam przypominała.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 01.02.2017 - 17:50

  • 0



#53

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczyło by dodatkowe światło na coś białego co leżało na podłodze, żeby uzyskać taki efekt. Ja tam nic nie widzę.
  • 0



#54

Naaveth.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O 3 w nocy? Na, na bank oblodzonym dachu i na takim skosie? Śmiem wątpić :D wymyślacie coraz to dziwniejsze teorie, a ja wam mówię, że coś leżało na podłodze i się odbiło w oknie.

Równie dobrze w pokoju może być wyjście na balkon, a zdjęcie było zrobione tylko po to, byśmy mieli zajęcie . Ja też biorę pod uwagę, że w oknie odbija się jakiś przedmiot leżący na podłodze i ukryty za kolumną,ale wersja z Franciszkiem podoba mi się bardziej :D 


  • 0

#55

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ktoś już rzucał propozycje, że to jest księżyc częściowo przysłonięty jakimiś krzakami typu świerk na przykład, czy inna jodła, rosnącymi za oknem?

 

Pytam, bo nie chce mi się czytać tych kilku stron rozważań na temat tego, że przez okno dachowe (ciemną nocą) zagląda duch...dziadka :facepalm:, któremu pomimo panujących na zewnątrz ciemności facjata jara się jak latarnia stojąca pod blokiem.

 

edit;

@down

To masz plusa, bo dobrze kombinujesz :D


Użytkownik pishor edytował ten post 02.02.2017 - 21:45

  • 1



#56

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, ja na poprzedniej stronie http://www.paranorma...iadka/?p=688227


  • 0



#57

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a wg mnie prawdziwa odpowiedź jest jeszcze inna :P w sumie ciekawe co wymyślił.  myślę, że autor, ma satysfakcję tak czy siak - 4 strony.


Użytkownik żaba edytował ten post 02.02.2017 - 22:17

  • 0

#58

KITT.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ma taki problem ze zrobilem sobie zdjecie o 2:59. 6 dni pozniej na imprezie zobaczylem to co jest w oknie. Chodzi tutaj ze w oknie odbija sie jakas głowa i z odbicia wynika ze postac stoi w pokoju przy oknie za kolumna (jestem tego pewien gdyz robilem z kolega zdjecia z tej samej perspektywy aby sprawdzic w jaki sposob jest to odbicie)

 

attachicon.gifdiabel.png

Może ktoś cię prześladuje? posiedź jeszcze raz i cały czas patrz w te okno.


  • 0

#59

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


 

Witam ma taki problem ze zrobilem sobie zdjecie o 2:59. 6 dni pozniej na imprezie zobaczylem to co jest w oknie.

Swoją drogą - to musiała być naprawdę mocna impreza skoro oglądałeś na niej zdjęcia zrobione prawie tydzień wcześniej.
Niech zgadnę - ktoś zaproponował kalambury i uciekłeś w komórkę?

Czy może, po prostu, dyskusja zboczyła na niuanse literatury iberoamerykańskiej?


  • 1



#60

KITT.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Witam ma taki problem ze zrobilem sobie zdjecie o 2:59. 6 dni pozniej na imprezie zobaczylem to co jest w oknie.

Swoją drogą - to musiała być naprawdę mocna impreza skoro oglądałeś na niej zdjęcia zrobione prawie tydzień wcześniej.
Niech zgadnę - ktoś zaproponował kalambury i uciekłeś w komórkę?

Czy może, po prostu, dyskusja zboczyła na niuanse literatury iberoamerykańskiej?

 

Widać że nie chciało mu się tańcować :D


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych