Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza itd.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#16

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

To samo próbowałem wyjaśnić przez PW. Niestety, nie dało się. Szkoda, że auto chce wierzyć, bo na pierwszy rzut oka nie wygląda na kompletnego idiotę...
  • 0



#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Próbuję znaleźć ten kanał jbittersweat na youtubie, ale nic takiego nie ma. Dobrze napisałeś tą nazwę? Bo chciałbym obejrzeć co tam jest.

Ten filmik co dałem był po to żeby pokazać jak łatwo zrobić efekt poruszania czymkolwiek. A wiatraczek to już w ogóle jest pestka.


  • 0



#18

Miguerim.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, Miguerim, wszystko zależy od tego czego szukasz. Jeśli szukasz prawdy na temat "zjawiska" telekinezy - to ją tutaj możesz odnaleźć bez problemu. Jeśli zaś szukasz jedynie grona osób, którzy będą Ci przyklaskiwać i zapewniać, że masz jakieś nadzwyczajne moce - no to chyba nie znajdziesz ich tu zbyt wielu. 

szukam kogoś kto sie tym zajmuje i chętnie by uczył

biorąc pod uwagę ile widziałem tu poradników to podziewałem że znajdzie się ktoś kto wierzy


Próbuję znaleźć ten kanał jbittersweat na youtubie, ale nic takiego nie ma. Dobrze napisałeś tą nazwę? Bo chciałbym obejrzeć co tam jest.

Ten filmik co dałem był po to żeby pokazać jak łatwo zrobić efekt poruszania czymkolwiek. A wiatraczek to już w ogóle jest pestka.

sorki nie umiem pisać

https://www.youtube....9XwyhaYwBF4hLbA

wiem ze to prawda i szczerze udowadniać tego ie chcę bo

raz nie umiem tak by nie było podejrzenia że jestem kanciarzem

dwa jestem na żałośnie niskim poziomie


AVE...

To samo próbowałem wyjaśnić przez PW. Niestety, nie dało się. Szkoda, że auto chce wierzyć, bo na pierwszy rzut oka nie wygląda na kompletnego idiotę...

poważnie dało m się to zrobić i szansa przekłamania była bliska zeru

ale rozumiem że trudno w to uwierzyć

mi też było trudno


@Miguerim

Nie zniechęcaj się tylko nagraj filmik jak użytkownik Wszystko i pozamykasz nam buzię, pisząc nam mam na myśli sceptyków.

Zachęć do rozmowy, pokaż dowody i rozkręcaj temat w końcu to Twój wątek.

 

EDIT

Wszystko jakie Ty masz delikatnie dłonie ;)

nagrałem ale ludzie nie  wierzą że nie dmucham

niektórzy uważali że dmucham mimo że wiatrak był w plastikowym pojemniku


  • 0

#19

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz, że to prawda? 


  • 0



#20

Miguerim.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz, że to prawda? 

no widziałem


  • 0

#21

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co widziałeś? Na YT widziałeś? A widziałeś Dzień Niepodległości? To też prawda?


  • 0



#22

Miguerim.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co widziałeś? Na YT widziałeś? A widziałeś Dzień Niepodległości? To też prawda?

widziałem na żywo

pisałem już to

trochę umiem ale chcę wiecej


  • 0

#23

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc jeśli coś potrafisz w tej dziedzinie - to nagraj i podrzuć. Bardzo chętnie bym to zobaczył - a że dziś nietrudno o komórkę kręcącą nagrania w dobrej jakości (nierzadko już nawet w HD) - to myślę, że bez problemu coś takiego mógłbyś zorganizować.


  • 0



#24

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale to jest niewidzialna kula niestety :( nie to, żeby autor się zabezpieczał przed ewentualnością prośby o film - po prostu takie umie ;) poza tym filmik można teraz dowolnie zmanipulować - widziałeś dzieło Urgona - wierzysz, że strzela ogniem z palca? :D


  • 0



#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,wiem ze to prawda i szczerze udowadniać tego ie chcę boraz nie umiem tak by nie było podejrzenia że jestem kanciarzemdwa jestem na żałośnie niskim poziomie,,

Nikt nie umie. To tak jakbyś napisał, że nie umiesz zamienić się w kota albo teleportować się na księżyc.
Słyszałeś o Randim? On oferuje nagrodę miliona dolarówkażdemu, kto jest w stanie udowodnić posiadanie ponadnaturalnych zdolności przez zademonstrowanie ich w ściśle określonych warunkach spełniających wymogi badania naukowego.

Skoro obracający się wiatrak jest przykładem telekinezy, to dlaczego nikt tej nagrody nie dostał?
Po polsku https://pl.wikipedia...onal_Foundation

Użytkownik Wszystko edytował ten post 22.01.2017 - 18:32

  • 0



#26

Miguerim.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

,,wiem ze to prawda i szczerze udowadniać tego ie chcę boraz nie umiem tak by nie było podejrzenia że jestem kanciarzemdwa jestem na żałośnie niskim poziomie,,

Nikt nie umie. To tak jakbyś napisał, że nie umiesz zamienić się w kota albo teleportować się na księżyc.
Słyszałeś o Randim? On oferuje nagrodę miliona dolarówkażdemu, kto jest w stanie udowodnić posiadanie ponadnaturalnych zdolności przez zademonstrowanie ich w ściśle określonych warunkach spełniających wymogi badania naukowego.

Skoro obracający się wiatrak jest przykładem telekinezy, to dlaczego nikt tej nagrody nie dostał?
Po polsku https://pl.wikipedia...onal_Foundation

bo udowodnienie tego ze to nie trick nie jest możliwe


Więc jeśli coś potrafisz w tej dziedzinie - to nagraj i podrzuć. Bardzo chętnie bym to zobaczył - a że dziś nietrudno o komórkę kręcącą nagrania w dobrej jakości (nierzadko już nawet w HD) - to myślę, że bez problemu coś takiego mógłbyś zorganizować.

mg nagrać kręcący się wiatrak ale nie uwierzysz że to nie fejk


  • 0

#27

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to nagraj go w profesjonalny sposób. Możesz na przykład spróbować nagrać to jak poruszasz tym wiatraczkiem kiedy znajduje się on pod szklanym kloszem. Wiesz, chodzi o to żeby wyeliminować zupełnie przyziemne elementy takie jak prądy powietrza powstające od nagrzanych dłoni i inne podmuchy powietrza. Takim rzetelnym nagraniem (tylko "rzetelnym" jest tutaj bardzo ważne) nie tylko zamknąłbyś nam wszystkim usta ale i zyskał nieśmiertelność jako ten, który po raz pierwszy udowodnił istnienie telekinezy. Ja tam bym się dał skusić taką perspektywą.


  • 0



#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aquila, takich nagrań kręcenia wiatrakiem pod kloszem jest pełno w necie.
Ale chętnie zobaczę coś takiego w wykonaniu naszego nowego kolegi.
  • 0



#29

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego dodałem "rzetelnym", w sumie nie zastanawiałem się nad tym jak można byłoby wykluczyć działanie czegokolwiek innego poza "telekinezą" tak, aby mieć pewność. Choć dziś to faktycznie, jak się zechce to można wszystko nakręcić. Uwierzyć można byłoby chyba tylko będąc naocznym świadkiem i to jedynie wcześniej solidnie zabezpieczając się biorąc pod uwagę wszystkie inne możliwe sposoby wprawienia w ruch wiatraczka i wyeliminowanie ich.


  • 0



#30

Miguerim.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to nagraj go w profesjonalny sposób. Możesz na przykład spróbować nagrać to jak poruszasz tym wiatraczkiem kiedy znajduje się on pod szklanym kloszem. Wiesz, chodzi o to żeby wyeliminować zupełnie przyziemne elementy takie jak prądy powietrza powstające od nagrzanych dłoni i inne podmuchy powietrza. Takim rzetelnym nagraniem (tylko "rzetelnym" jest tutaj bardzo ważne) nie tylko zamknąłbyś nam wszystkim usta ale i zyskał nieśmiertelność jako ten, który po raz pierwszy udowodnił istnienie telekinezy. Ja tam bym się dał skusić taką perspektywą.

próbowałem kiedyś

wysłałem koledze filmik

usilnie twierdził że dmuchałem

 

mnóstwo osób robiło takie rzeczy i niewiele udowodniło

 

nwm tez jak dobrze by mi to wyszło

mój poziom jest niski a jak ostatnio próbowałem to był spory spadek wydajności i w zasadzie ledwie było cokolwiek widać

w sumie logiczne przy przejściu fali elektromagnetycznej (inne wyjaśnienie telekinezy do mnie nie dociera to żadne duszki tylko nieznana nam fizyka) z rzadszego do gęstszego ośrodka następuje utrata energii chociażby poprzez refrakcje

 

często w ogóle nie używam dłoni

 

ale jak bardzo wam zależy to mg kiedyś spróbować


Użytkownik Miguerim edytował ten post 22.01.2017 - 20:01

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych