Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAK MOGE SPRAWDZIC CZY JESTEM INDYGO?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

YY to nie jest tak ,że poprostu mam fobie społeczną i się tym podniecam.Ja mam dośc dobre stosunki z klasą ,nigdy nie byłam hamska,egoistyczna,nie wychwalałam się z tym ,że jestem bardzo dobrym uczniem,jak trzeba było pomóc to pomogłam w nauce.Jednagże co po niektórzy nie potrafili tego zaakceptować ,wymagali poprostu ode mnie żebym była taka jak one ,a dokładnie nie lubiaca szkoły,śpiewającą durne piosenki,wiecznie się śmiejącą nastolatką co po za chłopakami nie widzi świata.Jednagże ja postawiłam się im, i nie mam najmniejszego zamiaru się zmieniać,dlaczego niby mam rezygnować z moich pasji zyciowych takich jak filozofia czy historia,dlaczego mam ograniczyć kontakty z moja mamą ,która jest defakto moją najlepszą przyjaciółka,tylko dlatego ,że one tego chcą,bo one tak postepują?!Moja najlepsza przyjaciółka ,którą znam od 14 roku zycia zostawiła mnie bo ja nieintersuje się za bardzo modą i chłopakami i dla kogo?!Dla osoby ,która ma bardzo paskudne cechy charakteru ,która sama jej często gęsto dosyra.I to właśnie była moja zapłata za to ,że jej pomagałam.I ja się pytam czy osoba ,która wszystkim pomagała,była dla wszystkich dobra,jest tolerancyjna ma fobie społeczną?To nie ja odizolowałam się od środowiaka tylko ono ode mnie.Ale ja wierze ,że są na tym świecie dobrzy ludzie ,którzy mnie zaakceptują i mam zamiar takich własnie osób szukać.Całe szczescie ,że mam oparcie w domu rodzinnym,wogóle powiem wam ,że lubie rozmwaić z dorosłymi.Mam zamiar udoskonalać się duchowo i czy się to podoba społeczenstu czy też nie.
  • 0

#17

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mały Czesiu, gratuluje zdecydowanego podejścia do życia i oby tak dalej... Bywają w życiu ciężkie okresy próby ale krocząc odpowiednimi szlakami odnienie się sukces...
Ja apeluje o rozsądek i każdy kto chciałby uważać się za Indygo niech przeczyta pare książek o tej tematyce... :)
  • 0

#18

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz być indygo, możesz być przebudzona, albo po prostu możesz być człowiekiem który w poprzednich wcieleniach rozwijał się duchowo... Czas pokarze...
  • 0

#19

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

YY to nie jest tak ,że poprostu mam fobie społeczną i się tym podniecam.Ja mam dośc dobre stosunki z klasą ,nigdy nie byłam hamska,egoistyczna,nie wychwalałam się z tym ,że jestem bardzo dobrym uczniem,jak trzeba było pomóc to pomogłam w nauce.Jednagże co po niektórzy nie potrafili tego zaakceptować ,wymagali poprostu ode mnie żebym była taka jak one ,a dokładnie nie lubiaca szkoły,śpiewającą durne piosenki,wiecznie się śmiejącą nastolatką co po za chłopakami nie widzi świata.Jednagże ja postawiłam się im, i nie mam najmniejszego zamiaru się zmieniać,dlaczego niby mam rezygnować z moich pasji zyciowych takich jak filozofia czy historia,dlaczego mam ograniczyć kontakty z moja mamą ,która jest defakto moją najlepszą przyjaciółka,tylko dlatego ,że one tego chcą,bo one tak postepują?!Moja najlepsza przyjaciółka ,którą znam od 14 roku zycia zostawiła mnie bo ja nieintersuje się za bardzo modą i chłopakami i dla kogo?!Dla osoby ,która ma bardzo paskudne cechy charakteru ,która sama jej często gęsto dosyra.I to właśnie była moja zapłata za to ,że jej pomagałam.I ja się pytam czy osoba ,która wszystkim pomagała,była dla wszystkich dobra,jest tolerancyjna ma fobie społeczną?To nie ja odizolowałam się od środowiaka tylko ono ode mnie.Ale ja wierze ,że są na tym świecie dobrzy ludzie ,którzy mnie zaakceptują i mam zamiar takich własnie osób szukać.Całe szczescie ,że mam oparcie w domu rodzinnym,wogóle powiem wam ,że lubie rozmwaić z dorosłymi.Mam zamiar udoskonalać się duchowo i czy się to podoba społeczenstu czy też nie.


Hell Yeah !! Brawo ! Tak trzymaj, stawiaj na swoje, nie daj sie manipulowac ! Juz Cie polubilem za indywidualna postawe :D ! Nie boj sie, egoizm w Tobie jest mocno zakorzeniony, ale uwierz mi ze jest to altruizm, pozytywna odmiana egoizmu ;)
Oooo historia i filozofia powiadasz :D ? Sounds great ! Koniecznie musimy pogadac ;)

[ Dodano: 2006-11-01, 22:00 ]

Mały Czesiu, gratuluje zdecydowanego podejścia do życia i oby tak dalej... Bywają w życiu ciężkie okresy próby ale krocząc odpowiednimi szlakami odnienie się sukces...
Ja apeluje o rozsądek i każdy kto chciałby uważać się za Indygo niech przeczyta pare książek o tej tematyce... :)


Legalize o tyle problem w Indigo jest taki, ze kazdy widzi inaczej prawdziwego Indigo, wywnioskowalem ze to wszystko zalezy od srodowiska w jakim sie znajduje dany osobnik. Jedno jest pewne, sa cechy i zachowania, ktore musza ta osobe wyrozniac, inaczej nie ma mowy o jakimkolwiek nazywaniu sie Indigo. Brzmi jakoby ja nim byl... Powiem tak, nie jestem na 100% pewien, potrzebuje dowodu, na to ze napewno nim jestem, a tym dowodem bedzie pelne oswiecenie/przebudzenie (stac sie dojrzalym Indigo), na ktore czekam...
Oczywiscie to nie zwalnia mnie z tego by oferowac swoja pomoc w tym przypadku.
Jesli chodzi o ksiazki, to z tym jest problem, szukalem jakis tytulow, ale jest ich malo i sa nieosiagalne. W Stanach, jest kilkanascie tytulow i sa ogolnodostepne :P Zreszta do teraz nie sprawdzalem, a szukalem ponad rok temu...
  • 0

#20

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przebudzenie to tzw. poznanie siebie i cel misji jaka ma sie na ziemi, dodatkowo zwiazane jest tez z umiejetnosciami paranormalnymi, jak widzenie aur i przekazywanie pozytywnej energii ludziom

Ja widze aury... zawsze wtedy gdy ktos jest naładowany pozytywną energią... Podam przykład: widzę aure wtedy gdy:

-ksiądz odprawia kazanie, bądź lektor czyta czytanie z Pisma Św..jestem ministranem [ według mojej teorii wtedy napływa tą osobę Duch Św. opisywany w wierze katolickiej ]

-przy osobach słuchających muzykę typu alternatywa, bądź inny gatunek doskonale wpływający na ducha.
  • 0

#21

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hmmmm

hmmmm drogi przemku chciałes nam coś przekazać ważnego? Jest tu jakaś zakodowana informacja? :lol :
Tak na przyszlosc pamietaj zeby pisac posty wnoszące cos do tematu. pozdrawiam :>
  • 0

#22

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja widze aury... zawsze wtedy gdy ktos jest naładowany pozytywną energią... Podam przykład: widzę aure wtedy gdy:

-ksiądz odprawia kazanie, bądź lektor czyta czytanie z Pisma Św..jestem ministranem [ według mojej teorii wtedy napływa tą osobę Duch Św. opisywany w wierze katolickiej ]

-przy osobach słuchających muzykę typu alternatywa, bądź inny gatunek doskonale wpływający na ducha.


Ja sie aurami zajmowałem.. Jaki kolor ma wtedy aura ksiedza, a jaki ma normlanie.. bo tak intuicyjnie to jakoś nie wydaje mi się żeby duch sw. miał kolor zielony, czy granatowy, a raczej byłbym za srebnym czy złotym..
Wydaje mi sie patryczek, że nie do końca wiesz o czym mówisz..

doskonale wpływający na ducha.

Jeżeli widzisz 'ducha' to chyba widziałbys powłoke astralną lub mentalną, a co za tym idzie, bez widzenia astrala by sie nie obyło.. Poczytaj fachowa literature o aurze i zastanów sie dobrze, co Ty tak naprawdę widzisz..
  • 0

#23

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ja widze aury... zawsze wtedy gdy ktos jest naładowany pozytywną energią... Podam przykład: widzę aure wtedy gdy:
-ksiądz odprawia kazanie, bądź lektor czyta czytanie z Pisma Św..jestem ministranem [ według mojej teorii wtedy napływa tą osobę Duch Św. opisywany w wierze katolickiej ]
-przy osobach słuchających muzykę typu alternatywa, bądź inny gatunek doskonale wpływający na ducha.


Ja sie aurami zajmowałem.. Jaki kolor ma wtedy aura ksiedza, a jaki ma normlanie.. bo tak intuicyjnie to jakoś nie wydaje mi się żeby duch sw. miał kolor zielony, czy granatowy, a raczej byłbym za srebnym czy złotym..
Wydaje mi sie patryczek, że nie do końca wiesz o czym mówisz..

Ciekawe ,że ja widzę aurę w takich samych momentach jak Patryczek. Coś w tym musi być.
Jeśli chodzi o aurę księży podczas kazania to w moich oczach nie jest ona ani zielona, ani granatowa, ani srebrna ani złota tylko świetlistoniebieska.

Sorry za lekki offtop.
  • 0



#24

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Była mowa o teście...
http://www.eioba.com...zieckiem_indygo
Tu coś znalazłem. :P Nie wiem za wiele o tym indygo, ale jak czytam ten temat, to mi wychodzi, że też jestem takim dzieciekiem. :P I ten test to potwierdza...

Ale szczerze mówiąc osobiście wydaje mi się, że to chyba tylko cechy charakteru... Marzycielem jestem (9w1) i introwertykiem chyba, mam parę talentów (rysuję, gram na kilku instrumentach), całkiem spory IQ (14...-ileś :P ), wrażliwy na piękno, wciąż wpatrzony w Niebo, z "mądrym spojrzeniem" ( :lol to z tego testu, ale rodzice zawsze mi to powtarzali :P , z resztą, moje oko jest w avatarze :D ), idący własną drogą, choćby pod prąd...

Ale czy to oznacza indygo...? Eee... no nie wiem. (;
  • 0

#25

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie wiem stary.. :P U mnie jest inaczej :) Rzeczywiście, mam talent do rysunku, ale to chyba mało istotne. Między ludźmi odznacza mnie chyba wyjątkowo optymistyczne podejście do wszystkiego. Mam naprawdę wielu dobrych znajomych (nie mylić z przyjaciółmi, o tych dziś ciężko).. i ci ludzie po prostu mają we mnie oparcie. Nie mówię o tym z moich prywatnych doznań - sami to mówią. "Olek ty coś powiedz, zawsze znajdziesz 10 dobrych rzeczy w największym gównie", "ja nie potrafię ciągle myśleć pozytywnie jak ty", 'nie wiem, czy ty w ogóle nie masz problemów?" .. to cytaty z tego weekendu, nie pamiętam wszystkich.. ale to chyba nie czyni mnie Indygo ;> Nie mam żadnych parapsychologicznych zdolności, nie widzę żadnego wyższego celu do spełnienia - owszem, mam plany na przyszłość, wiem z grubsza jak będzie wyglądać moje życie, ale to nie o to chodzi ;)

Pozdrawiam
Olek.
  • 0

#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie prawdziwy wyznacznik bycia dzieckiem indygo to dary takie jak telepatia i rozwinięta empatia.

Gdyby nie to, to byłbym indygo na 100 %, ale że nie pamiętam, bym kiedykolwiek używał telepatii...

Ciekawe ,że ja widzę aurę w takich samych momentach jak Patryczek. Coś w tym musi być.
Jeśli chodzi o aurę księży podczas kazania to w moich oczach nie jest ona ani zielona, ani granatowa, ani srebrna ani złota tylko świetlistoniebieska.


Ja tam się nie skupiam na kazaniach żeby zobaczyć czyjąś aurę. Kościół jest o tyle dobrym miejscem, bo ludzie modląc się wysyłają pozytywną energię, z której ja sobie mogę skorzystać :P Ostatnio jednak nie chodzę do kościoła, bo dla mnie to strata czasu, a energia starych ludzi to jednak nie to samo co energia brana z natury. SRY za offtop
  • 0



#27

Jake Green.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh przeczytałem ten test i już wiem czemu każdy tu pisze, że wynika z niego, że jest dzieckiem Indygo. W każdym pytaniu są przedstawione bardzo dobre cechy, które każdy by chciał mieć i np. jak ktoś czyta pytanie "Czy jest ono bardzo inteligentne?" albo "Czy twoje dziecko posiada bardzo stare, głębokie, mądrze wyglądające oczy?" to od razu każdy odpowie TAK (ah ta skromność). Większość pytań takich jest. Trochę żal mi takich ludzi. Próbują z siebie robić nadzwyczajnych... To się wie a nie z testu wyczytuje ;/ Do tego taki test to 99% ludzi na świecie miała by komplet punktów, a żeby tylko sobie wmówić, że są specjalni. Modne to jakoś ostatnio jest.
Ktoś powiedział o umiejętnościach jak telepatia, empatia i zaraz każdy będzie wyobrażał i wmawiał sobie, że ma...

PS. I powiem wam, że każdy będąc dzieckiem miał marzenia i myślał sobie, że ma misję do spełnienia, że jest kimś niezwykłym itp. Dopiero z czasem gdy dorośnie patrzy racjonalnie na to wszystko.

Tylko takie prywatne przemyślenia...
  • 0

#28

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zamiast ograniczać się do pragnienia bycia wyjątkowym czyńmy tak aby być wyjątkowym...

Właśnie. :) Bardzo mi się podoba to zdanie. Każdy chce być Kimś wyjątkowym i nie ma w tym nic złego, ale chcieć, to za mało... Trzeba do tego dążyć, a nie wmawiać sobie, że już się jest cudownym, wyjątkowym i pozostać w stanie zachwytu nad samym sobą. :P
Ktoś, kto uważa się za kogoś lepszego od innych z pewnością taki nie jest. ;)
  • 0

#29

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niestety taka jest nasza rzeczywistość. Trudno jest oceniać samego siebie starając się nie patrzeć na te gorsze cechy. Potrzeba ludziom trochę samokrytyki, niestety nie wszyscy ją posiadają.
  • 0



#30

Jake Green.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety taka jest nasza rzeczywistość. Trudno jest oceniać samego siebie starając się nie patrzeć na te gorsze cechy. Potrzeba ludziom trochę samokrytyki, niestety nie wszyscy ją posiadają.

Najgorsze, że tacy ludzie mówią na dodatek, że są skromni. :lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych