Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAK MOGE SPRAWDZIC CZY JESTEM INDYGO?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie od pewnego czasu (właściwie odkąd zobaczyłam pierwszy artykuł o dzieciach indygo) mam podejrzenia ,że ja własnie takim dzieckiem jestem.Jak mogę sprawdzic tak w stu proentach czy nim jestem?
  • 0

#2

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Każdy czytając o dzieciach indygo, chciałby być takim dzieckiem. Wyróżniać się spośród otoczenia, mieć jakieś zdolności itd. Bycie innym niż wszyscy pociąga i według mnie to 99 % ludzi czytających tekst o dzieciach indygo chciałby, albo sądzi, że jest takim dzieckiem :)
Nie wiem jak można to sprawdzić 100%
No chyba, że jestem do tyłu i już są testy krwi na bycie dzieckiem indygo :-D
Napewno wśród społeczeństwa są takie dzieci, ale napewno nie wszystkie ;-)
I ja myślę, że dziecko indygo by sie nie zastanawiało czy nim jest tylko by nim było (takie małe podsumowanie :) )
  • 0

#3

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Maly Czesiu. Opowiem Ci wszystko o Indigo to co wiem... Nie mam zamiaru sie chwalic tym, bo to tylko problemy mi przystwarza, ale mam dosc duza wiedze na ten temat, poniewaz mam przeczucie, ze nim jestem. Poza tym dostrzeglem krysztalowe dziecko, a sa to nasi nastepcy o wiekszej energii. Takze wiele rzeczy sie przez ponad rok potwierdza co do tego typu czlowieka, takze zapraszam ;)
  • 0

#4

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że rodząc się dzieckiem indygo wiesz, że nim jesteś, tzn. czujesz jakąś misję do spełnienia. Tak na siłę nie ma z siebie po co robić dziecko indygo.
  • 0

#5

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Im bardziej wierzysz w różne bzdurne teorie, channeligni, jakieś gęstości, słyszysz głosy, widzisz duchy itp, to tym bardziej możesz być takim dzieckiem. Oznacza to, że dobrze byłoby przestać być dzieckiem i dorosnąć.
  • 0

#6

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że rodząc się dzieckiem indygo wiesz, że nim jesteś, tzn. czujesz jakąś misję do spełnienia. Tak na siłę nie ma z siebie po co robić dziecko indygo.


Nah to kwestia przebudzenia. Duzo osob czuje sie tymi ludzmi, dowiadujac sie ze ich cechy, zachowanie i problemy sa tak naprawde udokumentowane przez psychologow. Przebudzenie to tzw. poznanie siebie i cel misji jaka ma sie na ziemi, dodatkowo zwiazane jest tez z umiejetnosciami paranormalnymi, jak widzenie aur i przekazywanie pozytywnej energii ludziom

[ Dodano: 2006-11-01, 16:18 ]

Im bardziej wierzysz w różne bzdurne teorie, channeligni, jakieś gęstości, słyszysz głosy, widzisz duchy itp, to tym bardziej możesz być takim dzieckiem. Oznacza to, że dobrze byłoby przestać być dzieckiem i dorosnąć.


To nie jest tak jak myslisz -.-
Po pierwsze dzieci Indigo wziely sie z tego, ze maja kolor aury indygo. A to co ich cechuje to taka nieprzynaleznosc do tego swiata. Nie wszyscy wiedza, ze sa Indigo, ale takim ludziom czesto sie przedarzaja dziwne rzeczy- paranormalne, ktorych nie potrafia wytlumaczyc i szybko zapominaja. Mam znajoma, u ktorej podejrzewam, ze jest Indigo, poniewaz latarnie sie pod nia wylaczaja jak przechodzi, a jak kieruje samochodem i ktos po niej pozniej wsiada, to kopie go prad. Chyba w ciagu roku z 5 razy akumulator wymieniala ;) To jedna z cech Indigo, po wizycie u niej w domu, moj zegarek przestal dzialac :P Nie wszyscy Indigo musza miec ta ceche, ja jej nie mam, jednak wszystko na to wskazuje, ze nadal jeszcze sie nie przebudzilem i nie mam jeszcze dostatniej swiadomosci tego kim jestem. Dopiero po ujawnieniu swojej swiadomosci, staje sie dorosly :P
  • 0

#7

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam takie wrażenie "misji do spełnienia" i w ogóle odstaje od środowiska.Na temat dzieci Indygo przeczytałam kilka artykułów i wiele cech się poprostu u mnie zgadza(nawet wypełniłam test na dziecko Indygo,okazało się ,że mam wszystkie odpowiedzi dobrze).Ja chce poprostu ,oprócz moich cech charakteru jakiegoś dowodu ,ah a może za bardzo sie czepiam.Ja poprostu nie wiem ,ja to czuje ,że jestem ale moja wrodzona skromność mi mówi ,że nie moge tak mysleć.Przez to ,że róznie się od otczenia mam równiez wiele kłopotów.Co do kryształowego pokolenia,przecież dzieci indygo jescze nie naprawiły świata to więc po co one weszły im w parade?!A po za tym czy są możliwe mieszańce?
  • 0

#8

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdzie znajde taki test?
chetnie sie przekonam na ile jestem dzieckiem indygo :D
  • 0

#9

Rafael.
  • Postów: 28
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem gdzie można się dowiedzieć o Indygo. Jak chcecie też się dowiedzieć zapraszam na GG.
Pozdrawiam bo jestem tu nowiuteńki :wow:
  • 0

#10

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam takie wrażenie "misji do spełnienia" i w ogóle odstaje od środowiska.Na temat dzieci Indygo przeczytałam kilka artykułów i wiele cech się poprostu u mnie zgadza(nawet wypełniłam test na dziecko Indygo,okazało się ,że mam wszystkie odpowiedzi dobrze).Ja chce poprostu ,oprócz moich cech charakteru jakiegoś dowodu ,ah a może za bardzo sie czepiam.Ja poprostu nie wiem ,ja to czuje ,że jestem ale moja wrodzona skromność mi mówi ,że nie moge tak mysleć.Przez to ,że róznie się od otczenia mam równiez wiele kłopotów.Co do kryształowego pokolenia,przecież dzieci indygo jescze nie naprawiły świata to więc po co one weszły im w parade?!A po za tym czy są możliwe mieszańce?


Luz odezwij sie do mnie pomoge Ci, jestem online, ale sie ukrywam ;)
Spoko ja tez mam duzo problemow ze spoleczenstwem, zero akceptacji, zero zrozumienia ^^
Juz do tego przywyklem, ciezko bedzie Ci znalesc dobre srodowisko i ta Twoja wrazliwosc...
Weszly bo musza wejsc, to tak naprawde one beda kreowac przyszyly swiat, my mamy byc tzw. "starszymi bracmi i siostrami", ktore im pomoga doswiadczeniem zyciowym. Wedlug mnie to jest logicznie ulozony plan :P
  • 0

#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To teraz fobia spoleczna i izolacja od spoleczenstwa nazywa sie dziecmi Indygo ? Moze wartoby bylo troche popracowac nad soba, a nie sie tym podniecac.
  • 0

#12

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kazdy kto nie radzi sobie z życiem chciałby poczuć się wyjątkowo i przykleić sobie plakietke indygo :/ Niestety nadeszły czasy w których znaczny procent młodziezy czuje się nieszczęśliwymi dziecmi i ciężko jest się pogodzić z rzeczywistością co nie znacza, że jest się Indygo...
Indygo czują się wyobcowane ale wewnętrznie powinny być silne, także utożsamianie nieporadności z Indygo chyba jest nie na miejscu...
Zamiast ograniczać się do pragnienia bycia wyjątkowym czyńmy tak aby być wyjątkowym...
  • 0

#13

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kazdy kto nie radzi sobie z życiem chciałby poczuć się wyjątkowo i przykleić sobie plakietke indygo :/  
Niestety nadeszły czasy w których znaczny procent młodziezy czuje się nieszczęśliwymi dziecmi i ciężko jest się pogodzić z rzeczywistością co nie znacza, że jest się Indygo...


Ja wiem, ze teraz kazdy moze miec problemy i nie radzic sobie z nimi w szkole czy w gronie znajomych. Ale sa pewne warianty, ktore umacniaja nas w przekonaniu, ze jestesmy inni... Np. wysoka wrazliwosc, calkowicie inne poglady na zycie, czyli np. nie mam zamiaru zakladac rodziny ani pracowac jak wol, bo nie widze w tym sensu.

Indygo czują się wyobcowane ale wewnętrznie powinny być silne, także utożsamianie nieporadności z Indygo chyba jest nie na miejscu...


Indigo zawsze cos nie pasuje, i ubolewa nad tym, ze nie moze zyc jak wszyscy wokol niego, czyli normalnie. Wybiera trudniejsza droge zycia, w moim przypadku bedzie to doskonalenie sie i przygotowania do 2012 roku, pod wzgledem fizycznym, psychicznym i duchowym.
Patrzy na swiat egoistycznie, ze to jemu powinno sie nalezec to co inni maja. Ale to tylko dlatego, by miec lepszy start w zyciu by moc robic to co jest dla niego wazne, czyli pomoc innym i zmian swiata na lepsze, po swojemu - altruizm (!)

Zamiast ograniczać się do pragnienia bycia wyjątkowym czyńmy tak aby być wyjątkowym...


Ciezko gdy ma sie totalnie inne poglady i nigdzie nie mozesz sie dopasowac, a wlasne srodowisko ciezko wykreowac, dlatego ze malo kto wie, ze jest Indigo, malo kto sie obudzil i malo kto ma swiadomosc, ze moze nim byc.

[ Dodano: 2006-11-01, 20:30 ]

To teraz fobia spoleczna i izolacja od spoleczenstwa nazywa sie dziecmi Indygo ? Moze wartoby bylo troche popracowac nad soba, a nie sie tym podniecac.


Eh jeszcze wiele wiele czynnikow wplywa na to by moc nazywac sie Indigo. Najgorsze sa rozmowy miedz dwoma Indigo, kiedy to sie spieraja co tak naprawde powinnien miec Indigo by sie nazywac Indigo.
Sluchaj Indigo zawsze pracuje nad soba, bo cos jest nie tak skoro akceptacja spoleczna jest negatywna. On probuje sie dostosowac do srodowiska tak by byc kims co mu bedzie odpowiadalo a i dopasuje sie do spoleczenstwa. Bardzo trudna sprawa, bo trzeba z wielu rzeczy zrezygnowac niestety i to powoduje w Tobie rozdarcie wewnetrzne, na zycie dopasowane i zycie idywidualne.
  • 0

#14

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

NeVeR, nie chce nikomu tutaj narzucać swojego zdania na temat tego czy jest tym dzieckiem Indygo czy nim nie jest... Naprawde jest wielu ludzi, którzy nie są zadowoleni z otaczającej nas rzeczywistości ale jakby wszyscy mieli wychodzić z założenia, że jest tak źle i nie może być lepiej to pokolenia wychowałyby się na depresji... Czy od takich ludzi należy dopatrywać się kluczowych ról w nadchodzących zmianach?? Indygo jest ciężko przystosować się do środowiska ale ich cechuje właśnie ta wyjątkowa wewnętrzna siła dzięki której zamiast się poddawać, mimo przeciwnościom losu stale się rozwijają i wiedzą czego oczekują od życia..

Wspomniałeś o przebudzeniu więc polecam przeczytać ciekawy artykuł człowieka który jest wyjatkowo obeznany w tych sprawach... Check this out
  • 0

#15

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

, nie chce nikomu tutaj narzucać swojego zdania na temat tego czy jest tym dzieckiem Indygo czy nim nie jest... Naprawde jest wielu ludzi, którzy nie są zadowoleni z otaczającej nas rzeczywistości ale jakby wszyscy mieli wychodzić z założenia, że jest tak źle i nie może być lepiej to pokolenia wychowałyby się na depresji... Czy od takich ludzi należy dopatrywać się kluczowych ról w nadchodzących zmianach?? Indygo jest ciężko przystosować się do środowiska ale ich cechuje właśnie ta wyjątkowa wewnętrzna siła dzięki której zamiast się poddawać, mimo przeciwnościom losu stale się rozwijają i wiedzą czego oczekują od życia..


Wlasnie o to chodzi... Kiedy np. mi doskwiera jakies cierpienie, badz bol czesto sobie przypominam, jaki jest moj cel i co musze robic, to jest jedyna pozytywna mysl podczas depresji, a nawet depresji egzystencjalnych. Mimo tego bolu, mimo nieudanych planow na zycie brne swoja wlasna droga i wszystko skupiam na tej drodze, dostosowuje normalne zycie do niej, bynajmniej probuje, bo sila rzeczy musze pracowac, chodzic do szkoly, zalatwiac rozne sprawy w urzedzie itd. itd. Od tego nie da sie uciec, wiesz sam bym wolal w tym czasie podrozowac po swiecie, szukac piekna i doskonalic sie duchowo, co teraz praktycznie na to nie mam czasu, nie mam mozliwosci, zbyt wiele obowiazkow i ograniczen szarego zycia otacza mnie. Mowie to na moim przykladzie, bo nie wiem jak z innymi Indigo, ale mniej wiecej te same problemy maja, a wszystko zalezy od srodowiska w ktorym sie wychowali.
Oczywiscie przeczytam podany przez Ciebie artykul...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych