Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycja nowego poddziału


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym zaproponować nowy poddział na forum: Życie po Śmierci > Nawiedzone Miejsca
Co prawda mamy już tutaj "Tajemnicze Miejsca" ale jest to kanał bardziej ogólnotematyczny. Mi chodzi o taki archiwalny zbiór miejsc w Polsce i zagranicą, które byłby dedykowane "łowcom duchów".

Od początku śledze kanał "Polish Paranormal TV", podoba mi się ten kanał ze względu na to, że nie jest przekombinowany. Jest prawdziwy i to mi się podoba. Ponadto zespół ten dąży do ambitnych planów m.in wyprawy zagranice. 
Chcą badać, mają sprzęt, mają czas i swoją pasje i głównie stąd wziął się ten pomysł.





#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W nazwie Tajemnicze Miejsca, mieści się również pojęcie Nawiedzone Miejsca, które są zazwyczaj tajemnicze, bo są nawiedzone.

Nie ma sensu rozmieniać się na drobne.





#3

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mimo, że faktycznie jest tam troche tematów z nawiedzonymi miejscami, to - Dziwny świat > Tajemnicze Miejsca - bardziej kojarzy mi się z tematami typu "Trójkąt Bermudzki" itd. To tylko propozycja, jeśli nie ma to sensu, to można zamknąć.





#4

Camebe.

    Pan Snów

  • Postów: 88
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie nie ma sensu dodawać nowego poddziału bo w tajemniczych miejscach i tak 90% tematów związanych jest z nawiedzonymi miejscami i gdyby dodać nowy dział ten pierwszy by umarł, takie odświeżanie nazwy (bo tak by to działało) nie ma sensu.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych