Skocz do zawartości


Zdjęcie

etria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

etria.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Etria, od francuskiego "etre", czyli zwyczajnie "być".

Interesuje mnie wszystko co ukryte, nieznane, zgłębianie świata to moje hobby. Bliski duchowo jest mi anarchizm. Zajmuję się okultyzmem już od paru lat (w praktyce, bo teoria na długo przedtem była mi bliska), zaczynałam od Goecji, przechodziłam przez ceremonialną, póki co, przeszłam z tego do bardziej lewościeżkowych rzeczy. Ściśle pracuję z bóstwami egipskimi, szczególnie żeńską częścią panteonu.

Oprócz tego kocham film V for Vendetta (V to taki mój ideał mężczyzny, heheh), sztukę, naukę, ludzi wpływających na losy społeczeństwa. Nie lubię płycizny, dlatego staram się wyciągnąć co się da ze wszystkiego. Od dwóch tygodni zgłębiam język francuski. Raczej większość rzeczy jest mi obojętna, nie reaguję zbyt emocjonalnie. Lubię ludzkie emocje. I towarzystwo ludzi, stąd jestem na tym forum.

Różnie będę się wypowiadać, bo nie lubię pisać, gdy nie mam w moim mniemaniu nic do powiedzenia.

 

Miło mi poznać.



#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1625
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie również miło poznać Cię. 

Życzę mile spędzonego czasu na forum wśród zwolenników i sceptyków, myślę, że znajdziesz tu sporo ciekawych tematów które Cię zainteresują.

Witaj w paranormalnym gronie ;)





#3

etria.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Allo, miło, że Tobie również miło.

Jestem przekonana, że znajdę tu dużo ciekawych wątków, forum jest rozległe. ;) A sceptyków, jak i zwolenników, darzę sympatią, dopóki nie przesadzają w żadną stronę, z kolei resztę ignoruję, toteż na pewno się odnajdę.



#4

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj Etria. Mam nadzieję, że staniesz się jedną z nas na bardzo długo. ;) Brakuje tu ludzi którzy kochają zgłębiać  tajemnicę  zjawisk paranormalnych, którzy mieszczą się po środku i nie obstają po skrajnościach w poglądach. Skrajności czasami niszczą relacje na forum, a tego pragniemy unikać :) Nie obawiaj się wyrażać własnych poglądów, nawet wtedy gdy co poniektórzy będą próbowali je obalić na różne sposoby. Jeśli pociąga Cię tajemnicza część naszej egzystencji, umysłu i świata, to wykorzystaj tu swoją wiedzę i voilà! :D


Użytkownik Endinajla edytował ten post 15.01.2017 - 17:27




#5

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam pięknie. Dobrze zaczęłaś. Często się zdarza że ludzie piszą chociaż nie mają nic do powiedzenia. Ty tego nie robisz więc plus dala ciebie wielki i paranormalny :)





#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to kotem i chlebem witamy!





#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja się założę, że się skończy na góra 10 postach :D 149 takie samo konto. Temat powitalny i cisza. 





#8

etria.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj Etria. Mam nadzieję, że staniesz się jedną z nas na bardzo długo. ;) Brakuje tu ludzi którzy kochają zgłębiać  tajemnicę  zjawisk paranormalnych, którzy mieszczą się po środku i nie obstają po skrajnościach w poglądach. Skrajności czasami niszczą relacje na forum, a tego pragniemy unikać :) Nie obawiaj się wyrażać własnych poglądów, nawet wtedy gdy co poniektórzy będą próbowali je obalić na różne sposoby. Jeśli pociąga Cię tajemnicza część naszej egzystencji, umysłu i świata, to wykorzystaj tu swoją wiedzę i voilà! :D

 

Raczej zostanę, choć pewnie częściej będę się wypowiadać na shoutboxie. Więcej mogę się wypowiedzieć na tematy społeczne, okultne, religijne i filozoficzne aniżeli UFO-like.

Tak czy siak - witam. (:

 

 

Witam pięknie. Dobrze zaczęłaś. Często się zdarza że ludzie piszą chociaż nie mają nic do powiedzenia. Ty tego nie robisz więc plus dala ciebie wielki i paranormalny :)

 

Witaj. I dziękuję. ;)

 

 

No to kotem i chlebem witamy!

 

 

Halo.

Kotem?



#9

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cześć! no... Koty są słone dla tego forum... Hehe czuj się tu swobodnie. ;)



#10

etria.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jecie koty?
To niedobrze, bo patronuje mi egipska Bast. ;)

#11

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie w tym rzecz, ale jeśli o mnie chodzi to nie zjadłbym nawet ogona. ;) Niektórzy zachowują się tu jakby nie było sklepów i zmuszeni byli polować. :D



#12

etria.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie spodziewałam się, że ktoś jeszcze się tu odezwie, hah.

No to całe szczęście, kićki są do podziwiania, nie do jedzenia. ;3



#13

Glossy Lady Blair.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witaj, miłego pisania z nami :)



#14

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obie musiałybyście jeszcze coś pisać :D



#15

Sylwita.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam koleżankę, widzę że zgłębiamy pokrewne, jak nie te same dziedziny, zobaczymy co się nam urodzi ;)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych