Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozstrzygnięcie nieścisłości dot. Szczekającej Firanki.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Niejasne zasady Szczekającej Firanki (27 użytkowników oddało głos)

Jak rozwiązać problem Szczekającej Firanki?

  1. Uzupełnić zasady o zapis dotyczący autorstwa i usunąć głosy na historię o Lirianach? (15 głosów [55.56%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 55.56%

  2. Uzupełnić zasady o zapis dotyczący autorstwa i zostawić głosy na historię o Lirianach? (5 głosów [18.52%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 18.52%

  3. Zostawić jak jest, to użytkownicy decydują, na co chcą zagłosować. (7 głosów [25.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.93%

Głosuj

#16

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Idea korupcji przy użyciu poloneza w kolorze "piasek sahara" zaczyna żyć własnym życiem :D

Ciekawe kogo D.K. skorumpowała nim tym razem?

I dlaczego to nie jestem ja?


  • 0



#17

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też miałam pytać o tego poloneza ale pomyślałam że odpuszczę.

Skoro już temat został poruszony to mam nadzieję że tym razem będzie to coś innego niż wspomniany polonez :D to duży konkurs, więc i 'koperta podana pod stołem' powinna być solidna :D
  • 0



#18

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli prawdą jest, że D.K. jest tak...ekhm... nieudolna jak był to uprzejmy zasugerować Faust I

cyt.

Zmienianie regulaminu w czasie trwania jakichkolwiek przedsięwzięć jest czystą kpiną i zawsze świadczy, i będzie świadczyć o nieudolności, a często o korupcji organizatorów.

 

(swoją drogą - gratuluję Faust I zarówno wyczucia jak i dyplomacji. Sugerować, że admin forum, na którym się udzielasz, jest nieudolny i korupcjogenny... :facepalm: )

 

...to sadzę, że zechce nam opylić tego samego poloneza, który już nie raz był kartą przetargową - a nie żadną tam kopertę.

I TO JEST SKANDAL moim zdaniem.


  • 0



#19

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"NAM" jakto nam?!? Mamy się podzielić tym poldkiem?! To byłby dopiero skandal.
  • 0



#20

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli za rok Szczekająca firanka również się pojawi, to fragment o korupcji będzie moim osobistym faworytem :D

 

Kronikarz wyraźnie pisał, że:

a) To NIE jest jego tekst

b) NIE podpisuje się pod nim, a wrzucił go jako ciekawostkę

 

Naprawdę trzeba mieć złe intencje, żeby próbować to w jakiś sposób wypaczyć. Nie był to tekst KP więc nie powinien brać udziału w konkursie, prosta sprawa. Zasady zaś nie są zmieniane, a tylko doprecyzowywane, bo jak widać wydawałoby się oczywista rzecz okazała się dla co poniektórych nie tak oczywista.

Swoją drogą, sam kiedyś napisałem temat o mumii "człowieka aligatora" gdzieś z USA, której co roku ubierają papierową czapkę na urodziny i wystawiają przyjęcie. I niech mi ktoś spróbuje wmówić, że to oznacza, że faktycznie uważam, że rzeczony człowiek aligator kiedyś istniał - pozostanie mi się tylko uśmiechnąć z politowaniem ;)


Użytkownik skittles edytował ten post 07.01.2017 - 00:47

  • 1



#21

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opcja trzecia, ponieważ jeśli całość zasad według jakich przyznawana jest nagroda brzmi: "Nagroda im. Szczekającej firanki przyznawana za najdziwniejszą, najbardziej absurdalną lub w innym stopniu kuriozalną historię paranormalną, jaka pojawiła się na forum w okresie od 22 grudnia 2015 r. do 22 grudnia 2016 r.", a nie można z zacytowanego zdania wywnioskować w żaden sposób, że tyczy się to jedynie historii autorstwa użytkowników forum, to znaczy że nie tyczy się jedynie historii autorstwa użytkowników forum.


  • 1



#22

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Swoją drogą, sam kiedyś napisałem temat o mumii "człowieka aligatora" gdzieś z USA, której co roku ubierają papierową czapkę na urodziny i wystawiają przyjęcie. I niech mi ktoś spróbuje wmówić, że to oznacza, że faktycznie uważam, że rzeczony człowiek aligator kiedyś istniał - pozostanie mi się tylko uśmiechnąć z politowaniem ;)

jak Ty nic skittles nie wiesz o tym, że marzenia się spełniają... :facepalm:

Mówisz - masz. Ale na swoją odpowiedzialność :D

 

Nie, nie - to nie jest mój tekst (sam bym tego nie wymyślił przecież).

To cytata będzie. Prawie.

I z moimi dopiskami :D

 

Szaraki 2016 - przesłuchanie

 

Jeśli ktoś coś potwierdza, to znaczy , że jest tego samego zdania. :), to znaczy , że zapożyczony tekst jest jego pomysłem.

 

Widzicie więc skittles (i nie mówcie mi, że się mylę - bo ja Wam nie mówię, co macie robić ze swoim wolnym czasem), że skoro znaleźliście w internecie tekst o mumii "człowieka aligatora" gdzieś z USA, której co roku ubierają papierową czapkę na urodziny i wystawiają przyjęcie, to Wam się tylko wydaje, że go znaleźliście.

Bo, tak naprawdę skittles (i milczcie, kiedy się do Was odzywam), to Wy to sami wymyśliliście.

Ja nie wiem skąd Wam takie chore pomysły do głowy przychodzą (papierowa czapka na głowie mumii aligatora?) ale sugeruję, żebyście może zajęli się wywoływaniem duchów albo rzucaniem klątw?

Wy skittles śliwki lubicie?

 

Bo gdyby np. skittles nie pokierował myszką  - kopiuj - wklej, to ten tekst sam by się tam nie wstawił, a jakby sam się nie wstawił to nie miałby prawa brać udziału w konkursie, a gdyby wstawił go autor, to autor brałby udział, a, że wstawił go skittles, to znaczy, że został przez niego umieszczony, czyli z jego inicjatywy, czyli spowodowany jego przemyśleniami i intencjonalnością.

 

Więc mówicie skittles, że kierowaliście się myszką.

Ja Was skittles nie potępiam ale, umówmy się, że to się samo nie zrobiło. A skoro nie zrobiło się samo, to ktoś to musiał zrobić.

Jak więc myślicie - KTO jest tym kimś?

Widzieliście skittles, że Was tak zapytam znienacka, autora tego czegoś na forum?

I słusznie - bo ja też go nie widziałem.

Skoro więc zgadzamy się, że to coś, co wywołaliście z własnej inicjatywy spowodowanej przemyśleniami i intencjalnością - że o kierowaniu myszką nie wspomnę - nie ma ani mamy ani taty, to chyba zgodzicie się ze mną  skittles (i nawet nie próbujcie zaprzeczać - bo ja to widzę), że to Wy i nikt inny powinniście wziąć udział w konkursie.

 

I jeżeli myślicie, że nie widzę waszej kwaśniej miny, to się mylicie skittles - chciałbym to wyraźnie zaznaczyć.

 

 

Jeśli kierował się intencją wywarcia wpływu na użytkownikach, to użytkownicy mogą jego intencje i pomysłowość nagrodzić "Szczekającą firanką" ;)

 

I teraz skittles - już na koniec (bo ja nie mam całego dnia żeby tu z Wami przebywać) - skoro ustaliliśmy, to co ustaliliśmy, to ustalmy sobie jeszcze jedno.

Jeśli bawiliście się tą myszką, to chyba zdajecie sobie sprawę, że nie pozostało to bez wpływu na innych użytkowników?

I macie, mam nadzieję świadomość, że użytkownicy mogą Wam odpłacić tym samym?

 

skittles - bądźcie mężczyzną - skoro mieliście intencję wywarcia wpływu na użytkownikach (a to już ustaliliśmy) to mi tu teraz nie udawajcie dziewicy na potańcówce i weźcie na klatę konsekwencje.

I nie szlochajcie mi tu - weźcie się w garść do cholery.

 

Użytkownicy Was skittles nagrodzą i nie interesuje mnie, że Wam się to nie podoba.

Było się myszką nie bawić.

 

Tak uważam.

 

Słucham?!

Wy do mnie skittles coś mówiliście?

No, to się cieszę.

 

A teraz idźcie już bo mam tu jeszcze jednego takiego jak Wy - Kronikarz psiakrew Przedwiecznych.

Dobrze, że nie Gall Anonim.

Ciżemka jego mać
 


  • 4



#23

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wolałabym jednak, aby się Państwo skupili na samej ankiecie, a nie okładaniu się po grzbietach argumentami (słownymi). Dziękuję :)


  • 0



#24

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ty dziecko bredzisz? to NIE JEST mój temat - więc po co piszesz tu o mnie? Wyszłaś z bzdurnego założenia, że ja w to wierzę - na jakiej podstawie? To jest forum internetowe, i nigdzie nie jest powiedziane, że w temat, który ktoś wrzuca - wierzy. 

Sugerujesz mi, że założyłem sektę i namawiam na to innych w tym temacie?  :D to nie mam pytań. 

 

 

Trochę kultury HPL, trochę kultury. Trochę z tym na bakier na para ... a tym bardziej  u zielonego.

Wkleiłeś artykuł i nie opatrzyłeś go własnym komentarzem (sam mi taki temat za brak komentarza zdjąłeś ^^,) dlatego można było go odebrać jako ten, z którym identyfikujesz się i jest zgodny z twoim światopogladem.
Jeśli w trakcie konkursu otrzymujesz  minusy to zapewne z powodu braku komentarza, zostałeś odebrany jako osoba identyfikująca się z tym artykułem. Dostałeś więc minusy za opinię czego nie pochwalam ale jak wiemy ocenianie za poglądy na para ... jest normą. Zabolały cie minusy?


  • 0



#25

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mimo, iż, jak już wcześniej 17 razy było napisane, powtórzę - zawarłem komentarz swój a propos tematu, w poście 5. Czy gdzieś jest powiedziane, że komentarz MUSI być dodany, bo jak nie, to autor się zgadza? Czy gdzieś jest napisane, że musi być dodany w pierwszym poście tematu?

Tak więc, obaliłem twój bzdurny argument, że usuwam twoje tematy (składające się z 1 linka i żadnego słowa), a sam swoich nie komentuję.

Ale skoro nie doczytałaś do 5 posta...bo tak Aidil - temat, to nie jest tylko pierwszy post :) to sobie tylko laurkę wystawiasz.

 

O jakich minusach mówisz, bo nie bardzo rozumiem?

 

 

 

 

 


  • 0



#26

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mimo, iż, jak już wcześniej 17 razy było napisane, powtórzę - zawarłem komentarz swój a propos tematu, w poście 5. Czy gdzieś jest powiedziane, że komentarz MUSI być dodany, bo jak nie, to autor się zgadza? Czy gdzieś jest napisane, że musi być dodany w pierwszym poście tematu?

Tak więc, obaliłem twój bzdurny argument, że usuwam twoje tematy (składające się z 1 linka i żadnego słowa), a sam swoich nie komentuję.

Ale skoro nie doczytałaś do 5 posta...bo tak Aidil - temat, to nie jest tylko pierwszy post :) to sobie tylko laurkę wystawiasz.

 

O jakich minusach mówisz, bo nie bardzo rozumiem?

 

 

 

 

 

 

Nie zdziwi ciebie fakt tego 5 posta?  moj temat zniknął ponieważ nie dałeś mu takiej szansy, by zaistniał. Ale niech stanie na twoim.
Laurkę tym postem i innymi z tego poziomu rysujesz sobie za każdym razem sam. Końce te dywagacje i jak zawsze tutaj masz racje.


  • 0



#27

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam taką prośbę .

Czy możecie przestać obrzucać się błotem i przejść na pw ? To nie jest temat za co komu kto dał minusa , czego nie zrozumiał ani w co wierzymy. Jest to ankieta więc proszę głosować a nie pluć jadem bo czuję się jak w kościele na gorzkich żalach.

Dziękuję ;)





#28

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może przestańcie już bojkotować ten konkurs na "Szczekającą firankę", o'k?  Przeżywacie to jakby to nie była "Szczekająca firanka", a wręcz "Spadająca gilotyna". Ten konkurs to świetna zabawa i powinniśmy odbierać go jako fajną rozrywkę i nie obrażać się, nie buntować, nie robić skandalu. Ja bym zostawiła zasady gry, takie jakie były na początku. Najwyżej można je zmienić przy kolejnej edycji konkursu. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, nie powinniśmy brać do serca takiej nagrody. Ona nie jest zła. Pokazuje tylko, że zwycięzca ma wyobraźnie i potrafi zadziwić. - a to jest już pewna zaleta, bo nie każdy ma taką perfekcyjną wyobraźnię, zdolności, wiedzę etc. by zadziwić, zszokować, zawstydzić. W końcu to forum o zjawiskach paranormalnych, więc nie rozumiem waszych reakcji. Boicie się tego jak ognia. W kwestiach paranormalnych, dla osoby, która naprawdę doświadcza zjawisk paranormalnych, żyje z tym na co dzień, to taka nagroda tylko podkreśla wyjątkowość tej osoby i powoduje, że inni będą chcieli poznać, to, co nią kieruje, to co ona przeżyła i jej historię, bo z góry będą zakładać, że ona wiele rzeczy wie, skoro pisze, to czego inni nie rozumieją. ;) Proste ;) 


  • -3



#29

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli temat o Lirianach podkreśla wyjątkowość Kronikarza! Tak samo skittles może czuć się wyjątkowy!
Panowie, idąc tropem powyższej wypowiedzi macie perfekcyjną wyobraźnię, zdolności i wiedzę, potraficie zadziwić i zszokować :)

Zobaczymy jak w ankiecie zadecydują użytkownicy.

Bojkotować? Nikt tu niczego nie bojkotuje.
  • 0



#30

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Shadow, toż niczego nie będziemy zmieniać. Pisałem to już kilka razy - zasady od początku dla wszystkich były jasne, jakoś nikt wcześniej nie zagłosował na wklejkę. Jak dla mnie ta dyskusja w ogóle nie jest potrzebna, wystarczyło uściślić zasady w pierwszym poście tematu.

PS. No i nikt tu nie bojkotuje konkursu, co najwyżej niewielką grupkę próbującą wprowadzać własne reguły ;)


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 07.01.2017 - 16:41

  • -1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych