Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy czujesz się obrażony?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy czujesz się obrażony? (18 użytkowników oddało głos)

Czy czujesz się obrażony?

  1. Tak (9 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Nie (8 głosów [44.44%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 44.44%

  3. Nie mam zdania (1 głosów [5.56%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 5.56%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to sami widzicie ze ja nie jestem taki zly ;p



#17

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O Tobie jeszcze napiszemy....

Tak się nie wypinaj.





#18

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie, gdyby tak do końca zanalizować obrazek z tematu, to oni chyba wszyscy są ŁYSI na tej "ławie".
Powinienem czuć się zdyskryminowany?


Rzekłabym, że każdy członek ławy oburzonych ma na głowie białego stetsona. Wyjątkiem jest tylko jeden po prawej, który faktycznie jest łysy. Ale sądząc po postawie, ma skoliozę. Jeśli więc jesteś łysy i masz skoliozę lub chodzisz w białym stetsonie, to tak -- możesz czuć się dyskryminowany :szczerb:
 
Co do Przema -- prosiłabym zostawić ten temat w spokoju. Może uznacie w tym momencie, że jestem dziwna (być może jestem, mniejsza o szczegóły, zwłaszcza, że sama miałam wielokrotnie pod górkę z Przemem -- albo raczej on miał ze mną ;) ), ale po pierwsze wypadałoby pamiętać o tym, ile to forum mu zawdzięcza, a po drugie -- nie zapatruję się jakoś specjalnie entuzjastycznie na obsmarowywanie osoby, której na forum już od dawna nie ma, więc nie bardzo może się obronić. Dziękuję :)





#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też nie lubię za plecami... ale on moją opinię na temat tej jednej sytuacji zna, a nawet może ją pamiętać. Zresztą zgodnie z tym co mówisz szefowo, forum mu zawdzięcza bardzo dużo i to jest bezdyskusyjne. 

Nie jest moim zamysłem dokonywanie manipulacji w ocenach użytkowników, ale wspominki. Tak, ten jeden raz spowodował, że poczułem się zawiedziony, obrażony i poniżony na tym forum. Ale... nikt z nas nie jest idealny i każdemu zdarzają się nieprzemyślane/złe decyzje. Po czasie jest to dla mnie zdarzenie o takim wymiarze. 

Po prostu, wtedy miał gorszy dzień. Z czasem okrzepłem na forum i stałem się bardziej gruboskórny. Następna taka akcja, nie zrobiła by na mnie wrażenia.





#20

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe czemu juz takie durne tematy nie powstają co? :P pozdro dla kumatych




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych