Skocz do zawartości
Zdjęcie

10 szokujących przepowiedni na rok 2017!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

pishor

  sceptyczny zwolennik

 • Postów: 4740
 • Tematów: 275
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Woda dotrze do Świnoujścia.

A morze zaleje ulice Wenecji tak, że będzie wyglądać jak kanał...

 

 

Ale

Zaleje pół Europy m.in Włochy, Francję.

 

Więc wygląda na to, że do Świnoujścia może dotrzeć ona od strony Tatr (tak mniej więcej) :D


 • 0#17

gregorius
 • Postów: 3
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ktoś wyżej zauważył zazwyczaj przepowiednie są na takiej zasadzie, że przybędzie do nas wielkie zło lub jakiś kataklizm i dopiero później będzie nagroda w postaci nieba itp. Ale moim zdaniem teraz na Ziemi nie dzieje się dobrze, to może by tak bez tych kataklizmów, katastrof dobro do nas przybyły w postaci np. UFO które podzielą sie z nami jakąś tajemną wiedzą lub chociaż nam powie czy z nami nie współpracowali tysiące lat temu (piramidy itp)


 • 0

#18

TheToxic

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1247
 • Tematów: 42
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przepowiednie 2017: co czeka Polskę?

 

Istnieje kilka wspólnych elementów charakteryzujących różne przepowiednie 2017 roku, które dotyczą naszej ukochanej ojczyzny. Powtarzają się one w tak wielu niezależnych przepowiedniach, że muszę je w tym miejscu wyszczególnić. Tym bardziej że napawają one dość optymistycznie – szczególnie w świetle ogólnie ponurych wizji.

 

1. Polska wyjdzie obronną ręką z większości globalnych zawirowań – ominie ją nie tylko wojna i zapaść cywilizacyjna, ale także kataklizmy naturalne. 

2. Polska uwolni się od zewnętrznych wpływów i nareszcie uzyska pełną suwerenność. Już teraz zaczynamy dostrzegać pierwsze symptomy procesów wyzwoleńczych, choć obecnie dokonują się one w dość kontrowersyjnej formie. Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian. 

3. Polska stanie się oazą spokoju i gwarantem bezpieczeństwa dla swoich mieszkańców. Mogą się w niej schronić ludzie, którzy pragną uciec przed działaniami III wojny światowej. Ludzie z całej Europy będą chcieli zamieszkać w naszym kraju.

4. W Polsce powstanie iskra, która będzie zarzewiem przemiany całej ludzkości. To właśnie z naszego kraju wypłynie mądrość czyniąca ludzi lepszymi. 

5.Język polski znacznie zyska na znaczeniu (w ujęciu międzynarodowym). Będą w nim pisane wszystkie dokumenty prawne na świecie (ustawy, rozporządzenia, uchwały)

 

Podaję tylko kawałek artykułu o Polsce.

źródło

#19

Aileene
 • Postów: 18
 • Tematów: 2
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian. 

 

 

To nie brzmi zbyt optymistycznie. :P
 

Ale akurat zgadzam się z przedmówcą, często można spotkać się z przepowiedniami, w których większość zła omija Polskę. Podobno nawet z trzeciej wojny światowej mamy najlepiej wyjść. Ale to raczej nie w tym roku.


 • -1

#20

gregorius
 • Postów: 3
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No mam nadzieje, że Polskę ominie wszelakie zło, to by było fajnie, ale z tym Pisem jako dobrą zmianą na razie sie nie sprawdza :D


 • -1

#21

Alis

  "Zielony" uspokaja ;)

 • Postów: 690
 • Tematów: 171
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę omijać temat polityki, żeby nie wywoływać niepotrzebnych spięć.


 • 0#22

Macgajwer74
 • Postów: 34
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

4 + 9 = 13

4.09.2017 lub 9.04.2017

13 dzień miesiąca.

 

Uważam, że na pewno dojdzie, do jeszcze jakiś zamachów terrorystycznych. Ucierpi Watykan.  Unia Europejska kiedyś rozleci się na strzępy. USA już nie będzie taką potęgą. Chiny wszystkich zaskoczą, bo zaatakują. Szwadrony śmierci dotrą do Europy. Prawie cała Europa będzie pod wpływem Islamu, ale nie Polska. My znowu będziemy narodem wybranym i staniemy się ostatnim krajem chrześcijańskim , który się uratuje. Tą wojnę przerwie uderzenie asteroidy w Atlantyk. To spowoduje olbrzymie T-sunami jakiego świat nie widział. Zaleje pół Europy m.in Włochy, Francję. Woda dotrze do Świnoujścia. Zginie mnóstwo istnień. Po takiej katastrofie ludzie się połączą. Dojdzie do upadku cywilizacji i masowe zwrócenie się ku Bogu. Powstanie nowa wiara, nowa religia. Ten kto ją stworzy, zostanie wzięty za mesjasza. On poprowadzi wiernych, przez kolejny etap wojny, który będzie najokrutniejszym etapem...będzie tym co nazywamy Armageddon. Ostatecznie jedna ze stron wygra, ale świat już nie będzie taki jak dawniej- zarazy, promieniowanie, choroby etc. może nawet przebiegunowanie. Ci co ocaleją, nie będą szczęśliwi.  spotka nas wielkie wymieranie, do którego sami doprowadzimy, ale homo sapiens nie znikną z powierzchni Ziemi, lecz dadzą początek nowej cywilizacji. Ale zanim do tego wszystkiego dojdzie jeszcze minie dużo, dużo czasu. Rok 2017 wiele nie będzie różnił się od 2016, może z tą różnicą, że będzie więcej zamachów i więcej politycznych skandali...

Tak to sobie wymyśliłam.

Myślę, że ktoś już prędzej to wymyślił

http://www.paranorma...-wojna-wiatowa/


 • 0

#23

skittles
 • Postów: 1323
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

4. W Polsce powstanie iskra, która będzie zarzewiem przemiany całej ludzkości. To właśnie z naszego kraju wypłynie mądrość czyniąca ludzi lepszymi.

 

Czy to akurat Polacy mają od zawsze takie mesjanistyczne zapędy, czy treść przepowiedni zależy po prostu od kraju? Tzn w Niemczech głoszą, że z Niemiec wypłynie mądrość, W indiach, że z Indii, a w Japonii, że z Japonii?

 

 

Język polski znacznie zyska na znaczeniu (w ujęciu międzynarodowym). Będą w nim pisane wszystkie dokumenty prawne na świecie (ustawy, rozporządzenia, uchwały)

 

Ja rozumiem, że to tylko "przepowiednia", ale mogliby coś mniej nieprawdopodobnego przepowiadać. Równie dobrze można przepowiedzieć, że w 2017 ludzkość czeka pierwszy realny kontakt z obcą cywilizacją i... niespodzianka, okaże się, że przybysze z kosmosu mówią po Polsku!


Użytkownik skittles edytował ten post 05.01.2017 - 19:52

 • 4#24

Maska

  Entuzjastyczny sceptyk

 • Postów: 556
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@skittles
To chyba Mickiewicz tak nam namieszał. Mówił, że polacy staną się przyczyną odzyskania wolności uciemiężonych narodów Europy. Martyrologia I te sprawy.

Poza tym dość długo byliśmy w niewoli, 123 lata plus troch przed I 60 lat po, aż do ustąpienia komunizmu.
Chyba stąd bierze się postawa mesjanizmu w polskim społeczeństwie (w innych społeczeństwach też występują I występowały.ludy ameryki na przykład składali ofiary z ludzi, by nie dopuścić do zagłady świata. Żydzi, muzłumanie, chrześcijanie I ateiści wierzą, że swoją postawą ratują świat.

Ludzie chcą czuć się wyjątkowi, na czym zyskują naciągacze.
 • 0

#25

D.B. Cooper
 • Postów: 1165
 • Tematów: 108
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ramach przypomnienia.


W 2017 roku nie tylko  ma nastąpić całkowite zaćmienie słońca ale także pojawić się ma biblijny znak, który podobno ma zwiastować nadejście Jezusa i Apokalipsę. Znak ten objawi się w postaci niewiasty, która jest odziana w Słońce a pod jej stopami znajduje się  Księżyc. Na głowie ma natomiast nosić wieniec stworzony z 12 gwiazd. Jest to rzadki układ, który ma zdarzyć się dokładnie 23 września 2017, a w Biblii opisany jest jako jeden z niezwykłych znaków, zwiastujących powtórne przyjście Jezusa i koniec świata który dotąd znamy...Wpis z grudnia 2016. 20 listopada, w dniu zakończenia Roku Miłosierdzia, rozpoczyna się seria niespotykanych zjawisk astronomicznych, które są prawie dosłownym wypełnieniem wersetów Apokalipsy 12:

"Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia."
 
Jest to na tyle rzadkie zjawisko, że można nazwać je ewenementem w historii ludzkości. Już sam ten fakt skłania do głębszej refleksji i bliższego przyjrzenia się temu, co dzieje się na niebie.
 
Otóż tego właśnie dnia Jowisz, zwany Królem Układu Słonecznego, przemieści się do konstelacji Panny (na wysokości łona), gdzie spędzi - poruszając się ruchem retrogradacyjnym - 9,5 miesiąca. Ten czas odpowiada bezpośrednio okresowi brzemienności kobiety, licząc od dnia zapłodnienia.
 
Po 9,5 miesiącach Jowisz opuści łono Panny. W dniu jego "narodzin", 23 września 2017 roku, będzie można zaobserwować konstelację Panny jakby obleczoną w Słońce, wznoszące się wprost za nią. U jej stóp znajdziemy Księżyc, a ponad jej głową umiejscowi się 12 gwiazd: 9 z gwiazdozbioru Lwa i 3 dodatkowe - Wenus, Merkury i Mars.
 
Jest to zaprawdę zadziwiająca koincydencja. Ale jakby tego było mało, także data tych zjawisk nie może być przypadkowa. Wszystko to będzie miało miejsce w 100 rocznicę objawień w Fatimie, a kulminacja nastąpi 3 tygodnie przed rocznicą fatimskiego cudu Słońca, które rozbłyskiwało i tańczyło na portugalskim niebie, na oczach tysięcy pielgrzymów

Przesłanie z Fatimy jest naglące i aktualne jak nigdy dotąd.  Ludzie nie nawrócili się i nie przestali obrażać Boga. Świat płonie konfliktami; widzimy okrutne wojny, giną całe narody, prawa Boże są łamane w coraz to wymyślniejszy sposób. Maryja ostrzegała przed wybuchem II WŚ, teraz ostrzega przed czymś znacznie gorszym. Choć wciąż czekamy na wypełnienie się obietnicy zwycięstwa Jej Niepokalanego Serca i okres pokoju, mający potem nastąpić, to nie możemy pominąć Jej dramatycznych słów, o karze, która musi nadejść jeśli się nie nawrócimy i nie będziemy pokutować za grzechy.
 
Nie bądźmy obojętni na znaki czasów. Pamiętajmy, że Trzej Królowie odnaleźli Dzieciątko Jezus patrząc w niebo i idąc za Gwiazdą Betlejemską, a pojawienie się w czasach ostatecznych znamiennych zjawisk na firmamencie niebieskim jest zapowiedziane w Piśmie Świętym. 

małydziennik.pl

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 07.09.2017 - 02:52

 • -1
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u