Skocz do zawartości
Zdjęcie

10 szokujących przepowiedni na rok 2017!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Staniq

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 4314
 • Tematów: 589
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

 W swoim krótkim a może długim życiu, bo ponad 50-letnim, przeżyłem już 4 końce świata i 2 apokalipsy . Bywały przepowiednie śmieszne, tragiczne i smutne. Nie wspominam o głupich, bo nie warto. W latach 70 XX wieku zapowiadano zalew chińczyków , mieli całkowicie zapanować nad Europą. Teraz boimy się muzułmanów z tego samego powodu. I co i nic. Czy strach przed przyszłością ma ciągle nad nami przewagę?

Rok 2017 będzie taki, jak sami sobie stworzymy..

 

 

                     Atomic-Bomb-Explosion-600x450.jpg

                     fot/google

 

1.
Zgodnie z przepowiednią Żydowską świat cały czas oczekuje na narodziny Mesjasza, który ma zupełnie zmienić nasz świat i przynieść na niego prawdę i miłość. Według wielu przesłanek ma się On narodzić już w 2017 roku, bowiem to właśnie wtedy czeka nas rocznica rozpoczęcia narodzin Izraela jako państwa, czyli roku 1947, które to zostało rok później oficjalnie ogłoszone. Zwolennicy wizji powołują się także na całkowite zaćmienie Słońca, które ma odbyć się 21 sierpnia 2017 i to wtedy ma narodzić się Mesjasz! Co więcej jeśli do roku 1947 dodamy 70 lat (czyli okres trwania biblijnego pokolenia) otrzymamy dokładnie  rok 2017.  Proroctwa mówią, że diabeł nie podda się tak łatwo i będzie ścigał kobietę z której narodzić się ma owe cudowne dziecię.
2.
W 2017 roku nie tylko  ma nastąpić całkowite zaćmienie słońca ale także pojawić się ma biblijny znak, który podobno ma zwiastować nadejście Jezusa i Apokalipsę. Znak ten objawi się w postaci niewiasty, która jest odziana w Słońce a pod jej stopami znajduje się  Księżyc. Na głowie ma natomiast nosić wieniec stworzony z 12 gwiazd. Jest to rzadki układ, który ma zdarzyć się dokładnie 23 września 2017, a w Biblii opisany jest jako jeden z niezwykłych znaków, zwiastujących powtórne przyjście Jezusa i koniec świata który dotąd znamy. Dalsze wersety Apokalipsy po układzie gwiezdnej niewiasty mówią m.in. także o smoku, z którym walczyć mają Archanioł Michał, a także reszta jego wojowników.
3.
Franciszek w 2014 roku zapowiedział że będzie Papieżem, jeszcze przez 2-3 lata, po czym żartobliwie wyznał, że potem od razu już czeka go droga do domu Ojca. Te słowa zszokowały wielu ludzi – zarówno katolików jak i ateistów, którzy wbrew swoim poglądom w dużej części cenią aktualnego Papieża i pochwalają za jego podejście i postępowanie. Jeśli faktycznie Ojciec Święty mówił wtedy prawdę to jeśli nie umrze lub po prostu nie abdykuje do końca 2016 to możliwe, że jedna z tych sytuacji zdarzy się w 2017. roku,
4.
Wszyscy pewnie dobrze pamiętamy atak zamachowca Ali Agcy na Papieża Jana Pawła II, który o mało co nie skończył się śmiercią Ojca Świętego. Ostatecznie jednak wszystko zakończyło się dobrze, a napastnik został ujęty i co ciekawe gdy już wypuszczono go z więzienia mężczyzna postanowił zostać pisarzem i spisał swoje przemyślenia w książce. Praca zamachowca opisuje przyszłe plany islamistów, które mają dotyczyć objawień w Fatimie, a raczej ich setnej rocznicy, która przypada dokładnie na 13 maja 2017 roku – to właśnie wtedy muzułmanie przeprowadzą końcowy atak, który ma całkowicie odmienić świat, w którym żyjemy i wprowadzić Islam jako jedyną i prawdziwą religię, której przestrzeganie stanie się obowiązkiem.
5.
Darryl Anka jest znanym artystą, który zajmuje się efektami specjalnymi. Jest autorem efektów do takich filmów jak choćby Piraci z Karaibów, czy Iron Man.Od 1983 roku życie mężczyzny całkowicie się zmieniło, bowiem to właśnie wtedy miała go nawiedzić istota zwana jako Bashar poprzez komunikację channelingową. Bashar ma być podobno jednym z wcieleń Darylla, a także szarakiem, który ukazuje nam prawdziwą wiedzę, a także przepowiada przyszłość. Bashar wyznał, że czas od 2017 do 2019  ma być dla świata niezwykle przerażający, bowiem to właśnie wtedy ma dojść do zamachu terrorystycznego, jakiego nie znał jeszcze świat. Istota wspomniała, także że od 2015 do 2017 odnajdziemy dowody na istnienie życia poza Ziemią – niestety pełny kontakt ma nadejść dopiero kilka lat później!
6.
Co ciekawe nawiązując do zapowiedzi zamachowca Ali Agcy który mówił o ostatecznym ataku Islamu 13 maja 2017 roku dość podobnie uważała znana wizjonerka Baba Wanga, która w wyniku wypadku spowodowanego przez wichurę straciła wzrok, a około 20 lat później ujawniła dar widzenia rzeczy, których nie są wstanie zobaczyć inni.  Wanga wskazała  rok 2017 jako prawdziwy okres końca Europy. Wszystko to ma być oczywiście związane z rosnącymi w siłę wojskami Islamu, które bez problemy wejdą do Europy i w końcu zniszczą ją od środka wprowadzając tu swoje rządy, religię i kulturę, a niszcząc to co udało nam się stworzyć i co było dla nas ważne.
7.
Media już od pewnego czasu informują o 2012 TC4, czyli asteroidzie,która choć została odkryta w 2012 roku to dalej wiedza na jej temat jest bardzo nikła. Naukowcy szacują, że planetoida ma od 10 do 40 m średnicy, co jest dość znaczącą różnicą, biorąc pod uwagę, że asteroida 10 metrowa nie jest wstanie wyrządzić nam żadnej krzywdy, podczas gdy 40 metrowa jest wstanie nawet wywołać tsunami. Badacze starają się uspokajać ludzi i twierdzą, że możliwość uderzenia planetoidy w Ziemię jest jak na razie bardzo niska – oczywiście z dopiskiem, że szacunki mogą ulec zmianie i w zależności od wyników zwiększyć się lub zmniejszyć. Asteroida ma dotrzeć do nas w październiku 2017. Warto w tym miejscu przypomnieć przepowiednie badacza biblijnego Heliosa, który twierdził, że według swoich obliczeń, pod uwagę których wziął także wnioski znanego fizyka Issaca Newtona koniec świata ma nastąpić w 2017 roku, a jego przyczyną ma być właśnie planetoida!
8.
13 maja 2017 minie dokładnie 100 lat odkąd Maryja ukazała się trójce dzieci w Fatimie i ujawniła im niezwykle przerażające przekazy, które dotyczyły m.in. obrazu piekła, a także tragedii, która przez wielu interpretowana jest jako atak na Jana Pawła II! W związku z tak podniosłą rocznicą wiele osób oczekuje, że dokładnie w ten dzień stanie się coś spektakularnego powiązanego z Maryją jak choćby ponowne objawienie w Fatimie i przekazanie kolejnej tajemnicy, a być może nawet ukazanie się całemu światu.
9.
Rok 2017 to także 300 lat od powołania pierwszej loży masońskiej, która równo 100 lat temu zapowiedziała że niedługo rozpocznie się ostateczne zniszczenie Kościoła Katolickiego, które od dawna mają w planie. Masoni mają chcieć uaktywnić wszystkich swoich ludzi jakich mają w Watykanie by zniszczy Kościół od środka i pozbawić go całej siły jaką niegdyś posiadał? W jaki sposób mają to zrobić? Niektórzy twierdzą, że poprzez wybór nowego Papieża, który ma być w pełni ich marionetkę i wypełniać ich nakazy,a także doprowadzić do zniesienia starych zasad  i wprowadzenia niezgodnych z chrześcijaństwem praw.
10.
Magazyn the Economist, który słynie z bardzo symbolicznych przekazów wywołujących skrajne emocje opublikował ostatnio okładkę na której znajduje się 8 nietypowych kart Tarota z przedziału Wielkich Arkanów, czyli Wieża, Mag, Sąd Ostateczny, Pustelnik, Śmierć , Koło Fortuny i Gwiazda. Karty mają zawierać rzekomo wskazówki na temat tego co będzie działo się w roku 2017. Karta Sądu Ostatecznego przedstawia Donalda Trumpa siedzące na planecie Ziemia i trzymającego symbole władzy, co ma być podobno nawiązaniem do złudnej siły Trumpa, którego wielu potraktuje jako wyzwoliciela, co ma być błędem. Karta Wieży natomiast ma symbolizować rozłam Watykanu na dwa odłamy- bardziej radykalnych wyznawców i postępowych, natomiast karta Śmierć to symbol potwornego zniszczenia i nieszczęscia, jednak ma to być coś co spowoduje także dobrą zmianę.

 

Źródło: milky-way-1427210.jpg


 • 10#2

TheToxic

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1245
 • Tematów: 42
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Prof. Kleiber: w 2017 roku przeszczep ludzkiej głowy i zwijany smartfon

Co nas czeka w 2017 roku? Prof. Michał Kleiber, naukowiec, były minister nauki i były prezes PAN ma odważne prognozy. W przyszłym roku pojawi się elastyczny smartfon, szeroko dostępna szczepionka na AIDS, a lekarze być może przeprowadzą nawet pierwszy przeszczep ludzkiej głowy. W polityce możliwy jest rozpad Unii Europejskiej jaką znamy. A gospodarka? Na horyzoncie znów mogą pojawić się negocjacje w sprawie umowy TTIP.

 

- Od kilku już lat przed Świętami Bożego Narodzenia przedstawiam krótką prognozę dotyczącą nadchodzącego roku. I chyba nigdy dotychczas nie wydało mi się to tak kłopotliwe, jak obecnie – pisze prof. Michał Kleiber

 

A jednak były minister nauki i szef Polskiej Akademii Nauk, a przede wszystkim naukowiec, stawia kilka odważnych tez. Jego zdaniem w 2017 roku możemy być świadkami pierwszej w historii transplantacji ludzkiej głowy. I choć brzmi to, jak science fiction, jest niezwykle prawdopodobne. Podjąć się jej chce włoski chirurg, który operację planuje od lat. Kiedy ogłosił publicznie swoje plany w 2013 roku, świat myślał, że zwariował. Trzy lata później udowodnił w testach na zwierzętach, że jest to możliwe. Wyznaczył już nawet datę operacji na żywym człowieku – ma odbyć się dokładnie za rok, w grudniu 2017 roku.

 

Pozostając przy medycynie, prof. Kleiber spodziewa się też pierwszej szeroko dostępnej szczepionki przeciw HIV/AIDS i doustnego aerozolu zastępującego diabetykom zastrzyki insulinowe.

To będzie dobry rok dla technologii użytkowych. Być może zobaczymy pierwszy tak elastyczny smartfon, że da się go zwijać i baterie do smartfonów dwukrotnie przedłużające ich działanie. Na ulice mogą też wyjechać auta elektryczne nowej generacji.

 

Prof. Kleiber przewiduje również interesujące zmiany dotyczące energetyki i zmian klimatu. To właśnie w 2017 roku ma szansę powstać pierwsza elektrownia atomowa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To kraj niezwykle bogaty w zasoby ropy naftowej, więc decyzja o wykorzystywaniu energii atomowej jest niezwykle znamienna. W przyszłym roku Chiny mogą też stworzyć rynek na emisję gazów cieplarnianych.

 

Prof. Kleiber wychodzi również poza świat nauki i kreśli scenariusze dla Polski, Europy i świata.

 

W Polsce, jeśli zrealizuje się scenariusz negatywny, mogą nas czekać przyspieszone wybory. Opozycja będzie kontynuować protesty, coraz większe grupy społeczne będą ją w tym wspierać, a to może prowadzić do paraliżu parlamentu i innych organów państwa. Niestety, gospodarka negatywnie odczuje te polityczne perturbacje.

Europie grozi zaś rozpad Unii – nie całkowity, ale o Wspólnocie w obecnym kształcie musielibyśmy zapomnieć. Zastąpić ją może pewnego rodzaju wspólnota gospodarcza. To według scenariusza pesymistycznego. Nieco jaśniejsza - i bardziej prawdopodobna - wersja wydarzeń zakłada, że powstanie Unia wielu poziomów, w której dominować będzie strefa euro. Jednak dla Polski też nie byłby to korzystny rozwój wydarzeń.

 

Na szczęście istnieje także scenariusz pozytywny - uważa prof. Kleiber. Składają się na niego "długofalowe rozwiązania problemu imigracji i uzgodnienie głównych elementów wspólnej polityki zagranicznej, starania o lepszą legitymizację poczynań Unii, pełna realizacja idei czterech rynkowych wolności (przepływ towarów, usług, finansów i osób), efektywniejsze finansowanie z unijnego budżetu działań proinnowacyjnych z dbałością przy tym o modernizację struktury gospodarek we wszystkich państwach członkowskich" – pisze profesor w swoim artykule.

 

A na świecie? To może być rok, w którym Europa i Stany Zjednoczone wrócą jednak do zawieszonych właściwie negocjacji TTIP. To, zdaniem profesora, scenariusz pozytywny, w którym świat pogłębia proces globalizacji, mając jednocześnie na uwadze interesy krajów Trzeciego Świata. Zagrożeniem w skali globalnej jest jednak terroryzm, konflikty regionalne i nierówności społeczne i masowe migracje ludności.

 

źródło


Użytkownik TheToxic edytował ten post 29.12.2016 - 14:28
#3

๖ۣۜKhan
 • Postów: 359
 • Tematów: 43
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bzdury w 2012 też miał być koniec świata. Technologia się rozwija szybko to fakt. Poza tym chyba już jesteśmy w stanie zmienić trajektorie lotu takich meteorytow czy asteroid. Papież miał na myśli, że kończąc swoją posługę czeka go zapewne nagroda. Ma już swoje lata, więc gdzie ma iść? Na grzyby? Czy łowić ryby? On też jest przecież człowiekiem, a osoby w podeszłym wieku myślą coraz czesciej o śmierci i ewentualnie o dalszym ciągu... To normalne.
 • -3

#4

Staniq

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 4314
 • Tematów: 589
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[email protected]

Wskaż proszę fragment, gdzie jest mowa o końcu świata, bo przepowiednie Newtona to raczej nie są tymi, co wzbudzają lęk. No dobra, jest taki fragment, ale jak większość takich przepowiedni, na pewno się nie sprawdzi, więc nie ma o co kopii kruszyć. Jeżeli coś nam nawet zagraża, nie znaczy to, że nas wykończy. Asteroidy nas mijają co chwilę.


 • 0#5

Moskwianin
 • Postów: 38
 • Tematów: 4
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziesiąty punkt artykułu przykuł moją uwagę do tego stopnia, że poszukałem zeszłorocznego rocznika The Economist "The World in 2016". Lektura tego periodyku raczej jest uspokajająca, ponieważ żadna z przedstawionych w nim analiz, zapowiedzi czy innych fantasmagorii, raczej się nie sprawdza. The Economist jest bardzo stronniczym, przez co wątpliwie wiarygodnym wydawnictwem, kierowany jest głównie do "wyznawców demokracji", klasy średniej oraz prekariatu. Lecz mimo mało wpływowego i znaczącego odbiorcy często można znaleźć tam informacje bardzo głęboko ukryte o bardzo cennym znaczeniu gatunkowym. Informacje te można znaleźć w licznych grafikach a nawet reklamach. Wracając do rocznika "The World in 2016", pragnę przypomnieć okładkę:

 

A1W6AZuwvhL.jpg

Źródło  

 

Bardzo ciekawy jestem Waszej opinii, jak interpretujecie okładkę. Dla mnie znaczącym jest przepowiedzenie "przegranych 2016 roku", których wizerunek jest czarno-biały, lecz to nie jedyna informacja.

Rok 2017 ma wyglądać tak:

 

Editors_Page_1440x1170.jpg?itok=TslGW8HC

Źródło

 

Natomiast treść "The World in 2017" jest raczej optymistyczna, wynika z niej że mimo gromkich zapowiedzi, nic się nie stanie. 

 

Edit. Pragnę podkreślić, że najbardziej znaczące informacje nie czyta się "wprost". Te rysunki to gra koloru, kształtu, tła, kąta ułożenia, a niekiedy lustrzanego odbicia. 


Użytkownik Moskwianin edytował ten post 29.12.2016 - 20:23

 • 3

#6

Endinajla

  Empatyczny Demon

 • Postów: 1854
 • Tematów: 133
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

4 + 9 = 13

4.09.2017 lub 9.04.2017

13 dzień miesiąca.

 

Uważam, że na pewno dojdzie, do jeszcze jakiś zamachów terrorystycznych. Ucierpi Watykan.  Unia Europejska kiedyś rozleci się na strzępy. USA już nie będzie taką potęgą. Chiny wszystkich zaskoczą, bo zaatakują. Szwadrony śmierci dotrą do Europy. Prawie cała Europa będzie pod wpływem Islamu, ale nie Polska. My znowu będziemy narodem wybranym i staniemy się ostatnim krajem chrześcijańskim , który się uratuje. Tą wojnę przerwie uderzenie asteroidy w Atlantyk. To spowoduje olbrzymie T-sunami jakiego świat nie widział. Zaleje pół Europy m.in Włochy, Francję. Woda dotrze do Świnoujścia. Zginie mnóstwo istnień. Po takiej katastrofie ludzie się połączą. Dojdzie do upadku cywilizacji i masowe zwrócenie się ku Bogu. Powstanie nowa wiara, nowa religia. Ten kto ją stworzy, zostanie wzięty za mesjasza. On poprowadzi wiernych, przez kolejny etap wojny, który będzie najokrutniejszym etapem...będzie tym co nazywamy Armageddon. Ostatecznie jedna ze stron wygra, ale świat już nie będzie taki jak dawniej- zarazy, promieniowanie, choroby etc. może nawet przebiegunowanie. Ci co ocaleją, nie będą szczęśliwi.  spotka nas wielkie wymieranie, do którego sami doprowadzimy, ale homo sapiens nie znikną z powierzchni Ziemi, lecz dadzą początek nowej cywilizacji. Ale zanim do tego wszystkiego dojdzie jeszcze minie dużo, dużo czasu. Rok 2017 wiele nie będzie różnił się od 2016, może z tą różnicą, że będzie więcej zamachów i więcej politycznych skandali...

Tak to sobie wymyśliłam.


 • 1#7

Wszystko
 • Postów: 8090
 • Tematów: 57
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o ten przeszczep głowy to prawdopodobnie dojdzie do niego ale to nie oznacza że będzie on udany. Bo jak wiadomo przeszczep głowy to nie taka prosta

sprawa.

 

Rok 2017 wiele nie będzie różnił się od 2016, może z tą różnicą, że będzie więcej zamachów i więcej politycznych skandali...

 

Czyli te kataklizmy które opisujesz to w jakich latach mają wystąpić?

#8

Endinajla

  Empatyczny Demon

 • Postów: 1854
 • Tematów: 133
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

Czyli te kataklizmy które opisujesz to w jakich latach mają wystąpić?

Na pewno jeszcze ne teraz. Pierw rozwinie się globalne ruszenie a dopiero potem nastąpi kataklizm. Ja cały czas mam złe przeczucia, jeśli chodzi o Watykan. Tam coś złego się wydarzy... :(


 • 2#9

Universe24
 • Postów: 831
 • Tematów: 54
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W 2017 r. Korea Północna zdobędzie zaawansowaną broń atomową, Turcja stanie się państwem autorytarnym w pełni, konflikt w Syrii nadal będzie się tlił. Spodziewam się ciekawej sytuacji w Rosji któej kończą się rezerwy federalne na pokrycie deficytu budżetowego. Kryzys dotknie Europę i USA i będzie sie pogłębiał. W Polsce ten rok będzie podobny do poprzedniego, a Pis umocni władzę autorytarną. Poważnego konfliktu spodziewam sie w 2020-2025 r. 


 • 0#10

Zuzełka
 • Postów: 154
 • Tematów: 1
 • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nigdy nie ma dobrych przepowiedni? Zawsze wszystko musi być tragiczne, straszne i przerażające? :( 


 • 4

#11

pishor

  sceptyczny zwolennik

 • Postów: 4740
 • Tematów: 275
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zawsze wszystko musi być tragiczne, straszne i przerażające?

 

Musi - bo inaczej nikt by na takie "przepowiednie" nie zwrócił uwagi.

 

Wszystkie te małolaty, ludzie słabi psychicznie albo znajdujący w permanentnym stanie zdołowania, nie mieliby się czym jarać, "przepowiadacze" straciliby aurę wyjątkowości i tajemniczości, a ich szare, nudne życie byłoby jeszcze bardziej szare i jeszcze bardziej nudne.

Bulwarówki nie miałyby o czym pisać, portale internetowe nie miałyby oglądalności, a takie tematy jak ten nie miałyby żadnych komentarzy.

A tak - wszyscy są szczęśliwi i co roku mają się czym ekscytować.

 

Ale żeby nie było, to mam swoją autorską przepowiednię na nadchodzący rok - i jest ona... pozytywna.

 

rok 2017 - 2+0+1+7=10

10 - październik

październik - miesiącem oszczędzania

oszczędzają bogaci i nam się opłaci

 

Prawda, że od razu zrobiło się bardziej miło i sympatycznie?


 • 3#12

Endinajla

  Empatyczny Demon

 • Postów: 1854
 • Tematów: 133
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A nie uważacie, że przepowiednie, to bardzo dobra technika manipulacji społeczeństwem? To nie jest żadną tajemnicą, że zastraszone, zaszczute społeczeństwo jest bardziej otwarte na różne rodzaje środków manipulacji. Ktoś, kto ma władzę nad jednostkami, to nawet bez ich wiedzy, potrafi sprawić u jakiejś grupy, że ta wzniesie się na wyższy szczebel, ale zarazem można kogoś z tego szczebla zwalić, tak radykalnie, że dojdzie do unicestwienia osobowości. Można połączyć dwie zwaśnione społeczności, stawiając im wspólnego wroga. Ludzkość łączą tragedie. Człowiek dąży do zaspokajania swoich potrzeb. Potrzeba bezpieczeństwa jest niezbędna, by wzbić sie na wyższy szczebel w hierarchii potrzeb tj. zaspokojenie potrzeby uznania, a potem przynależności i miłości. Zrzucając społeczeństwo na jeden z niższych szczebli, odbierając poczucie bezpieczeństwa, jesteśmy w stanie nim manipulować. Bo kto chciałby spaść jeszcze niżej i żyć jak zwierzę? Nikt. Takie zwalanie ludzi ze szczebli hierarchii potrzeb, jest metodą manipulacji. I takie negatywne przepowiednie, mogą idealnie temu służyć. 


 • 1#13

kikkhull
 • Postów: 266
 • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W 2017 r. Korea Północna zdobędzie zaawansowaną broń atomową, Turcja stanie się państwem autorytarnym w pełni, konflikt w Syrii nadal będzie się tlił. Spodziewam się ciekawej sytuacji w Rosji któej kończą się rezerwy federalne na pokrycie deficytu budżetowego. Kryzys dotknie Europę i USA i będzie sie pogłębiał. W Polsce ten rok będzie podobny do poprzedniego, a Pis umocni władzę autorytarną. Poważnego konfliktu spodziewam sie w 2020-2025 r. 

Kolega czerpie informacje z TVN

zaawansowana broń atomowa? Chyba chodzi o sposób przenoszenia pocisków a takie próby były już w tym roku, z 8 prób jedna rakieta balistyczna zdała egzamin o zasięgu 4000 km.

Turcja po nieudanym puczu już takim krajem się stała

konflikt w Syrii nie tli się tylko jest tam wojna

Rosji tak się rezerwy kończą że az kupuje złoto, wczoraj kupuli 30 ton, transakcja na ponad miliard zielonych, w całym 2016 kupili 200 ton.

PiS umocni władze autorytarną, znaczy w jaki sposób? Kryzysu bardziej spodziewał bym się w Polsce a nie Europie.


 • 0

#14

Bajabongo
 • Postów: 54
 • Tematów: 2
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Zaleje pół Europy m.in Włochy, Francję. Woda dotrze do Świnoujścia.

Hola hola, tylko nie do Świnoujścia proszę :)

Co do reszty artykułu, wiele rzeczy sie zgadza. Ataki terrorystyczne będą, jak nie w Europie to w krajach arabskich tak jak dotychczas. Żydzi praktycznie co 100 lat mówią, że lada dzień nadejdzie mesjasz. Chrześcijanie czekają na ponowne nadejście swojego prawie 2000 lat i co roku ton ma być właśnie ten przełomowy rok, a szatan nie próżnuje i kusi nas tak samo mocno.
Z tego co pamiętam, gdy Obama miał zostać prezydentem, Ameryka miała sie osłabić, Chiny dotrzeć na Marsa, a Putin odejść z polityki.

Jak zwykle za 365 dni okaże się, ile z tych przepowiedni można podciągnąć do minionych wydarzeń :)

Użytkownik Bajabongo edytował ten post 03.01.2017 - 21:11

 • 0

#15

Zaciekawiony
 • Postów: 7159
 • Tematów: 76
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Woda dotrze do Świnoujścia.

A morze zaleje ulice Wenecji tak, że będzie wyglądać jak kanał...

 

Może napiszemy swoje typy a za rok sprawdzimy kto najlepiej trafiał?


 • 1
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


  Bing (1)
stat4u