Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo Katowice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cuaderno.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, 

Zarejestrowałem się specjalnie na forum, aby opowiedzieć Wam dziwne zjawisko które zaobserwowałem w Katowicach 2 dni temu..

 

Wracałem w stronę dworca i cieszyłem się chwilowym słońcem, które ostatnio nie jest częstym gościem z racji pory roku.

Zerknąłem więc na słońce i nagle zobaczyłem, że coś migneło z jednej strony nieba na druga dosłownie w ułamku sekundy!

 

Pierwsza myśl, że mam majaki spowodowane krótkotrwałym zerknięciem na słońce, ale nie..

Dosłownie widziałem coś przypominające samolot co pognało z jednej strony nieba na druga...

Złapałem szybko telefon robiąc zdjęcie, zrobiłem krok w bok i kolejne.

 

Na zdjęciach widać sporę przesuniecie obiektu, o którym mówię - to działo się na przestrzeni sekund

Załączone grafiki

  • 20161221_123520.jpg
  • 20161221_123517.jpg
  • 20161221_123516.jpg

  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Flara na soczewce obiektywu. I widziałeś to tylko w telefonie.


  • 1



#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I TO jest magia świąt.

Zerknąłem więc na słońce i nagle zobaczyłem, że coś migneło z jednej strony nieba na druga dosłownie w ułamku sekundy!

A mimo to

Złapałem szybko telefon robiąc zdjęcie, zrobiłem krok w bok i kolejne.

Pytanie brzmi - nie CO to było ale ILE trwa "ułamek sekundy" w Katowicach?


  • 4



#4

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Byłem w Katowicach - ułamek sekundy w Katowicach trwa 5 minut. 

A co do tematu: Z początku myślałem że ktoś znowu myślał że spodek to ufo a niestety się zawiodłem. Tak jak napisał Zaciekawiony, flara. Albo Święty Mikołaj.


  • 0



#5

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wy lepiej obczajcie tego kogos, kto zaparkowal na zakazie! Wstaw te fotke na forum 997.pl a nie na paranormalne. To flara.
  • 0



#6

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To może jeszcze raz

Flara na soczewce obiektywu. I widziałeś to tylko w telefonie.

 

Tak jak napisał Zaciekawiony, flara.

 

 

To flara.

 

Tymczasem:

 

Zerknąłem więc na słońce i nagle zobaczyłem, że coś migneło z jednej strony nieba na druga dosłownie w ułamku sekundy!
(...)

Dosłownie widziałem coś przypominające samolot co pognało z jednej strony nieba na druga...

Złapałem szybko telefon robiąc zdjęcie, zrobiłem krok w bok i kolejne.

 

Moim zdaniem, nie da się zobaczyć flary (widocznej tylko na telefonie) nie używając tego telefonu (zanim się ją zobaczyło) - podobnie jak nie da się, co sfotografować czegoś, czego ruch trwał tylko UŁAMEK SEKUNDY, bo samo uruchomienie telefonu (nawet jeśliby się go miało akurat w dłoni)w celu sfotografowania tego czegoś, trwa wielokroć dłużej.

Pomijam tu kwestię, że flara nie przemieszcza się błyskawicznie jak coś "przypominające samolot".


  • 0



#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To sie raczej nie porusza, bo nie ma zadnych smug.
Kto powiedzial, ze on to widzial na niebie, a nie dopiero w telefonie? Temat dla sensacji - malo takich bylo? A moze to Wenus? ;)
  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nagrałeś nibiru

  • 1



#9

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ufo ? Behehehe.
Mieszkam w Katowicach od urodzenia i nigdy nie widziałam czegoś paranormalnego ale nienormalnego owszem.
Czy to tył dworca ? Od ulicy Andrzeja ? Przecież tam same ćpuny i dilerzy się kręcą, coś tam robił? Ogólnie tył dworca to dzielnia dilerki.
Na moje oko na zdjęciu jest odbite światło. Nie jest to ufo. I proszę nie psuć mi tu reputacji Katowic bo znajdę i łeb ukręce. Heh.
Btw.
Samochód nie musi być autora.



#10

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na pierwszym zdjęciu widać jakieś dwie plamki przy górnej krawędzi - na kolejnych już ich nie ma. Stawiam, że to one są przedmiotem tematu, a nie flary które zostały mylnie zinterpretowane przez autora.


  • 0

#11

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na pierwszym zdjęciu widać jakieś dwie plamki przy górnej krawędzi - na kolejnych już ich nie ma. Stawiam, że to one są przedmiotem tematu, a nie flary które zostały mylnie zinterpretowane przez autora.

 

Hmm... to po co wstawiał kolejne fotki, na których nie widać tych czarnych plam z pierwszego zdjęcia?

Najlepiej niech autor zaznaczy o co konkretnie chodzi chociaż temat chyba już i tak spalony.


  • 0



#12

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To są pytania do autora wpisu. Ja tylko zwracam uwagę na fakt, który najwyraźniej umknął komentującym :) Sam początkowo pomyślałem, że to "plamy" na matrycy (bo tak to trochę wygląda, ale wtedy powinny być widoczne na innych kadrach.

Nie wiem co to znaczy "spalony lemat", a zwłaszcza "chyba".... że nie jesteśmy na form dyskusyjnym? 


  • 0

#13

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a czy wogóle patrzyliście na pierwsze zdjęcie z  góry? autorowi zdjęcia o to chodziło   tamte dolne to flary


  • 0

#14

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Flara na soczewce obiektywu. I widziałeś to tylko w telefonie.

Jeżeli autor nosi okulary mógł ją widzieć nie tylko na ekranie. :]

Choć oczywiście robienie przez okularnika wielkiego halo z flary na okularach byłoby przejawem skrajnej głupoty lub totalnego braku spostrzegawczości. Chyba, że nosi okulary od dziś lub zmienił płyn do czyszczenia na jakiś marnej jakości i ma 10 lat więc nie zna się na optyce. 

 

Jak dla mnie - nieudana prowokacja. 


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych