Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złote Szaraki 2016 - komentarze, gratulacje, podziękowania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#46

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cytując klasyka:" O takie Paranormalne nic nie robiłem!"

QfkRE.gif


  • -1



#47 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Taka propozycja mnie trochę rozczarowała zaglądając dzisiaj na forum. Wiadomo część stałych bywalców nabyła "doświadczenia" w zbywaniu schematowych prób wciśnięcia forumowym sceptykom paranormalnego wydarzenia opisanego wsposób prowokacyjnie absurdalny. Jednak, że całość i sens posiada w miarę logiczny ciąg zdań rozpędza koło dyskusji. W sumie na tym polega idea tego forum. Nie rozumiem dlaczego sami zainteresowani tymi wojnami, kto pięknie przedstawi argument czy konkretne przykłady jako obalenie próby zmiany wymysłów na rzeczywiste wydarzenia.

 

Szkoda bo wg. mnie ja spotykając coś nadmiar dziwnego i nietypowego co postanowiłem opisać własnymi słowami niekoniecznie posiadając piękny i obrazowy talent literacki zaryzykuje, że przypną mi do profilu "szczekająca firanka". Z strony praktycznej i patrząc na główny nurt paranormalne.pl uważam, że Pani administrator zbyt pochopnie ulega demokracji stałym bywalcom (meblom), którzy dawno mogli odlecieć w tym, że forum trwa w swej dziedzinie bo nie zamieniło się jeszcze na kolejne miejsce "o wszystkim i o niczym".


  • 1

#48

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Informacja.

Te osoby, które zagłosowały na Kronikarza w kategorii " Szczekająca firanka " a jednocześnie ich głos stał się nieważny, mają prawo do ponownego głosowania.

Dziękuję za uwagę ;)






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych