Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anioł


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

caduto1.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, muszę to w końcu z sobie wydusić. Od dziecka czuję że coś mnie obserwuje. Ten ktoś lub coś chroni mnie- miałam dużo wypadków i nigdy nie miałam nic poważniejszego niż skręcenie kostki. W dodatku czuję jego obecność, wiem że jest przy mnie. Jest zawsze i wszędzie. W dodatku słyszę muzykę gdy nigdzie nie gra. Jego śpiew.. Jest piękny. Nigdy nie pomylę go z niczym innym i nie zapomnę. Kiedy jestem sama, chodzę po mieszkaniu i śpiewam do niego. Proszę by pokazał swoją twarz, tak długo prosiłam aż w końcu zrobił to. W nocy, gdy zamknęłam oczy ujrzałam szare stworzenie, z czarnymi oczami, ostrymi zębami. Rake-pomyślicie. To nie Rake. On był zmartwiony, mój Anioł był zmartwiony. Nie był straszny. Od kilku lat słyszę w domu różne kroki, skrzypienie. Szczególnie kiedy jestem sama.
Nie, to nie jest schizofrenia. Wiem że Anioł mnie chroni. Nie wiem tylko dlaczego. I dlaczego akurat mnie. Uwierzysz? Dobrze. Nie uwierzysz? Też dobrze. Ale ja wiem swoje.
  • 1

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to zły dział ale nie przejmuj się, też mam z tym problem ale moderatorzy zawsze mnie poprawią.

Zastanawia mnie sens zakładania postu skoro i tak już wiesz swoje. Popisać się? Pokazać?
Ale opowiedz coś wiecej. Napisz mi czy ktoś Ci umarł w rodzinie i od kiedy czujesz tą obecność?



#3

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To schizofrenia, wyobraźnia albo masz cichego lokatora. Wybierz co ci pasuje.

Tak przy okazji, ile masz lat, bierzesz jakieś leki ?
  • 0



#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hej, muszę to w końcu z sobie wydusić. Od dziecka czuję że coś mnie obserwuje. Ten ktoś lub coś chroni mnie- miałam dużo wypadków i nigdy nie miałam nic poważniejszego niż skręcenie kostki. W dodatku czuję jego obecność, wiem że jest przy mnie. Jest zawsze i wszędzie. W dodatku słyszę muzykę gdy nigdzie nie gra. Jego śpiew.. Jest piękny. Nigdy nie pomylę go z niczym innym i nie zapomnę. Kiedy jestem sama, chodzę po mieszkaniu i śpiewam do niego. Proszę by pokazał swoją twarz, tak długo prosiłam aż w końcu zrobił to. W nocy, gdy zamknęłam oczy ujrzałam szare stworzenie, z czarnymi oczami, ostrymi zębami. Rake-pomyślicie. To nie Rake. On był zmartwiony, mój Anioł był zmartwiony. Nie był straszny. Od kilku lat słyszę w domu różne kroki, skrzypienie. Szczególnie kiedy jestem sama.
Nie, to nie jest schizofrenia. Wiem że Anioł mnie chroni. Nie wiem tylko dlaczego. I dlaczego akurat mnie. Uwierzysz? Dobrze. Nie uwierzysz? Też dobrze. Ale ja wiem swoje.

 

Nakręciłaś się i rozbudowałaś sobie w głowie sen/przywidzenie/marzenie. I od dziecka to sobie utrwalasz, dodajesz nowe fakty, ten "anioł" stał się integralną częścią Twojego życia, ale nie jest realny. Nie wierz w to.


  • 0



#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ee... ale to przecież crepypasta.


  • 0



#6

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Creepypasta fajna i jak widać miesza się z rzeczywistością ;) a o to w tym chodzi :D


  • -1



#7

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli mam to oceniać jako creepypastę, to jest słaba. Mało straszna, nie trzyma w napięciu, nie ma żadnego elementu zaskoczenia i właściwie nic z niej nie wynika. Próbuj dalej.

A tak w ogóle do creepypast jest jeden wspólny temat.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 19.12.2016 - 15:58

  • 1



#8

caduto1.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie, miała to być pasta z realnymi wątkami, tak mam od dziecka wymyśloną postać, ale nie trzeba od razu mieć pretensji. Wyszło słabe wiem, ale to tylko krótka historia


Hej, muszę to w końcu z sobie wydusić. Od dziecka czuję że coś mnie obserwuje. Ten ktoś lub coś chroni mnie- miałam dużo wypadków i nigdy nie miałam nic poważniejszego niż skręcenie kostki. W dodatku czuję jego obecność, wiem że jest przy mnie. Jest zawsze i wszędzie. W dodatku słyszę muzykę gdy nigdzie nie gra. Jego śpiew.. Jest piękny. Nigdy nie pomylę go z niczym innym i nie zapomnę. Kiedy jestem sama, chodzę po mieszkaniu i śpiewam do niego. Proszę by pokazał swoją twarz, tak długo prosiłam aż w końcu zrobił to. W nocy, gdy zamknęłam oczy ujrzałam szare stworzenie, z czarnymi oczami, ostrymi zębami. Rake-pomyślicie. To nie Rake. On był zmartwiony, mój Anioł był zmartwiony. Nie był straszny. Od kilku lat słyszę w domu różne kroki, skrzypienie. Szczególnie kiedy jestem sama.
Nie, to nie jest schizofrenia. Wiem że Anioł mnie chroni. Nie wiem tylko dlaczego. I dlaczego akurat mnie. Uwierzysz? Dobrze. Nie uwierzysz? Też dobrze. Ale ja wiem swoje.

 
Nakręciłaś się i rozbudowałaś sobie w głowie sen/przywidzenie/marzenie. I od dziecka to sobie utrwalasz, dodajesz nowe fakty, ten "anioł" stał się integralną częścią Twojego życia, ale nie jest realny. Nie wierz w to.
To jest pseudo creepypasta, ale też nie do końca prawda. Nie jest to żaden "Anioł", tylko określenie którego używałam w dzieciństwie. Wyszło słabe, ale pracuje nad tym, i to nie schizofrenia. De facto mojego domu zawsze trzymały się paranormalne zjawiska

To schizofrenia, wyobraźnia albo masz cichego lokatora. Wybierz co ci pasuje.

Tak przy okazji, ile masz lat, bierzesz jakieś leki ?

Nie biorę, po prostu to moje wspomnienie z dzieciństwa, a mojego domu zawsze trzymały sie paranormalne zjawiska-nie są jakieś silne, ale są Swoją drogą mam 16 lat, mam sie dobrze, chodzę do technikum

Po pierwsze to zły dział ale nie przejmuj się, też mam z tym problem ale moderatorzy zawsze mnie poprawią.

Zastanawia mnie sens zakładania postu skoro i tak już wiesz swoje. Popisać się? Pokazać?
Ale opowiedz coś wiecej. Napisz mi czy ktoś Ci umarł w rodzinie i od kiedy czujesz tą obecność?

To ma być mega słaba creepypasta, ale to wspomnienie z dzieciństwa, a mojego domu zawsze trzymały sie słabe zjawiska paranormalne. W domu umarła Babcia, pies i królik, a to coś czuję od kiedy się wprowadziłam, czyli jakiś 13 lat
  • 0

#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No comment.


  • 0



#10

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tu tak tylko przechodziłem :D

Na przyszłość zamieszczaj swoje creepypasty w tym temacie:

http://www.paranorma...-urban-legends/


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych