Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cześć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

wukuwu.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Część wszystkim,jak nakazuje kawałek kultury nowo przybyłym wypada się przedstawić. Wukuwu - żaden anagram ani głębsze znaczenie, ot nic sobą nie reprezentujące słówko.
Zdecydowałem się na rejestrację po przeczytaniu kilku postów porwaniowych.... ktoś wybaczcie kto nie pamiętam podpisał, że "wygrałeś dziś internety"?. Kilka przeczytanych postów sprawiło iż się po płakałem że śmiechu. Do tego stopnia iż korciło mnie żeby dorzucić coś z nano robo foki. wybaczcie ale that made my day!
O mnie ? Interesują mnie rzeczy często niewytłumaczalne, skomplikowane jak i humor bo jak każdy wie powaga zabija powoli.
No to tyle Lecę czytać dalej!

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1625
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj na forum i baw się dobrze . Czekamy na ciekawe posty.



#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kotem i chlebem witamy!

Czytaj, czytaj i komentuj. Czasem sam coś napisz, a wtedy my poczytamy.





#4

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I skomentujemy :) Witaj.





#5

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

witaj :)

Miłego pobytu na forum :)





#6

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hejka. Mam nadzieję, że miło spędzisz tu swój wolny czas. ;)

Uważaj na sceptyków, bo potrafią być niegrzeczni, bezczelni i szybko sie irytują :D





#7

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I na niektóre wybitnie irytujące jednostki zwolenników, które przy każdej okazji oskarżają sceptyków o bycie niemiłymi, niegrzecznymi i bezczelnymi,

szczególnie w sytuacjach gdy po dwóch dniach tłuczenia delikwentowi jak łopatą, że gadają takie rzeczy że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać,

w końcu zwolennik zostają zminusowany i łapie z tego powodu takiego focha, że aż pisze o tym elaborat na swoim profilu :)

 

Endinajla, ty na prawdę musisz za każdym razem witając kogoś, od razu przedstawić mu wszystkich ludzi którzy nie podzielają Twojego zdania jako niegrzecznych, bezczelnych i agresywnych? A może nowy by tak sam ocenił?

 

Witam na forum jeszcze raz :) wyrób sobie własne zdanie :)





#8

wukuwu.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem już troszkę o przysłowiowej "elycie" i od razu się wypowiem:
to nie pierwsze forum gdzie jest podział. Chyba należę do sceptyków bardzo ciężko mnie do czegoś przekonać, choć jestem otwarty na argumenty za jak i przeciw jakiejś teorii. Bawię się świetnie i w dalszym ciągu odczuwam wpływ robo nano foki ^^.

#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czas na para ... płynie skokowo patrz więc by nie wpaść w antrakt {chociaż o to tu nie trudno}, bacz na tych którzy z młodych gniewnych przeobrazili się w starych wk-ych.

 

Witaj.





#10

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Endinajla, ty na prawdę musisz za każdym razem witając kogoś, od razu przedstawić mu wszystkich ludzi którzy nie podzielają Twojego zdania jako niegrzecznych, bezczelnych i agresywnych? A może nowy by tak sam ocenił?

Ale nie dajmy się sprowokować w tak prymitywny sposób. :D @Endinajla, takimi wpisami tylko sobie wystawiasz świadectwo, nie innym. ;)

 

A Ciebie @wukuwu witam serdecznie.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 13.12.2016 - 12:35






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych