Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje uprowadzenie.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#46

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widze kolejny pretendent do statuetki szczekającej firanki.

W jaki sposób nano (czy tam robo, dobrze, że nie wysoce zawansowana technologicznie, ostatnio wszystko tłumaczycie super technologią, o której ani słowa nie powiecie) foka (a może foczka, w końcu morze), zmieniła się w (nieładną) kobietę, która cię uprowadziła I dała "prezent" ?

Chyba najlepsze wytłumaczenie to jednak udar słoneczny. Nie ważne, że był wieczór. Wystarczyło, że cały dzień latałeś po plaży bez kapelusza/czapki. Udar nie pojawia się po pięciu minutach na słońcu.
  • 0



#47

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Autor tematu był wczoraj po 18:00 i nic niezwykłego nie napisał. Sądzę , że temat nadaje się do zamknięcia i tak się dziwię , że doczekał się 4 stron. Nie chcę improwizować ale najbardziej realnym wytłumaczeniem jest dla mnie fakt , że Inspektor Lewis albo wytrzeźwiał , albo jest po zejściu ( narkotyki ) ewentualnie odstawił leki powodujące halucynację jak "Sirdalud" o którym wspomniałam w innym temacie.

 

A teraz słowo do autora.

Panie inspektorze , mając 32 lata , powinno się być zagorzałym sceptykiem i ze względu na płeć i ze względu na wiek. Do czegoś to zobowiązuje. Powinno się pracować i dbać o rodzinę i sprawy przyziemne a nie wspominać i żyć zdarzeniem z przed 25 lat na dodatek uważając , że w/w zdarzenie miało wpływ na dalsze paranormalne przypadki w życiu. Taka opowieść nie zdziwiłaby mnie , jeśli opowiedziało by ją dziecko. Natomiast jeśli twierdzi tak człowiek dorosły , twardo stąpający po ziemi ( co wykluczam ) to widocznie przyczyna jest w głowie i radzę szybko udać się do lekarza i nie mówię tego złośliwie a raczej z dobrego serca , ponieważ nie musisz być chory psychicznie , aczkolwiek może być to obrzęk lub guz mózgu. A na pewno nie raz nie dwa uderzyłeś się głowę.

 

Druga sprawa to pamięć.

Podejrzane jest dla mnie zapamiętanie takich szczegółów po tylu latach, ja wiem że wakacje w Darłowie były pewnie najwspanialszym przeżyciem ale cała ta historia nie przemawia do mnie. Jestem w podobnym wieku i stres , praca , nawał obowiązków wywołują u mnie stan realnego podejścia do życia i nawet jeśli żyję w tym biegu codziennych obowiązków chcąc przypomnieć sobie co robiłam w zeszłym tyg na obiad , nie jestem w stanie :/ a co tu mówić o tygodniu albo miesiącu albo roku.

Wiem , że nie można porównywać jedzenia do epizodu z życia, natomiast jest gdzieś szkopuł , który sam wyjdzie z biegiem czasu ;)


Użytkownik TheToxic edytował ten post 12.12.2016 - 09:27




#48

ufnol.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa historia ,ale jesteś pewien , że jkaos ci się to wszytsko nie przywidzaiło ?? I co myślicie o innych relacjach kontaktu z NOL np jak te tutaj: kasacja.gif???


  • 0

#49

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem jak mogliście to przegapić...!!!! Przecież autor cały pomysł wziął z filmu dla dzieci "Sekrety Morza"

 

http://www.filmweb.p...rza-2014-622476

 

Tam mama chłopca 7 letniego zamienia się w fokę na jego oczach.  Potem  wychodzi do niego w białym kombinezonie "płaszczyku"

Pochodzi z nierealnego świata, nie pamiętam, czy mówiła, że z gwiazd, ale na pewno coś w tym stylu.

 

Swoją drogą polecam ten film, mimo, że dla dzieci to jest piękny.


Użytkownik Claire edytował ten post 14.12.2016 - 19:10

  • 3

#50

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czas pogonić trolla? 

Mówiłem, że bajka jest dziurawa...





#51

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamykam a film może kiedyś obejrzę ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych