Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje uprowadzenie.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 replies to this topic

#1

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drodzy koledzy i koleżanki z forum. Tak jak napisałem w poście, który zamieściłem w miejscu służącym do przedstawiania się chciałbym opowiedzieć pierwszą historię, która sprawiła, że jestem od tamtego momentu świadkiem wielu paranormalnych zdarzeń.

Otóż w wieku 7 lat spędzałem wakacje wreaz z rodzicami nad polskim morzem. Wynajmowaliśmy tam domek z widokiem na morze. Całahistoria zaczęła się po zmierzchu. Byliśmy po kolacji zaś rodzice oglądali w telewizji Miasteczko Twin Peaks. Patrząc przez okno wychodzące na plażę zauważyłem w bladym świetle księżyca wychodzącą z wody fokę. Postanowiłem popatrzeć sobie na nią, gdyż żywej foki nigdy nie widziałem.W ciągu kilku minut byłem nad brzegiem morza, ale foka gdzieś zniknęła.

Zamiast niej na plaży stała kobieta. Była bardzo wysoką blondynką w kombinezonie, który teraz uznałbym za taki do surfingu. Kobieta miała w ręku dziwny przedmiot z którego wydobyło się nagle światło i....nagle znalazłem się w jakimś dziwnym pomieszczeniu. Leżałem na dziwnym łóżku zaś wokół mnie unosiły się w powietrzu jakby kryształowe kule wielkości piłeczek do tenisa ziemnego. Obok stała ta sama kobieta wraz z podobnie wysokim mężczyzną. Usłyszałem w głowie głos, który mi mówił abym się nie bał i że chcą coś mi dać. Spytałem skąd są i odpowiedzieli, że z dalekich gwiazd.

Nagle znowu znalazłem się na plaży, tym razem w pozycji siedzącej i gapiłem się na odpływającą fokę. Wróciłem do domu nic nie mówiąc rodzicom. Pamiętam, że nie mogło wszystko trwać długo, bo wróciłem kiedy trwał jeszcze serial.

Czy było to klasyczne uprowadzenie? Nie sądzę, bo przecież wszystko pamiętałem, ale z drugiej strony pewne zdarzenia mogły zostać wyparte z mojej pamięci...Co o tym sądzicie?
  • -1

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajne ale brakuje akcentów erotycznych..

Kombinezon powinien być obcisły i mokry. Kobieta wysoka, szczupła ale z dużymi, jędrnymi piersiami.

O konieczności braku stanika (sorry Staniq) i efekcie wpływu zimnej wody i chłodnej morskiej bryzy na stan górnej części kombinezonu nawet nie wspominam - bo to chyba oczywiste?

Tylko... skąd w tej opowieści "foka wychodząca z wody"? Bo owszem - foki w Bałtyku żyją ale czy aby tak często na plażę sobie wychodzą?

Teraz może częściej ale w latach 90 tych?

 

Pytam tylko, bo ja również , jako dziecko byłem z rodzicami nad polskim morzem ale...to zupełnie inna historia jest.


  • -1



#3

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I co Ci dali? A nie uważasz, że mogło ci się to po prostu przyśnić? Siedziałeś wpatrzony i odleciałeś świadomością. Czasem tak się zdarza. Ja kiedyś miałam sen, w którym obcy podeszli do okna i chcieli mnie zaprosić na pokład. Bałam się. Sen zaczął się, od tego, że sie obudziłam w nocy i zobaczyłam mocno niebieskie światła, a skończył się na tym , że uciekłam do łóżka i zasnęłam. Obudziłam się w takiej samej pozycji w jakiej zasnęłam we śnie. Od tego czasu również zaczęłam doświadczać więcej zjawisk paranormalnych. Teraz to już nie wiem , czy to był naprawdę tylko sen. Wolę myśleć, że był to sen. Tobie radze, to samo. :) No chyba , że masz jakieś dziwne coś w ciele, blizny etc. Tak czy inaczej, sadzę, że nie ma się czym martwić. :)


  • 1



#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Tak czy inaczej, sadzę, że nie ma się czym martwić. :)

Okej.
Załóżmy na chwilę, że autor został rzeczywiście "uprowadzony" przez kobietę - fokę, emitującą dziwne światło z jakiegoś przedmiotu - kobietę, która twierdziła, że pochodzi "z dalekich gwiazd".

I który wylądował w cudzym łóżku oraz kompletnie nic z tego nie pamięta.

W tej sytuacji, stwierdzenie "nie ma się czym martwić" - szczególnie w ustach kogoś, kto podejrzewa, że od czasu podobnego zdarzenia zaczął doświadczać ''zjawisk paranormalnych", jest dość słabym pocieszeniem.

Ja bym się raczej obawiał.

No, chyba, że autor ma w planach intensywniejszą i długotrwałą aktywność na tym forum, a w zanadrzu - zapas historii paranormalnych (jakieś duchy, klątwy, demony...), którymi zechciałby się podzielić z użytkownikami.

 

Wtedy, to doświadczenie, rzeczywiście może być przydatne.


  • 0



#5

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ile masz teraz lat ? 14 ?

Aż mi ręce opadły po przeczytaniu posta.

Nikt Cię nie uprowadził , albo Ci się przyśniło albo historia zmyślona, raczej stawiam na to drugie.





#6

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Fajne ale brakuje akcentów erotycznych."

@Pishor, gdyby uprowadzono mni w wieku nastoletnim, byłyby może akcenty erotyczne. Jak wiadomo, często przy uprowadzeniach mężczyźni zmuszani są do odbycia stosunku seksualnego z kosmitką w celu urodzenia przez nią hybrydy. Tak też jak zapowiedziałem w poście w którym się przedstawiłem, uprowadzenie było początkiem mojej przygody ze zjawiskami paranormalnymi o czym będę tutaj szerzej pisał. Co do foki była to być może nanofoka wyprodukowana przez kosmitów, która miała mnie zwabić na plażę

@Endinajla, nie to nie był sen.Pamiętam to zdarzenie doskonale.

@TheToxic, historia prawdziwa. Zauważyłem już, że jest tu wielu sceptyków, więc Twoje podejście przyjmuję bez zaskoczenia.
  • -2

#7

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nanofoka wyprodukowana przez kosmitów mówisz...

A możesz napisać, który to był rok?


  • 0



#8

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy było to klasyczne uprowadzenie?

 

 

 

Jak wiadomo, często przy uprowadzeniach mężczyźni zmuszani są do odbycia stosunku seksualnego z kosmitką w celu urodzenia przez nią hybrydy. Tak też jak zapowiedziałem w poście w którym się przedstawiłem, uprowadzenie było początkiem mojej przygody ze zjawiskami paranormalnymi o czym będę tutaj szerzej pisał. Co do foki była to być może nanofoka wyprodukowana przez kosmitów, która miała mnie zwabić na plażę
 

 

Inspektor Lewis  Ty na poważnie to piszesz?  

Ponawiam pytanie Toxic: ile masz lat?

 

Miałam napisać o rozwoju emocjonalnym/psychofizycznym siedmiolatków, wyobraźni itp ale po przeczytaniu zaznaczonych fragmentów myślę że zostanie to pominięte i zignorowane. Mimo wszystko właśnie wyobraźnią i snem wyjaśniłabym przedstawioną przez Ciebie historię.


  • 0



#9

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Latem foczki na plaży leżą... także tego, żadna rewelka. Kurde, tyle lat nad morze i w góry i nad jezioro jeżdżę i nic, żadnej lewizny z kosmitką, nawet z foczką.

Świat schodzi na psy.

Tak swoją drogą, usnąłeś na słońcu i mózgownica źle pracowała. Na drugi raz czapeczkę załóż.





#10

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Jak ja lubię to forum, jednych nawiedzają psie demony a inni uprowadzani są przez krwiożercze nanofoki z kosmosu... inbo trwaj :D


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 10.12.2016 - 15:30

  • 5



#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że to mogła być syrena. Kiedyś marynarze opisywali jak syreny wabiły ich śpiewem do wody.
Albo to była kobieta- terminator. Jak oglądaliście filmy z tej serii to wiecie że taki terminator może się zmieniać w dowolną osobę.
I nawet opis też pasuje. Więc sądzę że rozwiązałem zagadkę. Nie musisz dziękować.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 10.12.2016 - 16:16

  • 0



#12

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Pishor, to był 1991r., co ma niewiele chyba do rzeczy, bo skoro kosmici przylecieli na Ziemię to wyprodukowanie sztucznej foki nie powinno być dla nich problemem. Zresztą nie upieram się, że była sztuczna. Mogła być prawdziwa, a pojawiła się przez przypadek.

@Alis, zagadka dla Ciebie. W 1991r. miałem 7 lat, mamy rok 2016. Ile mam lat?

@Staniq, czapeczka nie była konieczna, to wieczór był. Jak chcesz się nabijać najpierw przeczytaj tekst ze zrozumieniem, a później napisz, bo głupio to później wygląda.

@Sebastian, dziękuję, potraktuję to jako komplement.

@Wszystko, terminator może tak. To mógł być robot. Ale Syrena powinna mieć rybi ogon, a samica kosmita poruszała się na dwóch nogach.
  • -1

#13

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wiadomo, często przy uprowadzeniach mężczyźni zmuszani są do odbycia stosunku seksualnego z kosmitką w celu urodzenia przez nią hybrydy.

 

A skąd ta teza? Mógłbyś poprzeć ją jakimiś badaniami? Skoro często do tego dochodziło, to chyba nie powinno być problemu z udowodnieniem tego, prawda?

 

A to, że coś doskonale pamiętasz, to akurat o niczym nie świadczy, bo miałeś sen, który zapadł Ci w pamięć, a przez lata utrwalałeś go sobie, dodając nowe szczegóły, aż w końcu sam w niego uwierzyłeś. 

Kosmici nikogo nie porywają - to wymysł amerykanów, którzy chcą chwilowej chwały i troszkę grosza zarobić. Sam poniekąd to napisałeś, że skoro przylatują na ziemię, to stworzenie sztucznej foki, nie byłoby problemem. To idąc tym torem - skoro stworzenie organizmu od tak, nie byłoby problemem, to dlaczego mają kogoś porywać i robić mu proste eksperymenty? Przeskanują go z kosmosu i będą wszystko wiedzieć. To dużo prostsze i tańsze - nie trzeba lecieć aż na Ziemię, i szukać takich wyjątkowych ludzi jak Ty, których można porwać.


  • 0



#14

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz 32 lata i dalej w to wierzysz ?
Nie , nie to nie może być prawda. Prowokację czuję lub oszustwo w wieku.
Mam pytanie ale proszę o szczerość a nie obrażalstwo:
Byłeś u psychologa ? Masz jakąś chorobę? Przyjmujesz leki stałe?

Użytkownik TheToxic edytował ten post 10.12.2016 - 18:02




#15

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Kronikarz Przedwiecznych Tutaj opisany jest jeden z takich przypadków

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Antônio_Vilas_Boas
Uprowadzenia nie mają miejsca jedynie w USA, ale na całym świecie. U nas najbardziej znanym był ten z Emilcina. Co do powodów dla których kosmici uprowadzają ludzi należy zapytać ich samych.Równie dobrze mógłbym zapytać dlaczego niektórzy chodzą wciąż w futrach, mimo, że dostępne są o wiele tańsze i lepsze ubrania z syntetyków.

@The Toxic, Sugerowanie komuś choroby psychicznej jest mało sympatyczne, pominę to milczeniem. U psychologa nie byłem bo nie widzę takiej potrzeby.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych