Skocz do zawartości


Zdjęcie

KGB zarządzało laboratoriami badającymi obce cywilizcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest !!!

Otóż swego czasu natknąłem się na Magazyn Polski (czasopismo już się nie ukazuje) w którym były wyniki ankiety dot. wierzenia w UFO, duchy, życie po śmierci itd. Praktycznie w każdej dziedzinie pozytywnych wyników było grubo powyżej 50%.
  • 0

#17

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aż sotpnieją do takiej ilości, że obcy się ujawnią bez oporów :rotfl: Nic tylko czekać :rotfl:
  • 0



#18

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

szkoda tylko ze wciaz istnieja sceptycy, normalnie w szkole sie nie moge o tym wypowiadac bo mnie zaraz zaczynaja wyzywac od UFO'li. to ze sadze ze na swiecie ludzie nie sa jedyna inteligetna forma zycia to znaczy ze jestem wariatem ??

no moze dla mocherowca :rotfl:
  • 0



#19

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Praktycznie w każdej dziedzinie pozytywnych wyników było grubo powyżej 50%

I należało by przypuszczać, że ten wskaźnik cały czas się zwiększa. A im więcej będzie manifestacji NOLi, tym bardziej będzie topniała ilość sceptyków.

Trzeba pamiętać, że tutaj nie chodzi tylko o zjawiska typu NOL'e. Pojawia się coraz więcej relacji dotyczących także i innych zjawisk, jak np przechodzenie na Drugą Stronę i temu podobne.

Mam nadzieję , że ja przez to nieucierpie

Nie_ucierpisz :rotfl: Mam zamiar zamieścić w tym serwisie całe tłumaczenie (mam prawo jako jego autor :rotfl: ), bo warto moim zdaniem, aby zainteresowało się nim większe grono osób.

BTW ludzie z Nautilusa nazwali moje tłumaczenie "świetną robotą" :rotfl:
  • 0



#20

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jesli google im ulegnie to bedzie koniec demokracji w internecie, nic juz panowie nie znajdziecie na tematy z naszego forum
  • 0



#21

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jesli google im ulegnie to bedzie koniec demokracji w internecie, nic juz panowie nie znajdziecie na tematy z naszego forum


Nawet jesli ulegnie powstanie projekt niezaleznej wyszukiwarki :) nie poddamy sie ;)

Odnosnie kgb i katastrofy w Rosjii znalazlem zdjecie w kolorze:

Dołączona grafika
  • 0



#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

=]


Ale też ciekawa będzie reakcja kościoła :P Może coś ciekawego powiedzą...


JA SIĘ BOJĘ TEJ REAKCJI I ODPOWIEDZI KOŚCIOŁA ! :)

Bunt Moherowców bedzie ... :D


tez sie tego boje...ale jak wszystko na ziemi ma swoj poczatek jak i koniec...moherowcow juz niedlugo sila wyzsza wezwie do gory

Ja tam bym chętnie się z takim kosmitą spotkała , wkońcu miałabym dowód na to ,że jednak poza nami coś jeszcze istnieje na tym świecie,a póki co nikt mi nie powie,że jestem ignor   :P ,ale we Włoszech coś mało kosmitów ląduje ..., a podobno mają swoją podziemną bazę gdzieś w okolicach Alp , mieszkam niedaleko ,ale żadnego jeszcze nie widziałam   :rotfl: , chyba pójdę poszukać...   8)


obejrz film Cinexa z konferencji w meksyku....zobaczymy czy dalej bedziesz sie smiala
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych