Skocz do zawartości


Zdjęcie

KGB zarządzało laboratoriami badającymi obce cywilizcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

KGB zarządzało tajnymi laboratoriami badającymi obce cywilizacje :

Rosyjskie stacje telewizyjne wyemitowały ostatnio dwa filmy dokumentalne na temat UFO, będące nie lada gratką dla rosyjskich ufologów, wspólnoty entuzjastów badających niezidentyfikowane obiekty latające. Filmy zwróciły szczególną uwagę na opisy UFO znalezione w przeszukiwanych aktach radzieckiej i rosyjskiej marynarki wojennej i oficerów sił powietrznych. Informacje dotyczące UFO były w Związku Radzieckim ściśle tajne. Niektórzy entuzjaści, którzy roznosili broszury z artykułami pochodzącymi z zagranicznych mediów, byli wzywani na przesłuchania przez KGB.

Dołączona grafika

Najzabawniejszą rzeczą jest to, że KGB rzekomo miał jednostkę zaprojektowaną do zbierania i monitorowania wszystkich informacji w związku z mistycznymi i niewyjaśnionymi zjawiskami, o których donoszono wewnątrz Związku Radzieckiego i poza nim. Artykuł opublikowany jakiś czas temu przez madryckie czasopismo Mas Alla prawdopodobnie pokazuje, że powyższe zarzuty mają sens. Czasopismo opublikowało ponadto kilka zdjęć z filmu wykonanego przez amerykańską stację telewizyjną TNT na potrzeby CNN. Zarówno magazyn jak i film mówią, że w 1968 roku KGB objęło podobno w posiadanie UFO, które miało się rozbić lub zostać zestrzelonym przez radziecką obronę lotniczą. Radziecka tajna policja utrzymywała, że w kokpicie odnaleziono ciało humanoida.

Ciało zostało gruntownie przebadane na wydziale anatomii Instytutu Medycznego Semaszki w Moskwie. Stacja telewizyjna twierdzi, że film opierał się na materiale filmowym o incydencie dostarczonym przez Pawła Klimczenkę, dawnego urzędnika KGB. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem TNT, dokumenty te stanowiły celowy "przeciek" do mediów.

___________________________________
Źródło: Strefa Zero
___________________________________
  • 0



#2

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

taaa... ale faktycznie jest coraz więcej donisień o ufo i takich rzeczy jak to... ;) zaczyna się coś dziać. Tylko czekamy teraz na to co nam powie USA :P
  • 0



#3

Bryza.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może już nie długo dojdzie do oficjalnego spotkania z UFO?? I przygotowują do tego ludzi aby nie wpadli w panikę
  • 0

#4

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam bym chętnie się z takim kosmitą spotkała , wkońcu miałabym dowód na to ,że jednak poza nami coś jeszcze istnieje na tym świecie,a póki co nikt mi nie powie,że jestem ignor :P ,ale we Włoszech coś mało kosmitów ląduje ..., a podobno mają swoją podziemną bazę gdzieś w okolicach Alp , mieszkam niedaleko ,ale żadnego jeszcze nie widziałam ;) , chyba pójdę poszukać... :P
  • 0

#5

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że wielu kosmitów można by spotkać w Warszawie przy ulicy Wiejskiej... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

#6

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

taaa... ale faktycznie jest coraz więcej donisień o ufo i takich rzeczy jak to... Very Happy zaczyna się coś dziać. Tylko czekamy teraz na to co nam powie USA Razz



co powie USA ??
pewnie powiedza tak jak kosciol, ze oni nigdy nie zaprzeczali w istnienie obcych form zycia, i nigdy nikogo nie wsadzili/zabili za to ze chcial wyznac prawde calemu swiatu
  • 0



#7

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i nigdy nikogo nie wsadzili/zabili za to ze chcial wyznac prawde calemu swiatu

Ale bym się uśiał... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ale też ciekawa będzie reakcja kościoła :rotfl: Może coś ciekawego powiedzą...
  • 0



#8

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że wielu kosmitów można by spotkać w Warszawie przy ulicy Wiejskiej...


Rany ! przestańcie mnie rozśmieszać, bo jak czytam niektóre posty to aż mnie brzuch boli.. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale też ciekawa będzie reakcja kościoła :rotfl: Może coś ciekawego powiedzą...


JA SIĘ BOJĘ TEJ REAKCJI I ODPOWIEDZI KOŚCIOŁA ! :rotfl:

Bunt Moherowców bedzie ... :rotfl:
  • 0



#10

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja to bym się bał raczej ujawnienia tajnych informacji watykanu na temat ufo itp... to byłby szok i to niezły :rotfl:
  • 0



#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja to bym się bał raczej ujawnienia tajnych informacji watykanu na temat ufo itp... to byłby szok i to niezły :rotfl:


Niekoniecznie UFO ... ale np. Biblii sprzed czasów Chrystusa - SUMER ! :rotfl:

Oni na bank to znaja ... tylko to niejest im na ręke aby ukazac to na światło dzienne !

  • 0



#12

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Niekoniecznie UFO ... ale np. Biblii sprzed czasów Chrystusa - SUMER ! Very Happy

Oni na bank to znaja ... tylko to niejest im na ręke aby ukazac to na światło dzienne !


Też możliwe... Chyba nawet bardziej niż to moje :rotfl:
  • 0



#13

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, że zrobię mały offtopik, ale ten tekst w pierwszym poście to moje tłumaczenie artykułu, który ukazał się w anglojęzycznej wersji serwisu pravda.ru
Owo tłumaczenie zamieściłem na mojej stronie (PEŁNY TEKST TŁUMACZENIA + źródło są podane tutaj), następnie udostępniłem Fundacji Nautilus, zaś serwis Strefa Zero skopiował go bez mojej wiedzy i zgody.
No ale tak to się dzieje, jak udostępniam jakiejś znanej organizacji moje teksty czy tłumaczenia, to one potem zaczynają wędrować po całej sieci bez mojego nicka w stopce... :rotfl:

Ja również przychylam się do tezy, iż stopniowo są ujawniane tajne informacje dotyczące "nieziemskich" obiektów...
  • 0



#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję , że ja przez to nieucierpie :rotfl:
  • 0



#15

szczotkowski.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myśle, że porównanie do papierka lakmusowego nie ma sensu bo większość uczestników tego forum wierzy w teorie obcych itd. Papierek lakmusowy nie jest stronniczy :sux: ...wypowiedzi z forum mogły by raczej posłużyć jako wskaźnik postaw i zachowań ufo-entuzjastów (przepraszam za dziwne sformuowanie :oops: )
pozdro
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych