Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to była dusza ludzka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W ubiegły czwartek moja mama przed pójściem spać (około 3.00) sprawdzała w kuchni czy wszystko jest w porządku ,kiedy spojrzała w okno zobaczyła biały dym.Poszła więc zobaczyć czy wszystko jest w porządku z kominem.Gdy przez okno zobaczyła ,że tak.Poszła do innego pokoju i tam zobaczyła zwarty biały obłok .który poruszał się ruchem eliptycznym ,tak jak tzw. zajączek robiony lusterkiem.Co to mogło być?
  • 0

#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niewykluczone, że manifestacja ducha, ale równie dobrze co innego.
  • 0



#3

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzki mózg jest najbardziej podatny na "halucynacje" itp. właśnie pomiędzy godzinami 2:30 - 3:00 - głównie przez zmęczenie. Może więc twojej mamie się to po prostu wydawało?
  • 0

#4

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to mogły być różne odbicia swiatła, np ktoś zapalił halogen ( o 3 w nocy... ) i akurat tak się swiatło odbiło, ale no mi wydaje się że to była manifestacja energii :) powinieneś to jakoś spróbowac zaobserwować, bo może ukaże się po raz drugi, i posprawdzaj wszystkie racjonalne wytłumaczenia
  • 0



#5

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może więc twojej mamie się to po prostu wydawało?

taa...wszystkim sie zawsze wszystko wydaje... :-|

Jak sie zakończyło spotkanie tej energii z twoją mamą?
A moze to ectoplasma? ORBS?
  • 0

#6

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja mama zamkneła wszystkie okna i dzwi i poprostu uciekła.Co do orbs ,to pokazywałam jej zdjęcia i powiedziała ,że to coś było podobnego ale było większe i szersze.Powiedz mi co to jest ta ectoplasma?
  • 0

#7

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mały Czesiu, W parapsychologii ektoplazma to nazwa nadana hipotetycznej formie "gęstej bio-energii" (nauka nie potwierdza istnienia takiej substancji) wydzielanej przez żywe organizmy. Według innych prób wyjaśnień (również nienaukowych), jest to materiał z którego składają się duchy. - źródło: wikipedia.
Zachęcam do korzystania z google, to nie boli ;-)
Nie można wykluczyć ektoplazmy, ale to praktycznie jednoznaczne z zobaczeniem ducha, które najczęściej przybierają postać w ektoplaźmie.
  • 0



#8

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz ,coś wczoraj mnie tak strasznie palce bolały ,że normalnie nic do przeglądarki nie mogłam wpisać :P :P .Dobra to znaczy ,że moja mama widziała ducha ale dlaczego go ona widziała?Przecież nikt nie umarł w okolicy.
  • 0

#9

Gała.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra to znaczy ,że moja mama widziała ducha ale dlaczego go ona widziała?Przecież nikt nie umarł w okolicy.


Wydaje mi sie, ze nie ma zaleznosci miedzy czyjas smiercia a zobaczeniem ducha(ektoplazmy). Mogl to byc rowniez duch jakiejs osoby, ktora dawniej mieszkala w tym mieskzaniu/domu, a umarla i poprostu blaka sie po naszym swiecie.
  • 0

#10

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie tylko to jest nowo wybudowany dom,chyba , że pod moim domem jest jakieś cmentarzysko ale nie nie nie...To musi byc coś innego.
  • 0

#11

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wczoraj oglądałem program i tam było ,że duch zmarłego ojca pewnej kobiety został zesłany na ziemię przez Boga aby ją chronić przed duchem pewnej złej energii .No chyba , że masz nieśmiertelna rodzinę :smile:

[ Dodano: 2006-11-01, 10:19 ]
ps. Medium się pytało
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych