Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO - seria jednych z najlepszych nagrań na świecie.


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przejrzałem tak pobieżnie te filmiki. Ktoś wie o co chodzi w tym filmie od 22:44 z jakiegoś ukraińskiego osiedla? Ja tam nie widzę żadnego ufo ani nic podobnego. Wcześniej jest jakiś film gdzie widać jakieś zjawisko świetne, chyba związane z piorunem. Nie wiem co wspólnego z ufo mają te tzw. płaczące obrazy i figury. 

 

Ogólnie słabe, spodziewałem się czegoś lepszego.


  • 0



#17

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przejrzałem tak pobieżnie te filmiki. Ktoś wie o co chodzi w tym filmie od 22:44 z jakiegoś ukraińskiego osiedla? Ja tam nie widzę żadnego ufo ani nic podobnego.

Ale są "dźwięki apokalipsy" - tak niesamowite, że dwóch mieszkańców osiedla, spacerujących akurat chodnikiem, nawet nie przystanęło, żeby ich wysłuchać.

Pewnie słyszą je co dzień.

Albo - słyszy je tylko osoba nagrywająca filmik. W programie do jego obróbki - co też możliwe.


  • 0



#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oki dzięki, czyli nawet dziwne dźwięki wrzucili do jednego worka i podpięli to pod "niesamowite nagrania ufo". Zwyczajowo nie włączam głosu przy tego rodzaju filmikach więc nie wiedziałem że cos tam buczy i wyje.

 

Co co ufo wlatującego do wulkanu. To również myślę że część z tych obiektów to mogą być samoloty

 

wulkan.JPG

 

 

Tak wygląda widok wulkanu na mapie i mniej więcej tam gdzie się to lotnisko znajduje. Więc jak kamera jest jest ustawiona z jednej strony to rzeczywiście samoloty pewnie podchodzą tam do lądowania. I dlatego to daje taki efekt. Jednak są obiekty które też skręcają i ogólnie poruszają się dziwnymi torami, mnie to wygląda bardziej na jakieś owady które tam latają.

Coś takiego jak widać na tych nagraniach


Użytkownik Wszystko edytował ten post 26.11.2016 - 11:59

  • 1



#19

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli to są dobre nagrania UFO, to ja nie chcę widzieć tych słabych. Znajdź sobie nowe hobby U24.

Użytkownik Post edytował ten post 26.11.2016 - 17:38

  • 0



#20 Gość_Dave81

Gość_Dave81.
  • Tematów: 0

Napisano

A cygarowaty kształt to wynik tego że kamera wykonuje niewiele ujęć na sekundę, opadający samolot rysuje więc szeroką krechę.


Nie żebym się czepiał, ale co ma cygarowaty kształt do ilości ujęć na sekundę? Jeśli już to chyba chodzi o kwestię czasu naświetlania pojedynczej klatki, ale taka Skarbnica wiedzy jak Ty powinna to wiedzieć. Stawiam na przejęzyczenie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych